Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00
  Контакти : (067) 239-69-18 / (096) 634-48-48 / (050) 035-87-17

Сучасні слухові апарати

Сучасні слухові апарати

Потрібен слуховий апарат?
Запишіться на безкоштовну консультацію та підбір

Записатися

Сучасні технології проникають у всі сфери, удосконалюючи й розширюючи можливості вже звичних речей. Цифрові слухові апарати підходять при будь-якого ступеня приглухуватості. Вони зручні, прості у використанні, зрозумілі в роботі, а ціна варіюється в досить широкому діапазоні. Залишилося визначитися: що з усього різноманіття підійде саме вам?

Розглянемо наявні на сьогодні варіанти.

Пристрої для слуху поділяються на автоматичні та з ручним управлінням. Вибір буде залежати тільки від ваших особистих переваг.

Новітні цифрові засоби для туговухих – немов мініатюрні комп’ютери, що забезпечують хорошу звукову передачу, різний набір опцій і автоматичну зміну програм. Звичайно, вони коштують дорожче більш простих аналогів.

Автоматичні апарати для туговухих

У наш час людина звикла до комфорту в побуті, у засобах спілкування і пересування тощо. Тому й вимоги до цифрової техніки стали досить високі. Слабочуючий пацієнт бажає мати пристрій, який можна поставити вранці та не згадувати про його наявність весь день. У пріоритеті зараз зручність, мінімум дій по регулюванню, безліч функцій.

Основні характеристики новітніх рішень для корекції слуху.

  • Автоматична оцінка акустичної обстановки і зміна режиму згідно поточної звукової ситуації.
  • Окремі налаштування для вільного простору й маленьких кімнат. Безперервне зчитування та аналіз звукового оточення. Не потрібно переживати з-за різкої зміни шумового фону – перемикання відбудеться самостійно.
  • Ефект придушення зворотного зв’язку. При використанні телефону не буде ніяких стороннього тріску й свисту, що виникають із-за одночасного включення двох звукопідсилюючих приладів.
  • Система направлених мікрофонів дозволяє вловлювати звуки цілеспрямовано, супутні шуми залишаться менш яскравими.
  • Передбачена система взаємодії з користувачем. Світлові індикатори вчасно сповістять про ступінь заряду батарейки, зміну режиму та багато іншого.
  • Наявність бездротового зв’язку дає можливість встановлювати з’єднання між приладом для слуху та іншими цифровими компонентами: мобільником, плеєром, телевізором.
  • Персональна орієнтованість, завдяки автоматичному «запам’ятовуванню» часто застосовуваних режимів. Ви витрачаєте набагато менше часу на коректування параметрів прослуховування. У складній шумовій обстановці зберігається оперативне перемикання режиму, а якість звуку залишається природною.

Одними з таких «розумних» приладів для слуху є моделі від американського виробника Starkey Hearing Technologies. У серії Starkey Muse, Starkey Muse iQ представлені повністю автоматизовані пристрої. Їх механізм роботи досить складний. Прилад самостійно зчитує звукове оточення і, залежно від його особливостей, коригує параметри. Все це відбувається з урахуванням бінаурального сприйняття звуків людським вухом. Пристрої в правому і лівому вусі спільно працюють на основі бездротового зв’язку, гарантуючи точне посилення звуку в кожній конкретній ситуації.

У різних моделях варіюється кількість функцій. Більш складні пристрої мають розширений набір опцій. Природно, ціна зростає зі збільшенням можливостей.

Це може змусити замислитися про обгрунтованість купівлі дорогого приладу, особливо, якщо товар такого роду здобувається вперше. Постійні користувачі воліють витратити велику суму на модель високого класу, оскільки вже оцінили переваги слухопротезування і можуть порівнювати якість техніки та свої відчуття. З часом, з’являються нові запити й вимоги до рівня пристрою, тому потреба у розширенні кількості функцій з’являється у пацієнтів, які мають досвід слухопротезування.

Підходити до вибору пристрою слід не спираючись на його вартість. Ваша головна задача – максимально детально проінформувати лікаря-слухопротезиста про свій звичний образ життя, місце роботи та особливості шумової обстановки, про те, наскільки часто відбувається спілкування з людьми, чи є у вашому житті активний спорт, подорожі та інше. Все це допоможе підібрати найбільш правильний варіант саме для вас.

Слуховий апарат з ручним регулюванням

Не всі люди прагнуть йти в ногу з часом і гнатися за новинками. Деякі віддають перевагу перевіреним роками технологіям, стабільності й звичності. Досі існують й мають попит автомобілі з механічною коробкою передач, оскільки є водії, яким подобається все контролювати самим, відчувати свою машину. Також не втрачають популярності й прилади для туговухих з можливістю самостійного механічного перемикання програм.

Такі пристрої дешевше своїх цифрових конкурентів. Вони вимагають від людини зосередженості, концентрації уваги. Протягом дня необхідне періодичне коригування налаштувань, їх ручна зміна. Оцінка навколишнього акустичної ситуації здійснюється власником, який змінює режими, грунтуючись на своїх відчуттях.

Ручне коригування зробити не так складно. В основному, простим натисканням кнопки перемикаються з ситуації «Вулиця» на «Приміщення». Звичне коліщатко – спеціальний регулятор гучності – допоможе змінити силу звуку за вашим бажанням. Ви виконуєте перемикання тільки в тому випадку, якщо вважаєте це потрібним.

Проконсультуйтеся з фахівцем про необхідність вибору того чи іншого приладу для корекції слуху. Може бути, з можливістю механічного управління вам буде зручніше й комфортніше.

Шанувальникам цифрових приладів для слабочуючих слід періодично дізнаватися про новинки. Сучасні розробки постійно додають свій внесок у розвиток індустрії слухопротезування. Поява нових, вдосконалених моделей відбувається постійно. Наприклад, пристрої, випущені 5 років тому, зараз вже вважаються абсолютно застарілими.

Прийнявши рішення виконати слухопротезування, не соромтеся задавати якомога більше питань професіоналу. Існує досить моделей з ручним регулюванням і безліччу автоматичних налаштувань. Є варіанти напівавтоматичні або з вибірковим механічним управлінням окремими програмами. Слухових рішень безліч. Завжди можна знайти оптимальний варіант.

Якщо ви вже зробили свій вибір, обов’язково отримайте повну консультацію щодо правил експлуатації та догляду. Вивчіть інструкцію разом з фахівцем. Протестуйте всі режими, уточніть, яка кнопка за що відповідає. Окремо з’ясуйте способи й засоби по догляду за технікою, які є обмеження у використанні, в якому випадку необхідно звернутися до майстра з ремонту.

Не поспішайте, не залишайте вивчення цих питань на «потім». Будьте готові до всього заздалегідь. Це додасть вам впевненості й позбавить від багатьох проблем та розчарувань.

Записуйтеся на безкоштовну консультацію по підбору слухового апарату, рекомендаціям по налаштуванню і догляду в будь-який Центр хорошого слуху «Беттертон» прямо зараз!

Loading...

Сучасні слухові апарати
Оцініть статтю