Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Сучасні слухові апарати

РОЗРОБЛЕНО ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ
КОЖНОЇ МОЖЛИВОСТІ ЧУТИ

100%

100% професіоналів * погоджуються, що слухові апарати покращують якість життя пацієнтів з втратою слуху.

8 з 10

відзначили, що
наявність слухового
апарата
поліпшило якість
їх життя.

3 з 4

пацієнтів сказали, що наявність слухового апарату змушує їх відчувати себе більш впевненими в  соціальних ситуаціях.

Висновки з

WebMD не підтримує ніякі продукти або послуги.
1 Дослідження 2017 року галузі охорони здоров'я WebMD для фахівців і користувачів слухових апаратів на замовлення компанії Starkey Hearing Technologies.
*Працівники охорони здоров'я (лікарі, отоларингологи і фахівці із слухових апаратів), які регулярно діагностують втрату слуху як частину своєї практики.

У всьому тісніше пов’язаному світі сьогоднішні пацієнти частіше спілкуються, а також мають справу з вимогами різних умов прослуховування. З втратою слуху будь-яка ситуація може легко стати надзвичайною.

Революційні лінійки нових слухових апаратів – Muse ™ iQ, Halo® iQ, а також SoundLens® Synergy® iQ – дозволяють пацієнтам занурюватися в навколишній  світ, як ніколи раніше. Розроблені на перевіреній платформі Synergy з Acuity™ OS 2,  нові лінійки iQ допомагають пацієнтам бути задіяними в життєдіяльності в повній мірі і більш особистісним чином.

Ми знаємо, що слухові апарати забезпечують кращий слух, але 8 з 10 пацієнтів також відзначають, що слухові апарати покращують якість життя.1 Ось чому Starkey ніколи не перестає прагнути надати  найкращі технології – щоб ми могли обслуговувати своїх пацієнтів краще, ніж будь хто  інший, і через це вони зможуть вести кращу, більш здорову життєдіяльність.

Представлення iQ | Synergy розроблені для життя

Представлення iQ

ЧУЮЧИ, ВИ МОЖЕТЕ ВІДЧУВАТИ

Ми раді представити технології Muse iQ, Halo iQ, а також SoundLens Synergy iQ – які забезпечують ефект занурення, поліпшення якості звуку, надійні технології і підвищення рівня задоволеності пацієнтів.

«Спасибі, що дали
можливість мені
залишатися
активним і брати
участь
в житті».

Томми Л.

СЛУХ З ЕФЕКТОМ ПРИСУТНОСТІ

Бути дійсно присутнім в потрібний момент або в потрібній ситуації має на увазі почуття занурення – почуття, пов’язане зі звуком і навколишнім оточенням. До технології iQ, інші слухові технології не змогли надати ефект присутності і розбірливість, які пацієнти втрачали в моменти, які найбільше важливі.

ACUITY
IMMERSION
Метод ультразвукової візуалізації Acuity

Однією з пріоритетних завдань  досліджень і розробок, а також у співпраці з дослідниками і розробниками віртуальної реальності, метод ультразвукової візуалізації Acuity пропонує унікальну перевагу для моделей CIC (слуховий апарат повністю в каналі) і IIC (невидимі моделі). Завдяки своїм мікрофонам, ідеально розташованим для уловлювання звуку після надання форми вушної раковини, ці невеликі моделі забезпечують алгоритм методу ультразвукової візуалізації Acuity з важливими природними сигналами, необхідними для орієнтування в просторі. Метод ультразвукової візуалізації Acuity зрушує ці критичні сигнали в область, яка чутна для користувача, не зважаючи на звуки мови. Коли користувач адаптується до цих нових звукових сигналів, його почуття присутності і зв’язку зі світом відновлюється.

ACUITY
IMMERSION
DIRECTIONALITY
Спрямованість методу ультразвукової візуалізації Acuity

У той час як високі показники спрямованості можуть бути досягнуті за допомогою відстані між мікрофонами апаратів RIC (апарату з винесеним ресивером), BTE (завушного слухового апарату) і більших користувальницьких моделей, розташування мікрофона означає деяку втрату природного звуку. Спрямованість методу ультразвукової візуалізації Acuity відновлює природну діаграму спрямованості вушної раковини в ситуаціях, які не вимагають підвищення співвідношення «сигнал / шум» в повній спрямованості. Тепер користувачі спрямованої технології можуть отримати вигоду з більш природного просторового звуку в більшості умов прослуховування і повної спрямованості в більш складних галасливих умовах прослуховування.

«Тепер я ношу
найкращий слуховий апарат,
який пропонує
компанія Старкі, Halo iQ,
і життя не може бути не краще».

– Джеки Т
Користувач Halo iQ

ВОСТОРГ ПАЦІЄНТІВ

Починаючи з пацієнта, ми постійно знаходимо способи забезпечити задоволення і захоплення від наших слухових апаратів. Ми вітаємо зворотний зв’язок і постійно вносимо корективи, щоб
задовольнити пацієнтів на їх шляху до реалізації кращого слуху.

Задоволення пацієнтів | Інновація, яка помічена і якою захоплюються пацієнти

SPEECH
INDICATORS
FOR MEMORY
ПОКАЗНИКИ МОВИ ДЛЯ ЗАПАМ’ЯТОВУВАННЯ

Не дивно, що пацієнти важко запам’ятовують цільове призначення кожної з численних програм пам’яті – і вони це не повинні робити! Індикатори розширюють можливості в цьому, коли вони вказують назву середовища, такі як «Кухня», а не номер запам’ятовування слухового апарату, такий як «Два», і тепер вони саме це виконують. Для кожної запрограмованої пам’яті є великий список описових слів, що дозволяє вибрати найбільш значимі показники для нашого пацієнта.

SMART VC
ВІРТУАЛЬНИЙ СМАРТ КАНАЛ

Раніше резервний коефіцієнт посилення звуку можна було обмежити, коли коефіцієнт посилення звуку, необхідний для настройки, був близький до максимуму в одному каналі слухового апарату. Віртуальний смарт канал дозволяє коефіцієнту посилення звуку підвищуватися по всіх каналах, які ще не на максимумі, даючи бажане і необхідне збільшення гучності. Коли гучність знижується, віртуальний смарт канал налаштовує все з початкової точки. (Тільки для Muse iQ і SoundLens Synergy iQ)

Лінійка слухових апаратів Halo iQ покращує
всі аспекти слухового сприйняття
пацієнтів з ефективністю, чіткістю
і сумісністю з пристроями Apple і
Android.

ПИТАННЯ
УЛЬТРАЗВУКОВОЇ
ВІЗУАЛІЗАЦІЇ
Магія присутності

Ультразвукова візуалізація Acuity | Приділяти першочергову увагу просторовим з’єднанням всюди, куди направляються пацієнти

Те, як хтось сприймає
звук, виходить далеко за
рамки простого
визначення його
походження в космосі

Ультразвукова візуалізація Acuity фокусується на аспектах звуку і слуху, які сприяють просторовому відчуттю слухача – сприйняття фізичної присутності в навколишньому середовищі. Вушна раковина з її складними контурами унікально впливає на кожен звук, який входить в вухо, і мозок використовує цей акустичний образ для генерації зовнішнього сприйняття звуку або відчуття присутності.

Інші атрибути звукового сприйняття можуть включати в себе розмір кімнати, а також відчуття присутності людини – відчуття занурення в світ або зв’язок з ним. Дослідження архітектурної акустики демонструє це унікальне відчуття обкутування. Наприклад, добре спроектований концертний зал дозволяє слухачеві бути більш зануреним в звук і, як було показано, значно збільшує емоційний вплив музики.

Нова технологія ультразвукової візуалізації Acuity розуміє важливість зв’язків і дає пацієнтам можливість визначати місцезнаходження джерела звуку і покращувати відносини з навколишнім середовищем і ситуаціями, в яких вони знаходяться. Однак ми знаємо, що шлях до кращого слуху – це марафон, а не спринт. Дослідження довели, що пластичність мозку створює можливість для перехоплювання звукових сигналів з плином часу. Вдосконалені слухові апарати iQ дають нашим пацієнтам можливість отримати доступ до цих сигналів і розкрити слуховий потенціал абсолютно по-новому.

Переваги ультразвукової візуалізації Acuity

Просторовий слух є системою раннього
попередження мозку, він допомагає
одночасно відчути весь простір навколо нас і
забезпечити відчуття зв’язності зі світом –
відчуття присутності. Недавні дослідження
неврології також говорять нам, що у нас є
дві системи уваги, просторова і не
просторова система, що працюють разом,
щоб ми могли зосередитися на звуці, який
нас цікавить. Втрата слуху погіршує
акустичні сигнали, які використовуються
мозком, щоб підтримати як увагу
присутності, так і просторову увагу.

Ультразвукова візуалізація
Acuity робить ці акустичні
сигнали доступними таким
чином, що мозок здатний
переучуватися
використовувати їх, тим
самим підтверджуючи
просторове сприйняття.
Дослідники компанії Старкі
працювали з провідними
дослідниками в неврології,
обробки сигналів і аудіології,
щоб донести цю технологію до
світу.

Саймон Карліль
Віце-президент з досліджень Слухових
технологій компанії Старкі

Synergy удосконалення | Довіра пацієнтів. Затверджено професіоналами

Starkey Sound

Платформа Synergy
знаходиться в основі Muse iQ, Halo iQ і SoundLens Synergy iQ

Спарена архітектура компресії мови Synergy, перша у своєму роді в галузі, забезпечує високу точність мовної чутності і чудову якість звуку для комфортного прослуховування собі на втіху.

Коли Starkey розробляли Synergy, вони хотили, щоб платформа була досить гнучкою і потужною, щоб обслуговувати сьогоднішніх пацієнтів, а також задовольняти вимогам наступного покоління. Сьогодні користувачі слухових апаратів хочуть чути всі тонкощі життя і бути зануреними в навколишнє середовище, незалежно від того, наскільки це складно. Вони також хочуть надійних пристроїв, які забезпечують їх спокоєм – даючи їм задоволення, якого вони заслуговують.

Starkey Якість | Золотий стандарт якості та надійност.

STARKEY Якість

Кожен стандарт якості, який ми
встановлюємо і тестуємо, призначений
для пацієнта

У компанії Starkey® продукція випускається, тільки тоді, коли вона відповідає високим стандартам якості і продуктивності, тому ми можемо зосередити увагу на пацієнтах і менше на ремонті або пошуку несправностей.

Протягом всього процесу розробки пристрою команди з технічного забезпечення якості компанії Starkey проводять ретельне тестування, щоб забезпечити пацієнтів найнадійнішими слуховими апаратами. Нові рішення і технології не випускаються до тих пір, поки не будуть отримані вагомі експериментальні дані про те, що кожен компонент і деталь відповідають суворим стандартам. Щодо цих стандартів якості компанії Starkey, ми маємо майже нульову допустиму межу дефектів і вирішуємо будь-які проблеми якості по кожному окремому пункту

«Halo iQ – надійний апарат і
дозволяє мені забезпечувати
високий рівень життя, надаючи
доступ до звуків, які я зазвичай не
чую»

Брайан Р.
Користувач Halo iQ

Звук, який вважає за
краще пацієнт
Надійність, визнана
професіоналами

Кожен слуховий
апарат проходить
ретельне
тестування,
включаючи 600
годин тестів і 1600
випробувань.

Бездротова
потокова
передача.
Бездоганний
звук.

140

У світі, де все більше бездротових
мереж, компанія Starkey надає потужні
технології, такі як TruLink® технології,
а також 900sync ™ технології.
Поєднання Synergy, з цими
бездротовими технологіями
забезпечують надвисоку якість звуку,
надаючи пацієнтам найбільш
природний, скоординований і
пов’язаний слух.

TruLink | Бездротова технологія 2,4 ГГц

ТЕХНОЛОГІЯ TRULINK

Універсальність Halo iQ демонструється за допомогою технології TruLink, бездротової платформи 2,4 ГГц, яка забезпечує повністю інтегроване підключення з iPhone, ® IPad, ® IPod Touch® і Apple Watch®. Користувачі можуть транслювати музику і мультимедіа прямо зі свого пристрою Apple для вражаючого прослуховування з ефектом присутності.

Технологія TruLink також
дозволяє підключатися до пристроїв
Android ™, пропонуючи пацієнтам
можливість створювати і
оновлювати унікальні спогади, а
також контролювати гучність
слухових апаратів Halo iQ.
З новою технологією TruLink
Remote, Halo iQ призначається для
всіх. Пацієнти тепер мають дві опції
управління своїми пристроями Halo
iQ без особливих зусиль.

Технологія TruLink забезпечує зв’язок з
пристроями iOS для потокової передачі
і підключення. Додаток для перевірки
слуху TruLink дозволяє оптимізувати
роботу слухового апарату за допомогою
гнучких, інтуїтивно зрозумілих і
простих у використанні функцій.

За допомогою слухових апаратів TruLink і Halo iQ люди з вадами
слуху можуть йти куди завгодно і робити все, що завгодно
зручнішим способом, ніж будь-коли раніше.

900sync | Бездротова технологія 900 sync

Технологія 900sync

Технологія 900sync знаходиться в основі Muse iQ і SoundLens Synergy iQ і спроектована таким чином, щоб пацієнти отримували якісний, природний звук прослуховування під час потокової передачі.

Інноваційна лінійка аксесуарів SurfLink в поєднанні з бездротовими слуховими апаратами дозволяє Вам жити так, як Ви хочете, без проводів.

Також 900sync:

 • Забезпечує потокове прослуховування для
  різних вух, спрощуючи як ніколи розуміння
  того, що говориться по телефону
 • Славиться більш, ніж 98% якістю з’єднання
 • Практично не має втрат в межах
  звичайного користувача діапазону
 • Забезпечує надійну роботу навіть в
  найскладніших умовах
 • Створює можливість для віддаленого
  бездротового програмування і звукового
  потоку, а також зв’язку для різних вух
 • Забезпечує нашу бездротову систему CROS
  (контралатеральная маршрутизація сигналів)
  для стандартних апаратів Muse iQ

The art of Acuity | Покращує якість розмов і природний слух

Розроблено для швидкості життя

Сьогоднішні пацієнти більш активні і вимогливі. Вони хочуть, щоб послуги і пристрої були підібрані під їх спосіб життя, а не методом «всіх під одну гребінку». Acuity OS 2,  новітня операційна система, забезпечує персоналізацію, яку вони хочуть, і швидкість, яка потрібна для їх життя.

Acuity OS 2 з інтерактивним інтелектуальним пристроєм є в п’ять разів швидше, ніж його попередник – забезпечує швидкість життя пацієнтів, як ніколи раніше. Інтерактивний інтелектуальний пристрій швидко і безперервно адаптується до умов, що змінюються при розмові, дозволяючи пацієнтам легко переходити від одного епізоду до іншого – не пропускаючи жодного слова.

Acuity OS 2 також включає протоколи, призначені для підвищення рівня задоволеності пацієнтів і оптимізації початкових налаштувань посилення. Це дає нам більше часу для консультування і навчання наших пацієнтів використанню нових пристроїв.

УЛЬТРАЗВУКОВА
ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
Acuity
Змушує чути
 • Доступ до широкого діапазону частот для зовнішнього сприйняття звуку
 • Вигідне використання розташування мікрофона Muse iQ CIC і SoundLens Synergy iQ IIC для обробки високочастотної інформації, поліпшення якості звуку і просторового сприйняття
СПРЯМОВАНІСТЬ
УЛЬТРАЗВУКОВОЇ
ВІЗУАЛІЗАЦІЇ
Acuity
Більш природне прослуховування
 • Відновлює природну діаграму спрямованості вуха
 • Доступно для всіх слухових апаратів з спрямованими мікрофонами
Acuity ТИША
Збереження тиші і спокою
 • Працює спільно зі звуком Acuity Voicе для зниження шуму в каналі в більш широкому діапазоні вхідних рівнів, що забезпечує високу якість прослуховування, незалежно від рівня фонового шуму

БИНАУРАЛЬНА
ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
Acuity
Адаптація роботи двох слухових апаратів для різних вух, що забезпечує скоординоване і плавне прослуховування
 • Забезпечує звук надвисокої чіткості, і робить більш природне слухове сприйняття
 • Дозволяє зберігати чутність мови при спільному прийнятті рішень і одночасному забезпеченні комфорту
АНАЛИЗАТОР
ПАРАМЕТРІВ
Acuity
Найкращим чином перевірена система виявлення умов прослуховування, призначена для сучасних складних умов прослуховування
 • Включає в себе сім автоматизованих звукових класів: музика, мова, мова в шумі, промисловий шум, вітер, шум і тиша
 • Одночасна обробка декількох умов прослуховування
ЗВУК
Acuity
Забезпечує оптимальну чутність мови
 • Працює паралельно з аналізатором параметрів Acuity
 • Виконує двокомпонентний алгоритм з використанням динамічної ідентифікації голосу, в поєднанні з контролем спектрального шуму, який обчислює відповідне посилення по кожному каналу
 • Миттєво застосовує адаптацію змінного шуму у всіх каналах, навіть між кожною паузою мови

Перетворення того, що
можливо в технології слуху, і
продовження формування
майбутнього галузі.

Acuity OS 2 це наша
найшвидша, сама
персоналізована і
природна операційна
система

Чути кожну ноту, як бажає творча особистість

Музичні смаки можуть бути різними, але ясно, що вся музика, як унікальний звуковий клас, значно відрізняється від мови. Як така, вона вимагає спеціальної обробки та нормативного посилення, які розроблені для зовсім іншого вигляду прослуховування.

Synergy – це єдина платформа для чотирьохядерної технології спареного компресора з окремими виділеними алгоритмами для мови і музики. У той час як «нормальний» компресор і посилення оптимізуються для спектральних і тимчасових характеристик мови, виділений музичний компресор призначений для більш динамічного введення і більш широкої частотної характеристики.

Програмне забезпечення Inspire включає елементи управління налаштуванням музики, щоб ми могли швидко і легко відповідати особистим смакам наших пацієнтів.

 • Регулювання буде засновано на зворотному зв’язку з пацієнтом щодо якості звуку
 • Графіка еквалайзера і елементи управління низької, середньої і високої частоти формують технологію Quick Fit
 • Елементи управління призначені для діалогу пацієнтів і звітів про прослуховування особистої музики

РОЗРОБЛЕНО ДЛЯ НАДІЙНОГО, ПОВСЯГДЕННОГО ВИКОРИСТАННЯ

Спроектовано для задоволення | Пацієнти попросили, ми забезпечили

У компанії  Starkey фахівці з якості проводять 1600 досліджень для кожного слухового апарату, який вони виробляють. Це включає в себе 600 годин випробувань та аналізу механічних, екологічних, матеріальних і функціональних елементів – все, щоб запропонувати слуховий апарат, який спроектований, щоб витримати випробування часом і реальними подіями: від прослуховування інтонацій в голосі чоловіка до виявлення нюансів в нотах улюбленої пісні. Ця увага до деталей зумовлює появу надійних слухових апаратів, які добре працюють у всіх аспектах життя пацієнта.

У лінійку слухових апаратів iQ  додані нові функції для підвищення рівня задоволеності  пацієнтів:

Індикатори мови для запам’ятовування

дає ситуаційні, а не числові індикатори пам’яті для довгого списку дій пацієнта (ресторан, будинок і т. д.).

› Speech Shift – зміщення мови

підвищує чутність в реальному часі, визначаючи високочастотні мовні сигнали і їх тиражування на більш низьких частотах.

› Smart VC

пропонує збільшення дБ на доступних каналах, навіть якщо один канал досягає максимуму, що дозволяє користувачам отримувати очікуване збільшення звуку (тільки для Muse iQ і SoundLens Synergy iQ).

› Multiflex Tinnitus Технологія

запатентована технологія тиннитус розроблена, враховуючи персоналізацію і гнучкість, і є стандартною для всіх моделей і технологій.

› Зворотній зв’язок Feedback

єдина упереджувальна система управління зворотним зв’язком, яка передбачає зворотний зв’язок і може бути персоналізована для кожного апарату і пацієнта.

› Поверхня™™ Nanoshield

з покриттям на компонентах, корпусах і фільтрах вушної сірки Hear Clear ™ наш засіб від вологи і вушної сірки наступного покоління забезпечує надійність і довговічність.

Аксесуари для
кожного
пацієнта і
способу життя

Лінійка аксесуарів дає пацієнтам
більше доступу і контролю над їх
середовищем прослуховування і сумісна з
будь-якою з  технологій 900sync
або TruLink.
Обидві опції дозволяють пацієнтам
транслювати музику, дзвінки і багато
іншого на свої слухові апарати.
Маючи багато можливостей для
налаштування наших аксесуарів, установки
переваг і управління функціями, наші
пацієнти отримують персоналізацію та
контроль, які вони хочуть – незалежно від
їхнього способу життя.

Аксесуари | Пропозиція повної лінійки аксесуарів

Найновіший аксесуар в нашій лінійці

TRULINK REMOTE

(Дистанці оне управління TRULINK)

З новим TruLink Remote, слуховий апарат Halo iQ призначений для всіх. Пацієнти тепер мають дві опції управління своїми пристроями Halo iQ без особливих зусиль.

Працює з і без смартфона (сумісний з Android або iPhone)

Пацієнти можуть контролювати пам’ять і гучність, відключати слухові апарати або перемикати спеціальні функції.

Умови прослуховування | Забезпечує чіткість в складних акустичних середовищах

ПЛАВНО ЗАНУРЕННИЙ ДО БУДЬ ЯКИХ НАВКОЛИШНІХ УМОВ

Лінійка слухових апаратів iQ була розроблена для поліпшення будь-якого середовища, в якій наші пацієнти часто бувають

Акустичне середовище

ОГЛЯД ФУНКЦІЙ

Сучасні слухові апарати

Потрібен слуховий апарат?
Запишіться на безкоштовну консультацію та підбір

Записатися

Сучасні технології проникають у всі сфери, удосконалюючи й розширюючи можливості вже звичних речей. Цифрові слухові апарати підходять при будь-якого ступеня приглухуватості. Вони зручні, прості у використанні, зрозумілі в роботі, а ціна варіюється в досить широкому діапазоні. Залишилося визначитися: що з усього різноманіття підійде саме вам?

Розглянемо наявні на сьогодні варіанти.

Пристрої для слуху поділяються на автоматичні та з ручним управлінням. Вибір буде залежати тільки від ваших особистих переваг.

Новітні цифрові засоби для туговухих – немов мініатюрні комп’ютери, що забезпечують хорошу звукову передачу, різний набір опцій і автоматичну зміну програм. Звичайно, вони коштують дорожче більш простих аналогів.

Автоматичні апарати для туговухих

У наш час людина звикла до комфорту в побуті, у засобах спілкування і пересування тощо. Тому й вимоги до цифрової техніки стали досить високі. Слабочуючий пацієнт бажає мати пристрій, який можна поставити вранці та не згадувати про його наявність весь день. У пріоритеті зараз зручність, мінімум дій по регулюванню, безліч функцій.

Основні характеристики новітніх рішень для корекції слуху.

 • Автоматична оцінка акустичної обстановки і зміна режиму згідно поточної звукової ситуації.
 • Окремі налаштування для вільного простору й маленьких кімнат. Безперервне зчитування та аналіз звукового оточення. Не потрібно переживати з-за різкої зміни шумового фону – перемикання відбудеться самостійно.
 • Ефект придушення зворотного зв’язку. При використанні телефону не буде ніяких стороннього тріску й свисту, що виникають із-за одночасного включення двох звукопідсилюючих приладів.
 • Система направлених мікрофонів дозволяє вловлювати звуки цілеспрямовано, супутні шуми залишаться менш яскравими.
 • Передбачена система взаємодії з користувачем. Світлові індикатори вчасно сповістять про ступінь заряду батарейки, зміну режиму та багато іншого.
 • Наявність бездротового зв’язку дає можливість встановлювати з’єднання між приладом для слуху та іншими цифровими компонентами: мобільником, плеєром, телевізором.
 • Персональна орієнтованість, завдяки автоматичному «запам’ятовуванню» часто застосовуваних режимів. Ви витрачаєте набагато менше часу на коректування параметрів прослуховування. У складній шумовій обстановці зберігається оперативне перемикання режиму, а якість звуку залишається природною.

Одними з таких «розумних» приладів для слуху є моделі від американського виробника Starkey Hearing Technologies. У серії Starkey Muse, Starkey Muse iQ представлені повністю автоматизовані пристрої. Їх механізм роботи досить складний. Прилад самостійно зчитує звукове оточення і, залежно від його особливостей, коригує параметри. Все це відбувається з урахуванням бінаурального сприйняття звуків людським вухом. Пристрої в правому і лівому вусі спільно працюють на основі бездротового зв’язку, гарантуючи точне посилення звуку в кожній конкретній ситуації.

У різних моделях варіюється кількість функцій. Більш складні пристрої мають розширений набір опцій. Природно, ціна зростає зі збільшенням можливостей.

Це може змусити замислитися про обгрунтованість купівлі дорогого приладу, особливо, якщо товар такого роду здобувається вперше. Постійні користувачі воліють витратити велику суму на модель високого класу, оскільки вже оцінили переваги слухопротезування і можуть порівнювати якість техніки та свої відчуття. З часом, з’являються нові запити й вимоги до рівня пристрою, тому потреба у розширенні кількості функцій з’являється у пацієнтів, які мають досвід слухопротезування.

Підходити до вибору пристрою слід не спираючись на його вартість. Ваша головна задача – максимально детально проінформувати лікаря-слухопротезиста про свій звичний образ життя, місце роботи та особливості шумової обстановки, про те, наскільки часто відбувається спілкування з людьми, чи є у вашому житті активний спорт, подорожі та інше. Все це допоможе підібрати найбільш правильний варіант саме для вас.

Слуховий апарат з ручним регулюванням

Не всі люди прагнуть йти в ногу з часом і гнатися за новинками. Деякі віддають перевагу перевіреним роками технологіям, стабільності й звичності. Досі існують й мають попит автомобілі з механічною коробкою передач, оскільки є водії, яким подобається все контролювати самим, відчувати свою машину. Також не втрачають популярності й прилади для туговухих з можливістю самостійного механічного перемикання програм.

Такі пристрої дешевше своїх цифрових конкурентів. Вони вимагають від людини зосередженості, концентрації уваги. Протягом дня необхідне періодичне коригування налаштувань, їх ручна зміна. Оцінка навколишнього акустичної ситуації здійснюється власником, який змінює режими, грунтуючись на своїх відчуттях.

Ручне коригування зробити не так складно. В основному, простим натисканням кнопки перемикаються з ситуації «Вулиця» на «Приміщення». Звичне коліщатко – спеціальний регулятор гучності – допоможе змінити силу звуку за вашим бажанням. Ви виконуєте перемикання тільки в тому випадку, якщо вважаєте це потрібним.

Проконсультуйтеся з фахівцем про необхідність вибору того чи іншого приладу для корекції слуху. Може бути, з можливістю механічного управління вам буде зручніше й комфортніше.

Шанувальникам цифрових приладів для слабочуючих слід періодично дізнаватися про новинки. Сучасні розробки постійно додають свій внесок у розвиток індустрії слухопротезування. Поява нових, вдосконалених моделей відбувається постійно. Наприклад, пристрої, випущені 5 років тому, зараз вже вважаються абсолютно застарілими.

Прийнявши рішення виконати слухопротезування, не соромтеся задавати якомога більше питань професіоналу. Існує досить моделей з ручним регулюванням і безліччу автоматичних налаштувань. Є варіанти напівавтоматичні або з вибірковим механічним управлінням окремими програмами. Слухових рішень безліч. Завжди можна знайти оптимальний варіант.

Якщо ви вже зробили свій вибір, обов’язково отримайте повну консультацію щодо правил експлуатації та догляду. Вивчіть інструкцію разом з фахівцем. Протестуйте всі режими, уточніть, яка кнопка за що відповідає. Окремо з’ясуйте способи й засоби по догляду за технікою, які є обмеження у використанні, в якому випадку необхідно звернутися до майстра з ремонту.

Не поспішайте, не залишайте вивчення цих питань на «потім». Будьте готові до всього заздалегідь. Це додасть вам впевненості й позбавить від багатьох проблем та розчарувань.

Записуйтеся на безкоштовну консультацію по підбору слухового апарату, рекомендаціям по налаштуванню і догляду в будь-який Центр хорошого слуху «Беттертон» прямо зараз!

Loading...

Сучасні слухові апарати
Оцініть статтю