Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Рівень слухових апаратів «Високий»

ЧУТИ КРАЩЕ
ЖИТИ КРАЩЕ

Поліпшення слуху і здоров’я
стало можливим

У компанії
Starkey Hearing Technologies
ми вважаємо, що краще чути
означає краще жити.

Слухові апарати рівня
“Високий”

Високий рівень – це багата лінійка продуктів, що забезпечують бездротову продуктивність наступного покоління в стилях і варіантах, які підходять для будь-якого користувача.

Компанія Starkey Hearing Technologies завжди орієнтувалася на продукти функціі слухових апаратів, які приносять справжню користь пацієнтам. Ми ніколи не презентуємо технологію без підтвердження доказів ефективності. Ця стратегія завжди приводила до провідної галузі продукції, що задовольняє потреби пацієнтів.

Коли пацієнт приймає рішення носити слуховий апарат, він починає подорож до загального здоров’я, яке починається зі слухового оздоровлення і закінчується багатшим, більш повним життям. У компанії Starkey Hearing Technologies ми вважаємо, що краще чути означає краще жити.

Саме тому ми невпинно мали на меті створення новітньої технології в сфері слухових апаратів, щоб створити новітнє повнофункціональнє сімейство бездротових продуктів з технологією 900 МГц наступного покоління – 900sync – задаючи тон продуктивності, комфорту, персоналізації й інші види зв’язку.

ЧУТИ КРАЩЕ
ВІДЧУВАТИ
СЕБЕ КРАЩЕ

Загальний стан здоров’я може бути прямо
пов’язаним з здоров’ям органів слуху, і поліпшення
слуху може бути досягнуто тільки тоді, коли пацієнти
носять свої слухові апарати. Високий рівень
слухових апаратів Starkey бул розроблен з самого
початку з урахуванням персоналізації і комфорту,
а результатом є слуховий апарат, який пацієнти
самі захочуть носити.

Здоров’я ваших пацієнтів
починається з кращого слуху

СЛУХОВІ АПАРАТИ МОЖУТЬ ЗМЕНШИТИ ЕФЕКТИ ДЕМЕНЦІЇ
ХВОРОБИ
АЛЬЦГЕЙМЕРА

ЛЮДИ З ВТРАТОЮ СЛУХУ
НА 30-40% СХИЛЬНІ ДО  БІЛЬШОГО ЗНИЖЕННЯ РОЗУМОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, У ПОРІВНЯННІ З ЛЮДЬМИ БЕЗ ВТРАТИ СЛУХУ.

1 З 5
людина має
ВТРАТУ СЛУХУ
80% НИЧОГО З ЦИМ
не робить.

БІЛЬШЕ 5 ВІДСОТКІВ
СВІТОВОГО НАСЕЛЕННЯ –
360 МІЛЬЙОНІВ ЛЮДЕЙ – З
ПОРУШЕННЯМ ВТРАТИ СЛУХУ.

ІНДЕКС БІЛЬШЕ ВИСОКОЇ МАСИ ТІЛА (ІМТ) І ВЕЛИКА ОКРУЖНІСТЬ ТАЛІЇ ЗВ’ЯЗАНІ З
ПІДВИЩЕННИМ РИЗИКОМ ВТРАТИ СЛУХУ У ЖІНОК.

ПІДТРИМКА ЗДОРОВОЇ ВАГИ І ФІЗИЧНА АКТИВНІСТЬ МОЖУТЬ
ДОПОМОГТИ ЗМЕНШИТИ РИЗИК
ВТРАТИ СЛУХУ.

У КУРЦІВ НА 70% БІЛЬШЕ ВИСОКИЙ РИЗИК ВТРАТИ СЛУХУ, НІЖ У НЕКУРЦІВ.

ВТРАТА СЛУХУ ВДВІЧІ ЧАСТІШЕ ЗУСТРІЧАЄТЬСЯ У ЛЮДЕЙ З ЦУКРОВИМ ДІАБЕТОМ, НІЖ У ЛЮДЕЙ БЕЗ НЬОГО

ВТРАТА СЛУХУ – ТРЕТЄ САМЕ НАЙПОШИРЕНІШЕ ФИЗИЧЕСКОЕ СТАН ПІСЛЯ АРТРИТУ І ХВОРОБ СЕРЦЯ.

ІСНУЄ ЗНАЧНИЙ СВЯЗЬ ЗВ’ЯЗОК МІЖ ВИСОКИМ КРОВ’ЯНИМ ТИСКОМ І ВТРАТОЮ СЛУХУ.

НАРУШЕНИЕ СЛУХА ПОРУШЕННЯ СЛУХУ ЧАСТІШЕ ЗУСТРІЧАЄТЬСЯ У ЧОЛОВІКІВ,, НІЖ У ЖІНОК.

КІЛЬКА ДОСЛІДЖЕНЬ ВКАЗУЮТЬ НА ВАЖЛИВУ/span> ВЗАЄМОЗВ’ЯЗОК МІЖ ВТРАТОЮ СЛУХУ І ВТРАТОЮ КОГНИТИВНИХ ФУНКЦІЙ

ЛЮДИ ВІКОМ 18-69 РОКІВ З ВТРАТОЮ СЛУХУ МАЛИ ЗНАЧНО БІЛЬШЕ ВИПАДКІВ ДЕПРЕССІЇ ВІД ПОМІРНОЇ ДО ВАЖКОЇ.

Революційна операційна система
робить все це можливим

Основою серії слухових
апаратів Високого рівня є
BluWave® 4.0 – наша
еталонна операційна
система. Ця технологія
обробки сигналів, заснована
на фактичних даних,
орієнтована на пацієнта,
дозволяє нам постійно
оптимізувати

рівень чутності,
розбірливості, комфорту і
якості звуку. Результатом є
технологія Superior Sound ™
компанії Starkey. Відкрита
архітектура BluWave 4.0
дозволяє нам оновлювати і
додавати функції в міру
необхідності пацієнтів.

BluWave 4.0

Acuity
Directionality

Binaural
Spatial Mapping

ISO-C
Compression

900sync
Technology

Speech ID

Stream Boost

Spectral iQ

Voice iQ2

Auto Experience
Manager

MultiFlex Tinnitus
Technology

PureWave Feedback
Eliminator

Наші досягнення в нашій
операційній системі відкритої
архітектури дозволяють компанії Starkey постійно оптимізувати прослуховування для людини, надаючи Superior Sound від Starkey.

Передача потокового і підключення в
найбільш складних умовах середовища

Сьогоднішне бездротове середовище стає все більш насиченим. Постійно з’являються нові пристрої і стандарти, не кажучи вже про збільшення загального шуму в світі. Цей складний ландшафт вимагає потужного рішення, тому ми створили технологію 900sync Technology ™, нашу нову, надійну бездротову систему, яка працює практично без перепадів в межах звичайного користувача діапазону. Вона може похвалитися більш ніж 98-відсотковою доступністю каналів і домоглася збільшення діапазону потокової передачі, майже вдвічі перевищує нашу бездротову систему попереднього покоління. Це бездротовий зв’язок сьогоднішнього дня.

900sync Technology лежить в основі серії слухових апаратів Високого рівня, забезпечуючи постійну продуктивність навіть в найбільш складних умовах середовища. Все це досягається за допомогою нової системи радіозв’язку з низьким споживанням енергії, першою в своєму роді в галузі.

900sync Technology представляє нові інновації:

  • Потужність передачі на основний фокус забезпечує підвищену чутливість до радіосигналу для збільшення діапазону потокової передачі. Це більше потужності для передачі з меншим рівнем шуму
  • Логіка обробки помилок означає, що слухові апарати менш сприйнятливі до внутрішніх і зовнішніх перешкод
  • Визначення заголовка, наш новий динамічний алгоритм приймача, який забезпечує з’єднання без переривання і поліпшений бездротовий зв’язок
  • Покращені алгоритми відновлення каналу зв’язку

Доступно у всіх призначених
для користувача стилях

Беручи до уваги рух голови і тіла і різні місця розміщення аксесуарів SurfLink® технологія Spatial Streaming надає Вашим пацієнтам найкращу продуктивність бездротового зв’язку з усіма можливими настройками.

З технологією Stream Boost ви можете надати пацієнтам автоматичне налаштування, яка підвищує вхідний потік мультимедіа для підвищення продуктивності звуку.

Ця потужна комбінація технологій 900sync Technology, Spatial Streaming і Stream Boost спроектована таким чином, щоб пацієнти отримували якісний, природний звук без проміжного пристрою.

Ваші пацієнти можуть прослуховувати потокову передачу телебачення, виступи ораторів або телефонні дзвінки, а ви отримаєте більш легкий і зручний спосіб програмування.

ЧУТИ КРАЩЕ
ВИКОРИСТОВУВАТИ КРАЩЕ

Узгодження звуку робить
прослуховування більш природним

Серія слухових апаратів Високого рівня пропонує функції, які Ваші пацієнти оцінять по достоїнству, оскільки вони ведуть активний спосіб життя. На роботі або на відпочинку, маючи можливість жити повним життям і чути кожну її мить, сприяє підняттю самооцінки і, в кінцевому рахунку, загального здоров’я.

Пацієнти отримають поліпшену координацію звуку між вухами і більш природний об’ємний звук за допомогою нашої поліпшеної системи Binaural Spatial Mapping. Завдяки послідовній роботі технології 900sync Technology, система Binaural Spatial Mapping компанії Starkey інтелектуально оптимізує настройки «сигнал-шум» на основі оцінок обох вух. Результат – зниження втоми слуху *.

Коли справа доходить до допомоги власникам слухових апаратів в подоланні однієї з найбільших проблем, з якими вони стикаються – прослуховування в шумних умовах – технологія Voice iQ ™, 2 забезпечує перевірені результати.

Спільно з системою Binaural Spatial Mapping, технологія Voice iQ2 надає наступні додаткові переваги:

  • Значно покращує чіткості мови навіть в самих гучних умовах середовища
  • Миттєво застосовує змінну адаптацію до шуму у всіх каналах між кожною паузою в промові
  • Забезпечує до 20 дБ шумозаглушення

Спільне прийняття рішень з системою Binaural Spatial Mapping дозволяє зберегти розбірливість мови, одночасно підтримуючи комфортну гучність. Це демонструє реальні переваги для пацієнтів.

*Десжардін, Дж.Л. і Догерті, К.А. (2012). Вплив зниження шуму слухового апарату на зусилля
прослуховування у літніх людей. Плакат, представлений на AudiologyNOW !, Чикаго, штат Іллінойс.

Тільки система Binaural Spatial Mapping компанії Starkey інтелектуально оптимізує настройки в обох вухах для більш природного звуку. Результат – зниження втоми слуху.

ЧУТИ КРАЩЕ
СПІЛКУВАТИСЯ КРАЩЕ

Вечірки, концерти, ресторани, зустрічі та спортивні заходи – це все місця, яких пацієнти з втратою слуху уникають або знаходять скрутними. Слухові апарати Високого рівня вирішують проблему з прослуховуванням в найскладніших і галасливих умовах середовища, усуваючи шум і виділяючи мову, роблячи спілкування більш приємним.

КРАЩА ЧУТНІСТЬ МОВИ
в усіх ситуаціях.

Погоджений, високоякісний звук, який допомагає пацієнтам.

Звуки приходять до слухача з усіх боків, що вимагає наявності інтелектуальної і персоналізованої системи. Acuity Directionality – наше нове рішення для спрямованості звуку, яке призначене для поліпшення захисту мови в складних ситуаціях прослуховування. Вона постійно адаптується по всіх каналах і використовує незалежну діаграму спрямованості, яка направляє діаграму спрямованості в бік шуму, виділяючи мову. Розмови мають пріоритет з поліпшення мови до 6 дБ, завдяки запатентованій фірмовій технології Speech ID від компанії Starkey, яка розпізнає мову, навіть коли вона виникає за спиною пацієнта.

Acuity Directionality – це бінауральна система, яка координує узгодження сигналів вухо-вухо для забезпечення оптимальної продуктивності і перемикання шляхом вимірювання істинного рівня шуму замість середнього рівня шуму. Крім того, система використовує мікроелектронні механічні системи (МЕМ) з бездріфтовими мікрофонами (так само, як і в сьогоднішньому iPhone®), що з часом робить його надійною системою. Результатом є послідовний, високоякісний звук, який допомагає пацієнтам слухати мову і брати участь в розмовах навіть в самих гучних умовах середовища.

Наша постійно адаптивна система Acuity Directionality призначена для поліпшення захисту мови в складних ситуаціях прослуховування. Спільно з технологією Speech ID мовний сигнал посилюється, навіть якщо він виявляється за спиною пацієнта.

ЧУТИ КРАЩЕ
ОТРИМУВАТИ ЗАДОВОЛЕННЯ КРАЩЕ

Додавання тонкощів звуку ISO-Clear Compression

ISO-C Compression, динамічний спосіб поліпшити умови прослуховування

Завдяки новій технології ISO-Clear Compression від компанії Starkey, що використовує найширший робочий динамічний діапазон в галузі, прослуховування без спотворень є досяжним результатом. Виходячи з того, яклюдське вухо обробляє звук, технологія ISO-C Compression забезпечує комфорт при прослуховуванні гучних звуків, надаючи при цьому максимальну чіткість тихих звуків.

Вона забезпечує більш персоналізоване прослуховування:

  • Робить тиху мову чутною без впливу на характеристики стиснення, що застосовуються до більш гучних входів
  • Непомітно управляє гучними звуками при збереженні якості звучання звуків нижчого рівня

Підтримка
здорової ваги
і фізична активність
можуть допомогти
зменшити ризик

ВТРАТИ СЛУХУ

По оцінкам
299 МІЛЬЙОНІВ ЧОЛОВІКІВ
і 239 мільйонів
жінок увсьому світі
мають помірну або
серйозну втрату слуху.

Некоректована втрата слуху призводить до погіршення якості
життя,
ізоляції і зниження соціальної активності, що призводить до
збільшення поширеності депресії.

ЧУТИ КРАЩЕ
ПЕРЕДАВАТИ КРАЩЕ

ЗРУЧНІСТЬ
З’ЄДНАННЯ БЕЗ ТУРБОТ

продовжується наявністю
найкращих варіантів

SurfLink Mobile 2 забезпечує подвоєний час автономної роботи, У порівнянні з нашим першим поколінням SurfLink Mobile

Наш популярний SurfLink Mobile був поліпшений, щоб забезпечити краще зручність для пацієнтів. SurfLink Mobile 2 – це передавач стільникового телефону, допоміжний пристрій для прослуховування, медіа-стример і пульт управління слухового апарату – все в одному. Пропонуючи оновлений призначений для користувача інтерфейс і елементи управління, він також має батарею з подвоєним терміном служби, в порівнянні з нашим першим поколінням SurfLink Mobile. SurfLink Mobile 2 з серією Z Series – єдина бездротова система, яка пропонує технологію JustTalk ™, що дозволяє розмовляти по мобільному телефону в режимі hands-free, перетворюючи слухові апарати Високого рівня в мікрофон і приймач.

SurfLink Mobile 2, SurfLink Media і SurfLink Remote пропонують пацієнтам безтурботну взаємодію і управління без проміжного або носимого пристрою.

У своєму революційному режимі JustTalk SurfLink Mobile
максимально спрощує спілкування по телефону. Слухові апарати
користувача можуть працювати як мікрофон, так і в якості
приймача з використанням двобічної передачі.

ЧУТИ КРАЩЕ
ГРАТИ КРАЩЕ

Auto Experience Manager
Більш легкий, настроюваний перехід для пацієнта

Швидкий прийом
Кращий результат для пацієнтів

Призначений для плавної адаптації мозку пацієнта і вивчення нових звуків

Новий менеджер Auto Experience Manager від Starkey забезпечує поступове збільшення коефіцієнтів посилення протягом певного періоду часу, щоб допомогти пацієнтам, які вперше стикаються зі слуховими апаратами, перейти на нові слухові апарати. Він повністю налаштовується для забезпечення кращого переходу пацієнтів і призначений для плавної адаптації мозку пацієнта і вивчення нових звуків. З Auto Experience Manager більше немає компромісу між комфортом і чутністю – Ваші пацієнти можуть досягти обох результатів з плином часу.

PureWave Feedback Eliminator

Персоналізоване усунення зворотного зв’язку у всіх умовах середовища

Бувай
зворотний зв’язок

Краща в своєму класі система нейтралізації зворотного зв’язку від Starkey, PureWave Feedback Eliminator, має можливість регулювати те, наскільки агресивно вона працює, тому усунення зворотного зв’язку може бути персоналізоване для конкретного продукту і пациента.

Вона призначена для виявлення, класифікації та усунення дратівного свисту і дзижчання у всіх умовах середовища, тому Ваші пацієнти отримують безпроблемне прослуховування як в переповненому кафе, так і в тихому парку.

Слухові апарати Високого рівня були розроблені з самого початку з урахуванням персоналізації і комфорту, а результатом є слуховий апарат, який пацієнти самі захочуть носити.

MultiFlex Tinnitus Technology

Легке програмування для кращого комфорту та управління

Налаштовувана
допомога при дзвоні у вухах


Технологія MultiFlex Tinnitus Technology тепер доступна в продуктах micro RIC 312. Результатом є бездротова бінауральна система з синхронізованими призначеними для користувача елементами управління, яка забезпечує кращий комфорт і контроль для полегшення при дзвоні у вухах.

Технологія Multiflex Tinnitus Technology забезпечує чудову гнучкість в тонкій настройці послабляє шумового стимулу. Це ідеальний спосіб настройки для допомоги пацієнту відповідно до його персонального випадку тіннітусу.

Інструмент для настройки системи SoundPoint Tinnitus дозволяє пацієнтам ідентифікувати найкращий стимул на етапі
налаштування, який допомагає забезпечити задоволення і підвищує шанси Вашого пацієнта на успіх.

Тіннітус вражає 1 людину з 5. Шум у вухах може бути викликаний втратою слуху, вушною травмою або порушенням системи кровообігу.

90%
випадків тіннітусу
трапляються при втраті слуху

Spectral iQ

Найбільш інтелектуальний в галузі спосіб відновити чутність на високих частотах

Насолоджуйтесь
кожною розмовою

Допоможіть пацієнтам насолоджуватися розмовами, навіть на високих частотах

Spectral IQ, розроблена для підвищення чутності в реальному часі шляхом визначення високочастотних мовних сигналів і їх відтворення на більш низьких частотах, відрізняється від інших технологій, які широко застосовують стиснення частоти. Слухові апарати Високого рівня підтримує ці частотні відносини, зберігаючи якість звуку, яка надходить з гармонійного розподілу, що забезпечує чіткість високочастотної мови.

Куріння значно збільшує втрату слуху на високих частотах.

Коли справа доходить до
рішення, Starekey дає вам більше
можливостей.

ЧУТИ КРАЩЕ
ВИКОРИСТОВУВАТИ КРАЩЕ

Пацієнти хочуть … Starkey надає

Можливості підключення сьогодні

Потужна комбінація технологій 900sync Technology, Spatial Streaming і Stream Boost спроектована таким чином, щоб пацієнти отримували якісний, природний звук без проміжного пристрою. Spatial Streaming надає Вашим пацієнтам найкращу продуктивність бездротового зв’язку з усіма можливими настройками, в той час як Stream Boost надає пацієнтам автоматичне налаштування, яке підвищує вхідний потік мультимедіа для поліпшення продуктивності звуку.

Більш природне звучання

Система Binaural Spatial Mapping від Starkey забезпечує максимальний комфорт при прослуховуванні гучних звуків, забезпечуючи при цьому більш природний загальний звук. Це досягається за рахунок інтелектуальної оптимізації налаштувань «Сигнал-шум», які ґрунтуються на оцінках обох вух, що зменшує втому при прослуховуванні. Voice IQ2 – це система управління шумом і виділення мови, призначена для того, щоб дозволити пацієнтам ефективно чути в шумі, особливо в шумному середовищі.

Чудова чутність в галасливих умовах середовищах

Завдяки системі Acuity Directionality, нашому новому рішенню для спрямованості, поліпшується захист мови в складних акустичних ситуаціях. Запатентована система компанії Starkey Speech ID розпізнає мову, навіть коли вона виникає за спиною пацієнта. Поєднання цих двох інноваційних технологій забезпечує послідовний, високоякісний звук, який допомагає пацієнтам слухати мову і брати участь в розмовах навіть в самих гучних умовах середовища.

Вільний від спотворень комфорт в гучних ситуаціях

Наша система ISO-Clear Compression забезпечує більш персоналізоване прослуховування, дозволяючи чути звуки тихої мови, не впливаючи на більш гучні вхідні сигнали. Управління гучними звуками відбувається непомітно при збереженні якості звуків нижчого рівня.

Прості з’єднання з потоковою передачею мультимедіа та аксесуарами

SurfLink Mobile 2, SurfLink Media і SurfLink Remote пропонують пацієнтам безтурботну взаємодію і управління без проміжного або носимого пристрою. SurfLink Mobile 2 забезпечує подвоєний час автономної роботи в порівнянні з нашим першим поколінням SurfLink Mobile.

Бувай зворотний зв’язок

Краща в своєму класі система нейтралізації зворотного зв’язку від Starkey, PureWave Feedback Eliminator має можливість регулювати те, наскільки агресивно вона працює, тому усунення зворотного зв’язку може бути персоналізоване під конкретний продукт і пацієнта. Вона призначена для виявлення, класифікації та усунення дратівного свисту і дзижчання у всіх умовах середовища, тому Ваші пацієнти отримують безпроблемне прослуховування як в переповненому кафе, так і в тихому парку.

Полегшення тиннитусу з можливістю настройки

Технологія MultiFlex Tinnitus Technology тепер доступна в продуктах micro RIC 312 з випуском серії Z. У серії Z Series MultiFlex Tinnitus Technology представляє собою бездротову бінауральну систему з синхронізованими призначеними для користувача елементами управління, яка забезпечує кращий комфорт і контроль для полегшення при дзвоні у вухах.

Насмішка над водою і брудом

Слухові апарати Високого рівня володіють запатентованим захистом від вологи компанії Starkey, HydraShield®.2 У поєднанні з нероз’ємною конструкцією Starkey це нано-покриття забезпечує відмінний захист від води, бруду і жирів. В результаті – слухові апарати, які проводять більше часу в вусі і менше часу в ремонті.

Насолоджуйтеся кожною розмовою

Spectral IQ, розроблена для підвищення чутності в реальному часі шляхом визначення високочастотних мовних сигналів і їх відтворення на більш низьких частотах, відрізняється від інших технологій, які широко застосовують стиснення частоти. Слухові апарати Високого рівня підтримують ці частотні відносини, зберігаючи якість звуку, що забезпечує чіткість високочастотної мови.

Відправляйтеся в натовп з активним шумозаглушенням

IQ Boost активується через наш SurfLink Mobile або SurfLink Remote. Ця функція дозволяє пацієнтам агресивно зменшувати шум при оптимізації якості звуку в таких умовах, як галасливі ресторани або переповнені кімнати.

Постійні коригування управління відходять у минуле

Система самонавчання Self Learning дозволяє поступово і автоматично вивчати особисті переваги пацієнта в кожній активній пам’яті. Ця функція зменшує кількість ручних регулювань гучності, які повинен робити пацієнт.

Оновлення робляться швидко і легко

Функція Swap Fit дозволяє переносити налаштування пацієнта з їх поточного продукту Starkey на новий, що дає вам більше часу для консультування і точної настройки.

Starkeyпропонує рішення для кожного пацієнта

Доступна в повному діапазоні продуктів Starkey дійсно забезпечує рішення для кожного пацієнта. На додаток до наших стандартних продуктів RIC і BTE, спеціально розробленим з урахуванням пацієнта, також включає в себе повний спектр невеликих і косметичних спеціальних продуктів від світового лідера у виготовленні приладів на замовлення.

Фонд використовує слух як засіб,
щоб змінити життя в усьому світі.

Наш засновник і генеральний директор Білл Остін завжди твердо вірив, що дар чути краще призводить до більш повного і кращого життя.

Ми підтверджуємо нашу прихильність цієї філософії щодня, завдяки нашій підтримці фонду Starkey Hearing Foundation.

Фонд Starkey Hearing Foundation надав понад 1 мільйон слухових апаратів нужденним в цьому десятилітті.

Фонд Starkey Hearing Foundation подорожує по світу, надаючи в подарунок можливість чути тисячам людей щороку, які інакше жили б в ізоляції безмовного світу. Фонд щорічно надає більше 100 000 слухових апаратів дітям і дорослим через наші місії в усьому світі і щоденні зусилля за допомогою внутрішньої програми Почуй зараз. Як член Глобальної ініціативи Клінтона, фонд Starkey Hearing Foundation надав понад 1 мільйон слухових апаратів нужденним в цьому десятилітті.

Дар слуху відкриває цілий новий світ можливостей. Він пов’язує людей з життям і допомагає їм зрозуміти, що вони можуть досягти більшого, ніж вони коли-небудь вважали можливим. Фонд Starkey Hearing Foundation використовує слух як засіб, щоб змінити життя в усьому світі.

Чути Краще Жити Краще

Протягом 2010 року Фонд Starkey Hearing Foundation надав понад 1 мільйон слухових апаратів нужденним у всьому світі і прагне забезпечити ще 1 мільйон в цьому десятилітті.

БІЛЬШЕ 100 КРАЇН

1,6 МІЛЬЙОНІВ
СЛУХОВИХ АПАРАТІВ

ЗМІНЕНО НЕЗЛІЧЕННУ
КІЛЬКІСТЬ ЖИТТІВ

Допомагаємо
Нашим
паціентам
ЧУТИ
КРАЩЕ І
ЖИТИ
КРАЩЕ

Слухові апарати не можуть допомогти, якщо їх не носити. Саме тому, разом з рядом значних поліпшень і додаткових функцій, Starkey забезпечить переваги, які наші пацієнти помітять у вигляді продуктивності, персоналізації і зручності з’єднання.

Цифрові апарати для слуху категорії «високий рівень» мають додатковий ступінь захисту й підвищене шумозаглушення. Рекомендовані людям, які ведуть активний спосіб життя, часто міняють своє місцеперебування, заняття, навколишнє оточення.

Уровень слуховых аппаратов «Высокий»

Швидка зміна акустичного середовища вимагає оперативного зміни налаштувань. Тому в представленій категорії слухових приладів передбачене автоматичне перемикання режимів. Пристрій самостійно проводить звуковий аналіз навколишнього середовища та коригує налаштування, щоб прослуховування було максимально комфортним в даній звуковий ситуації. Сумісно з іншими цифровими приладами. Якість звуку залишається незмінно хорошим. При спілкуванні, перегляду телепередач, бесіди на відстані гарантовано чітке та розбірливе сприйняття мови. Слухові апарати цієї категорії відрізняються бінауральною роботою, що дозволяє проводити одночасну зміну налаштувань.

Рівень слухових апаратів «Високий» підходить користувачам, які люблять подорожувати, займаються різними видами спорту, пов’язані з професіями підвищеного шумового оточення. Рекомендований студентам та дітям. Ідеальним рішенням такі моделі стануть для успішних людей, які приділяють час кар’єрі.

Всі прилади виготовлені у відповідності з вимогами міжнародних стандартів якості. Мають захист від пилу й вологи IP55-68, при дотриманні правил експлуатації термін служби складає від 4 до 5 років.

Дана серія цифрових пристроїв має додаткову функцію розпізнавання й деталізації мови в особливо складній акустичної обстановки. Програма посилення та виділення людського голосу забезпечує чітке й деталізоване сприйняття мови. Такий прилад ідеально підходить людям, чиє життя і робота пов’язані з постійним спілкуванням, відвідуванням семінарів, лекцій, зборів. Моделі «високого рівня» відрізняються додатковими налаштуваннями шумозаглушення, наявністю аналізатора акустичної обстановки, автоматизованої зміною режимів. При підключенні додаткових пристроїв до слухового апарату зберігається якість звуку і розбірливість мови.

Отримати безкоштовну консультацію фахівця з підбору слухового апарата можна в Центрах хорошого слуху «Беттертон». Запис проводиться на сайті компанії або за телефоном.

Loading...

Рівень слухових апаратів «Високий»
Середня оцінка «5» Проголосували 2