Згода з розсиланням

Якщо ви заповнили форму реєстрації на нашому сайті – це означає згоду з нашою політикою конфіденційності. Також це дає нам право на розголошення ваших конфіденційних даних в таких пунктах:

  • У разі вашої згоди. Наприклад, коли треті особи зацікавлені у співпраці з нашою компанією або хочуть провести конкурс. Для цього ми зв’язуємося з вами з метою запиту на дозвіл.
  • Фірми, які надають послуги від імені нашої компанії, можуть частково використовувати ваші особисті дані. В цьому випадку потрібно обов’язкове складання відповідного договору на використання персональних даних. Таким фірмам категорично забороняється розголошувати інформацію про вас третім сторонам. Винятком може слугувати необхідність надання послуг бізнес-підтримки. До таких послуг належить реалізація заявок та виконання замовлень, нагородження призами та іншими бонусами, організація різних опитувань серед бази клієнтів та керування системами інформації. Також, при виборі постачальника послуг ми залишаємо за собою право у розкритті узагальненої, неконфіденційної інформації.
  • Спільні та дочірні підприємства не мають права передавати бізнес-партнерам будь-яку інформацію щодо вас і використовувати її з рекламною метою, якщо тільки це не суперечить вашому вибору. Для цього ви можете вказати, що не даєте згоди на отримання маркетингового матеріалу від нашої компанії. Дочірні підприємства – це підприємства, засновані на частини майна основної організації. За правилами, це не більше 50% пайової участі.
  • Згідно з підписаним договором, наша компанія має право відкрити ваші персональні дані партнерським компаніям, з якими проводяться різні заходи щодо просування товару. Наприклад, на партнерських або позиціонованих сторінках інтернет-ресурсів. На таких сторінках у вас буде можливість ознайомитися з попередженням про передачу вашої конфіденційної інформації. І, тим не менш, ви будете заздалегідь сповіщені, якщо наш бізнес-партнер планує використовувати подібну інформацію.
  • У разі продажу або передаванні контролю над нашим підприємством, ми залишаємо за собою право розкрити ваші особисті дані. Також, у вас є можливість завчасно заборонити розголошення конфіденційної інформації. Надалі це буде означати відмову від забезпечення послугами і продуктами, які раніше реалізовувалися нашою компанією.
  • Ми залишаємо за собою повне право надати повну особисту інформацію про вас представникам правоохоронних органів за відповідною постановою суду. Причиною цьому може послужити запобігання можливого шахрайства, щоб уникнути порушення закону або нормативно-правових актів.

Конфіденційна інформація, яка була передана, може бути без обмежень змінена або видалена вами з нашої бази. Для цього буде достатньо зв’язатися з нами через спеціальний розділ контактів на нашому сайті.

Також відмовитися від регулярного розсилання ви можете за допомогою електронної пошти. Для цього перейдіть за спеціальним посиланням, що зазначене в кожному листі від нашої компанії.