Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00
  Контакти : (067) 239-69-18 / (096) 634-48-48 / (050) 035-87-17

Рівень Social

Слухові рішення стандартного рівня сьогодні – це моделі з цифровою обробкою сигналу, різноспрямованими мікрофонами, опцією шумозаглушення і можливістю комп’ютерного програмування. Прилади даної серії мають досить широкий набор функцій, що дозволяє легко адаптуватися до акустичного середовища і з комфортом сприймати звуки. Вони однаково впевнено себе почувають як на вітрянії вулиці, так і у великій аудиторії.

Слуховий апарат цієї категорії підійде користувачу, що вважає за краще жити активно і насичено. Він зручний в спілкуванні, оскільки розпізнає мову на відстані, підвищує її розбірливість, легко справляється з навантаженням групової бесіди. Дана категорія приладів може похвалитися гарною чутністю при перегляді фільмів, прослуховування музики. Також вони вільно підключаються до смартфонів, плеєрів і іншим гаджетам.

Детальніше про слухових апаратах стандартної серії

Дана лінійка підійде людям з порушеннями слуху різного ступеня тяжкості. Прилади легко адаптуються до навколишнього оточення і надійно захищені від агресивних впливів середовища (захист IP 55-68 від вологості і пилу). Вони зроблені відповідно до вимог сучасного користувача і відповідають прийнятим стандартам якості. При дбайливому зверненні служать близько 5 років.

Лінійка Z Series Wireless від відомого американського бренду Starkey ідеально підходить під визначення стандартних приладів для корекції слуху. Це функціональні і надійні пристрої на 4-6 каналах (залежно від моделі), що забезпечують комфортне сприйняття звуку. Якісні слухові апарати, ціна яких знаходиться в економічному сегменті, від безумовного лідера ринку!

В асортименті центру слуху «Беттертон» представлені різні моделі приладів даної серії:

  1. Класичні завушні пристрої малої і середньої потужності
  2. Потужні завушні моделі для компенсації глибокої втрати слуху
  3. Внутрішньовушні варіанти типів CIC, ITC і ITE

Наші досвідчені фахівці допоможуть вам визначитися з підходящим варіантом і внесуть необхідні настройки.Слухові апарати Z Series Wireless від Старкі

Технічні можливості слухових апаратів Z Series Wireless від Старкі

  • Адаптація до акустичної обстановки (Environmental Adaptation) – постійно аналізує середу і залежно від неї підбирає необхідний режим.
  • Придушення зворотного зв’язку (Feedback Canceller) – позбавляє від неприємного свисту, миттєво компенсуючи його.
  • Динамічно спрямовані мікрофони (Dynamic Directionality) – два вбудованих мікрофона безперервно моніторять ситуацію і змінюють спрямованість, забезпечуючи комфортне звучання навіть в непростому акустичному середовищі.
  • 4-6 незалежних каналів – дозволяють фахівцеві налаштувати декілька програм прослуховування, між якими користувач потім легко перемикається вручну.
  • Тональна і голосова індикація – інформує носія про необхідність перемкнути програму, поміняти батарейки, відрегулювати гучність і т д.
  • Ear-To-Ear – синхронізує налаштування звучання між двома слуховими апаратами (корисна при бінауральному слуховому вирішенні)
  • Наявність автоматичної і індукційної котушок – робить спілкування по телефону зручніше.

Стандартний слуховий апарат купити можна в центрі «Беттертон» з гарантією від компанії Starkey. Запишіться на безкоштовну консультацію, зв’язавшись з нами по телефону або через сайт!

Записатися на підбір

Loading...
Рівень Social
Оцініть статтю