Беруші для музикантів

Людям, які професійно займаються музикою, важливо берегти свій слух. Це один із ключових інструментів їхньої роботи, без якого вони просто втратять працездатність. У той же час музиканти входять до групи ризику щодо порушень слуху. Вони піддаються високому звуковому навантаженню на концентрах, репетиціях та інших заходах. Постійна дія гучних звуків може спровокувати розвиток приглухуватості. Щоб цього уникнути, потрібно використати професійні беруші для музикантів.

Чому це важливо

Музика будить у нас прекрасні емоції, змушує наші серця битися частіше. Але якщо вона занадто гучна, то вуха зіштовхуються із підвищеним навантаженням. У результаті барабанна перетинка виявляється під високим тиском і виникає ризик акустичної травми. Також при постійному впливі гучних звуків починають відмирати слухові рецептори, розташовані у внутрішньому вусі – волоскові клітини. На жаль, вони не здатні відновлюватися, тому таку втрату слуху здебільшого неможливо вилікувати.

Беруші для музикантів допомагають зменшити всі ці ризики. Вони вставляються у вушні канали та блокують шум та гучні баси. Лікарі рекомендують використовувати їх професійними музикантами та діджеями, щоб зберегти гостроту слуху на довгі роки.

Як це працює?

Деякі музиканти відмовляються від використання берушів, оскільки бояться, що не будуть чути музику. Але це не має нічого спільного із реальністю. Справа в тому, що музичні беруші створені не так, як моделі для сну та інших цілей. У їх конструкції передбачено спеціальний фільтр, який вибірково пригнічує звук. У результаті беруші приглушають ті звуки, які шкідливі для вух, баси, пікові сигнали, шуми. Тому сприйняття музики в них стає тільки кращим і якіснішим.

Як вибрати беруші для занять музикою

Аксесуари для захисту слуху можуть бути виготовлені з:

  • воску;
  • пінопропілену;
  • силікону.

Останній варіант вважається більш практичним. Силіконові беруші не викликають алергії та роздратування, щільно прилягають до вушних каналів, комфортно відчуваються усередині. Також вони надійно захищають слух та не вимагають складного догляду. Ці вироби легко миються під проточною водою та швидко висихають.

При покупці захисних аксесуарів для вух, професійному музикантові варто звернути увагу на рівень шумозаглушення. Акустичне навантаження на концентрах буває досить високим, тому краще брати моделі з максимальними значеннями. Також простежте, щоб вони мали фільтр для вибіркового придушення звуків.

За способом виготовлення беруші для музикантів бувають індивідуальними та стандартними. Перший варіант вважається більш надійним, адже ці аксесуари роблять по зліпках вух. У результаті вони щільно сидять усередині слухових каналів, якісно пригнічують шум та комфортно відчуваються.

Беруші для музикантівДе придбати музичні беруші

Якщо вам потрібні професійні аксесуари для захисту слуху, можна замовити їх у нашому центрі. Тут представлені як стандартні товари від надійних брендів, так і якісніші індивідуальні моделі. Ми робимо їх із преміальних медичних силіконів за допомогою 3D-принтера. Такі вушні вкладиші не тільки практичні та комфортні, але й довговічні. Зв’яжіться з нами, щоб замовити беруші для музикантів!