Завушні слухові апарати

Behind-The-Ear (BTE)

Завушні слухові апарати (BTE) використовуються при будь-якому ступені втрати слуху

Доступні моделі слухових апаратів:
   Halo 2™ та Halo™

Потрібен слуховий апарат?
Запишіться на безкоштовну консультацію та підбір

Записатися

Пристрій для поліпшення слуху завушного типу являє собою мініатюрний прилад. За своїм виглядом він схожий з бездротовою гарнітурою для гаджета.

Апарат складається з вкладиша для вуха (звичайного або індивідуального) і кріпиться за вухом користувача. Таке пристосування підійде для всіх, оскільки протипоказань до його застосування практично немає. Крім того, він забезпечує підвищення якості слуху навіть при найскладнішому ступені його втрати.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам покупку завушних СА в Києві, які мають безліч переваг. Серед яких варто відзначити наступні:

 • тривалий період використання;
 • легкість в експлуатації;
 • безпека;
 • доступна вартість.

Завушні слухові апарати є підходящим варіантом для тих, кому не настільки важлива невидимість при його носінні. Саме такі моделі дозволяють впоратися з найскладнішими проявами приглухуватості. Вони мають максимально ефективну дію у вирішенні цієї проблеми. А також компенсують слух навіть при повній його втраті.

Переваги завушного слухового апарату

Серед всіх інших плюсів такого пристосування, є окремі пункти, які необхідно виділити:

 • ємність акумулятора. Пристрій може прекрасно функціонувати в автономному режимі до одного місяця і навіть більше. Це залежить від обраної моделі;
 • зносостійкість. Апарат оснащений міцним корпусом, стійким до навантажень, які не витримають внутрішньовушні прилади;
 • простота у використанні. СА завушного типу не вимагають спеціальних умінь і навичок у період застосування. З ними впорається без особливої праці будь-пацієнт;
 • естетичний аспект. Пристосування може бути непомітним. Величезна різноманітність виробів дає можливість підібрати апарат з будь-яким оформленням;
 • ціна. Вартість приладів цього типу істотно відрізняється від інших. Вона набагато нижча, але при цьому апарат не втрачає своїх якісних характеристик. Дозволити собі таку модель може будь-який покупець.

Таким чином, даний пристрій – це дійсно ефективно і недорого. Користуватися ним набагато простіше, ніж іншими виробами. Крім того, ви можете оформити замовлення індивідуального вкладиша, який зробить роботу приладу ще краще.

Як підбирають СА, що розміщуються за вухом?

Кожен пацієнт має індивідуальні особливості, пов’язані з порушенням роботи слухових органів. Саме вони повинні враховуватися при покупці. У нашому центрі слуху фахівці намагаються ретельно вивчити кожен конкретний випадок і знайти індивідуальне рішення для клієнта. Вони проводять діагностику для того, щоб визначити ступінь захворювання. Ці дані допомагають визначитися з вибором пристрою.

Здійснюючи вибір, слід особливо придивитися до комфортних і легких в експлуатації варіантів. Варто пам’ятати, що СА стане вашим постійним супутником.

Слухові протези можуть бути аналоговими і цифровими. Перші досить зручні, але при цьому мають мало функцій. Другі є багатофункціональними і мають автоматичну настройку під навколишнє середовище.

Необхідно виділити можливість такого пристрою змінювати напрямок мікрофона. Тобто він буде збільшувати гучність потрібних звуків, приглушаючи сторонній шум. Це робить мову більш розбірливою.

Ознайомитися з асортиментом та придбати завушний слуховий апарат можна в Центрах «Беттертон». Ми пропонуємо своїм замовникам вигідні ціни, великий вибір товарів.

Співпрацюючи з нами, ви переконаєтеся в правильності свого вибору. Переваги нашої компанії:

 • величезний досвід роботи в даній області, а також велика кількість задоволених клієнтів;
 • дипломи і сертифікати;
 • високий рівень професіоналізму працівників;
 • власні центри обслуговування, де проводимо ремонт проданої продукції.
Завушні слухові апарати
Оцініть статтю