Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Інноваційні Слухові Технології

Вам хочеться жити на повну?

Для вас важлива якість вашого життя і вашого слуху?

Ви молоді і розвинені?

Тоді наші інноваційні слухові технології створені для вас!

За короткий час новітні слухові рішення Muse і Halo від нашого незмінного партнера і виробника Starkey зайняли передовими місце в слуховий індустрії! Це – мега-новинки – 16, 20, 24-канальні слухові технології, які дозволять вам відчувати себе чудово і впевнено в будь-якій акустичній ситуації, а також використовувати всі їх можливості без труднощів і перешкод!

Вони обладнані всіма необхідними функціями для комфортного користування, але всі можливості апаратів удосконалені!

Тепер можна спілкуватися по телефону, слухати музику прямо в апаратах, синхронізовано працювати з улюбленими гаджетами, не думаючи про труднощі!

Всі новітні слухові рішення оснащуються бездротовими (Wireless) технологіями, оснащені BlueTooth-модулем, що дозволяє користуватися слуховими рішеннями синхронізовано з вашими смартфонами (ОС Android, IOS).

Інноваційні Слухові Технології

Muse – зроблено для життя!

Слухові технології Muse містять функцію Cros і BiCros.

Це система слухових апаратів, яка складається з мікрофону і приймача, що при бінауральному протезуванні дозволяє за допомогою бездротового зв’язку двох апаратів передавати сигнали в абсолютно натуральному режимі.

Система Cros підходить для пацієнтів з односторонньою втратою слуху, коли втрата є такою, що за рахунок посилення слуху для вуха, що гірше чує, не вдається досягти бажаних результатів за допомогою звичайного слухового апарату.

Система BiCros може допомогти пацієнтам з нерівною двосторонньої втратою слуху, повертаючи під час бінаурального протезування всі фарби і якість слуху.

Які переваги Muse і функцій Cros і BiCros?

  1. зрозуміла і проста бесіда з точною розбірливістю мовлення і точним виявленням мови в складних звукових ситуаціях;
  2. краще розуміння мови серед шуму;
  3. шум вітру, виробництва, свист і зворотний зв’язок не заважають чути співрозмовника;
  4. бездротові функціональності та можливості з’єднання з SurfLink аксесуарами;
  5. регульована функція «Мультіфлекс тіннітус» інтегрована в слухові апарати;
  6. одночасна обробка декількох звуків для повного звукосприйняття, що робить промову чіткою і ясною, зберігаючи при цьому рівень навколишнього шуму природним;
  7. покращені функції для розмов по телефону від вуха до вуха (Ear-To-Ear).

Доступні завушні, внутрішньовушні моделі, а також з виносним ресивером (опціонально потужним).

слухові рішення HALO

HALO – зроблено для тебе!

Що стосується диво-творіння – слухових рішень HALO (16 каналів) і HALO 2 (16,20,24 каналу), то їх головною перевагою є повна синхронізація з гаджетами на платформі IOS (iPhone, iPad, iPod, AppleWatch).

За допомогою спеціального додатка TruLink власники слухових рішень HALO можуть керувати ними (перемикання програм, прослуховування музики з телефону безпосередньо в апараті, запам’ятовування акустичних ситуацій тощо).

Ці технології є неперевершеними помічниками для своїх користувачів, володіючи функцією високої розбірливості мовлення, пригнічення непотрібних звуків і зворотного зв’язку, а також оснащені системою «Мультіфлекс тіннітус».

Найкраще, що ми готові зробити для вас – це дати можливість бути сучасними і з якісним слухом!

Записатися на підбір

Loading...
Інноваційні Слухові Технології
Оцініть статтю