Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Інноваційні Слухові Технології

Пакет послуг при покупці слухового апарату включає *:

  • Гарантія – 24 місяці
  • Налаштування СА;
  • Батарейки – від 30 шт;
  • Електронна сушильна камера;
  • Коробка для зберігання.

* Не діє при купівлі в розстрочку

ЗМІСТ

livio edge ai

Наші слухові апарати Livio AI були найпопулярнішими в індустрії слухових апаратів з тих пір, як STARKEY представили їх в серпні 2018 року. Перші слухові апарати з вбудованим штучним інтелектом і 3D-датчиками не тільки були революційними з точки зору якості звуку і бездротового зв’язку, вони представили функції, які раніше не використовувалися в слухових апаратах, в тому числі виявлення падіння пацієнта і можливості відстеження фізичної активності мозку і тіла .

Не дивно, що вони були названі кращим винаходом в 2019 році.

Livio Edge AI

Наше новітнє оновлення дає можливість Livio йти на крок вперед. Представляємо нові Livio Edge AI – слухові апарати, що забезпечують якість звуку, яке до сих пір ніколи не було можливим. Вони також доступні в спеціальному перезаряджаючому стилі (rechargeble) – перші в світі літій-іонні акумуляторні слухові апарати з частотою 2,4 ГГц!

Нове звучання з Edge Mode

Незалежно від того, наскільки добре налаштовані слухові апарати, в якийсь момент ми неминуче зіткнемося з ситуаціями, коли акустичне середовище непередбачуване і складне. З Livio Edge AI просте торкання пальцем поверхні ваших слухових апаратів – це все, що потрібно, щоб зробити цю ситуацію більш комфортною.

Цей простий сигнал запускає штучний інтелект в Livio Edge AI для сканування навколишнього середовища і внесення акустичних змін на місці, щоб допомогти вам, коли вам це потрібно. Ця обробка звуку наступного покоління доступна тільки через Livio Edge AI.

За допомогою слухових апаратів Livio Edge AI ви:

  • Чуєте голоси з комфортом навіть в умовах шуму, а небажані сторонні звуки приглушуються..
  • Ви отримуєте чудову якість звуку, чіткий, більш природний слух.
  • Ви приймаєте телефонні дзвінки прямо в апарати і насолоджуєтеся улюбленою музикою так, як вона повинна звучати.
  • Підключатися через Bluetooth® до аксесуарів зі своїми смартфонами.

Поряд з цим оновленням для Livio AI STARKEY також оновили додаток для контролю слуху Thrive і представили парний додаток Thrive Care – перша в світі програма, яка дозволяє власникам слухових апаратів обмінюватися інформацією про здоров’я і самопочуття з тими, кому вони довіряють.

Thrive Care

Додаток Thrive-Care

Робіть більше з додатком Thrive Hearing Control

Оновлений додаток Thrive Hearing Control дає вам повний контроль над слуховими апаратами за допомогою смартфона. Як пульт дистанційного керування телевізора, він дозволяє вам регулювати гучність, перемикати програми пам’яті і управляти іншими функціями Livio Edge AI, які до сих пір не були доступні для слухових апаратів.

thirve and thrive care app

Додаток Thrive легко налаштувати, використовувати і переміщати, і воно надає вам доступ до нових функцій, таких як відстеження активності мозку і тіла, а також до таких інформаційних служб, як Thrive Assistant, Translate, Transcribe і Self Check, які дозволяють перевіряти стан слухових апаратів . І все це без відвідування Центру слуху!

Представляемо Thrive Care

Абсолютно новий додаток Thrive Care дозволяє власникам слухових апаратів обмінюватися інформацією, наприклад, про фізичну активність, використання слухових апаратів, соціальну активність і т.д. із заздалегідь вибраними людьми (з книги контактів вашого смартфона). І ви вирішуєте самі, якою інформацією ви хочете поділитися.

Виключно для слухових апаратів Livio Edge AI, додаток забезпечує душевний спокій тим, з ким ви вирішите поділитися інформацією, допомагаючи вам почувати себе впевнено і незалежно.

app store

google play

Спробуйте Livio Edge AI вже сьогодні!

Записатись на підбір слухових апаратів

Записатись

livio

Представляємо Livio AI

Відкрийте для себе перші в світі слухові апарати, що забезпечують як чудову якість звуку, так і здатність відстежувати активність тіла і мозку. Livio AI – це універсальні пристрої, які дають пацієнтові набагато більше, ніж просто кращі слухові апарати.

Це перші в історії слухові технології з інтегрованими датчиками руху і штучним інтелектом.

До сих пір не було пристроїв, які б відстежували і фізичну активність пацієнта і когнітивний стан, обумовлений за допомогою часу використання слухових рішень в різних ситуаціях.

Більшість фітнес пристроїв використовують зап’ястя, однак вухо надає більш точні дані – насправді це ідеальне місце для надійного відстеження, а Livio AI – це перший в своєму роді пристрій, що працює за цим принципом.

Слуховой аппарат с искуственным интелектом

Штучний інтелект в слухових апаратах

Штучний інтелект в слухових апаратах

Штучний інтелект – це розроблені комп’ютерні системи, які можуть виконувати завдання, що вимагають людського розуму. Використання його в слухових апаратах це:

Легкість в управлінні

Спостереження за здоров’ям тіла і мозковою активністю

Вбудований перекладач

Контроль з додатком
Thrive Hearing

Контроль з додатком
Thrive Hearing

Тепер у вас є можливість легко контролювати Ваше тіло і розумову активність за допомогою Вашого смартфона і багатофункціонального додатка Thrive TM Hearing. Сумісний зі смартфонами Android TM та Apple®, додаток Thrive надає Вам оцінку тіла, оцінку мозкової активності і загальний бал, який об’єднує їх, який називається Thrive Wellness.

google play

app store

Оцінка фізичної активності

Комбінація активності, підрахунок кроків і часу бадьорості використовується для оцінки фізичної активності (максимум 100 балів). Легко стежити за своїм тілом за допомогою програми Thrive Hearing.

Оцінка розумової активності

Додаток Thrive Hearing вимірює рівень розумової активності, в залежності від часу використання слухових апаратів, участі в розмовах і активного прослуховування, для оцінки активності мозку (максимум 100 балів).

Шлях до здоров’я

Сума балів фізичної і розумової активності забезпечує досить точну загальну оцінку Вашого здоров’я (максимум 200 балів).

Програмування слухових апаратів, де завгодно

Всі бали можуть бути збережені в хмарному сховищі. Це також дозволяє фахівцеві із слухових апаратів віддалено передавати настройки програмування на Ваш смартфон і слухові апарати без необхідності відвідування центру.

Краще з'єднання

Краще з'єднання

Livio AI підключається до ваших  пристроїв Apple і Android через технологію Bluetooth і простий у використанні додаток Thrive Hearing від Starkey.

Thrive пропонує додаткові функції, призначені для поліпшення Вашого слухового сприйняття в будь-якому місці, і Ви можете легко насолоджуватися всім, що ви робите.

Відстеження здоров’я

Датчики інтегровані в Ваші слухові апарати Livio AI, тому Ви можете встановлювати щоденні цілі для гарного самопочуття і легко відстежувати їх  за допомогою програми Thrive.

Віддалене програмування

Спеціаліст із слухових апаратів може зробити коригування в налаштування Вашого апарату видалено. Вам тепер не потрібно відвідувати центр.

Скажи, ні, мовному бар’єру.

Легко спілкуйтеся з людьми, які говорять на інших мовах, з потужністю простого у використанні перекладача в додатку Thrive. (Необхідне підключення до Інтернету.)

Персоналізований контроль

Зробіть персоналізовані коригування в реальному часі відповідно до своїх уподобань в різних ситуаціях прослуховування.

Телефонні звінки

Відповідайте на дзвінки одним натисканням кнопки і слухайте пряму розмову прямо на Ваших слухових апаратах Livio AI за технологією Bluetooth®. *

Дистанційне керування

Використовуючи функцію дистанційного керування в додатку Thrive, Ви можете змінювати гучність і перемикати пам’ять на слухових апаратах прямо зі свого смартфона.

Пам’ять

Ви можете створити кілька осередків пам’яті в додатку Thrive, використовуючи будь-які параметри налаштування. Ви можете навіть записувати гео дані.

Геотегірованная пам’ять буде використовувати GPS, щоб дізнатися, де Ви перебуваєте, і автоматично коригувати Ваші слухові апарати Livio AI при вході в цей простір. Наприклад, гео пам’ять «кав’ярня» автоматично активується, коли Ви ввійдете в своє улюблене кафе.

Auto Experience Manager

Автоматично регулює гучність Вашого слухового апарату Livio AI з плином часу, щоб допомогти Вам максимально швидко адаптуватися до нового звуку.

Apple Watch Compatible

Використовуйте додаток Thrive для Apple Watch®, щоб контролювати гучність, змінювати пам’ять і відключати слухові апарати прямо з Вашого зап’ястя. *

(*Доступно тільки з пристроїв Apple.)

Мікрофон

Просто встановіть свій смартфон поблизу, увімкніть з’єднання мікрофона і потокові розмови будуть передаватися безпосередньо на Ваші слухові апарати Livio AI. Ви також можете записувати, відтворювати і відправляти аудіо по електронній пошті, або зберігати записи для прослуховування пізніше.

Інтеграція Siri

Ви можете використовувати Siri® для читання текстів і електронних листів безпосередньо на слухових апаратах Livio AI. *

Знайти мої слухові апарати

Легко знайти втрачені слухові апарати за допомогою функції «Знайти мої слухові апарати» із зазначенням місця і мітки часу. Датчик сигналу посилає більш сильний чи слабкий сигнал, грунтуючись на тому, наскільки близько ви перебуваєте з вашими апаратами Livio AI.

Повідолення в режимі реального часу

Повідомлення про телефонні дзвінки, тексти, електроні листи або з інших додатків можуть передаватися безпосередньо на Ваші слухові апарати Livio AI.

Адаптивний режим для автомобіля

З адаптивним режимом для автомобіля, слухові апарати Livio AI автоматично зміняться на настройку, призначену для зменшення дратівливих звуків водіння і підвищення загального комфорту при водінні.

Насолоджуйтесь бездротовим
зв'язком з новими аксесуарами

Насолоджуйтесь бездротовим
зв'язком з новими аксесуарами

Нові аксесуари для слухових апаратів оснащені бездротовим зв’язком, щоб допомогти Вам повністю зануритися в світ навколо Вас.

 

 

аксессуары для телевизора| TV |

Направляє аудіо потік з телевізора або іншого електронного джерела звуку безпосередньо на Ваші слухові апарати Livio AI. Цей аксесуар передає відмінну якість звуку, простий у використанні і підтримує як аналогові, так і цифрові джерела вхідного сигналу.

| Remote Microphone + |

Передає легкий потік звуку з різних джерел. І завдяки Remote Microphone +, Livio AI є першим слуховим апаратом для підключення Amazon® Alexa.

пульт дистанционного управления для слуховых аппаратов| Дистанційний пульт |

Новий пульт включає в себе оновлені функції, що дозволяють управляти пам’яттю і гучністю, відключати звук слухових апаратів і ввімкнути або вимкнути інші функції

Livio AI і Thrive сумісні з телефонами від iPhone 5 і вище, iPad, iPod touch (5-го покоління) та Apple Watch. Використання Apple Watch вимагає iPhone 5 або пізнішої версії.

Використання значка «Зроблено для Apple» означає, що аксесуар був розроблений спеціально для підключення до продукту Apple, вказаною в значку, і був сертифікований розробником для відповідності стандартам продуктивності Apple. Apple не несе відповідальності за роботу цього пристрою або його відповідність стандартам безпеки та нормативним вимогам.

Записатись на підбір

Інноваційні Слухові Технології
5
Середня оцінка «5» Проголосували 1
Інноваційні Слухові Технології
5