Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Рівень слухових апаратів «Високий»

Рекомендуємо перед покупкою слухового апарату пройти обстеження і підбір відповідного слухового апарату.

Фільтр товарів Показ 1 - 36 із 99 результатів
По ціні
Тип
Ступінь втрати слуху
Кількість каналів
Рівень технології
Виробник

Пакет послуг при покупці слухових апаратів включає *:

 • Батарейки для СА – від 24 шт
 • Індивідуальні вкладиші
 • Контейнер для сушки і очищення
 • Капсули для очищення – 1шт
 • Капсули для сушки – 1шт
 • Груша для продування трубки звуководу
 • Серветки для чищення вкладишів і корпусів апаратів
 • Щітка для догляду з магнітом
 • Коробка для зберігання

*не діє при купівлі в розстрочку.

Потрібен слуховий апарат?
Запишіться на безкоштовну консультацію та підбір

Записатись

Muse iQ

Бездротові слухові технології,
розроблені для життя

Пацієнтам, які живуть активно і в ногу з часом, прагнуть отримати від життя максимум, потрібні особливі слухові рішення. Не можна допустити, щоб проблеми зі слухом стали перешкодою на шляху до підкорення нових вершин! На щастя, сучасні слухові апарати преміум-класу відкривають перед користувачем величезне поле можливостей. Вони забезпечують комфортне звучання в будь-якому акустичному середовищі.

Головна особливість моделей високого рівня – обробка сигналу за багатьма параметрами. В результаті їм вдається забезпечити ідеальний баланс між гучними і тихими звуками, виразне сприйняття мови, приглушення шумів і свисту. Сьогодні є кілька серій слухових рішень даного сегмента, серед яких найпопулярніші – Muse iQ. Це надійні прилади від авторитетного бренду Starkey, що гарантують природне сприйняття і обробку оточуючих звуків.

Асортимент цифрових слухових апаратів преміального сегмента

Основні категорії преміальних слухових рішень:

 • 10-канальні з 10 смугами настройки
 • 12-канальні з 12 смугами настройки
 • 16-канальні з 16 смугами настройки
 • 24-канальні з 24 смугами настройки

Залежно від способу носіння зустрічаються такі модифікації слухових апаратів преміум-класу:

 • Завушні
 • Потужні завушні
 • Завушні міні
 • Завушні з виносним ресивером
 • Внутрішньовушні (CIC, ITC, ITE)

Крім цього моделі даного сегмента відрізняються між собою додатковим функціоналом. Наприклад, популярною опцією є виділення мови на тлі перевантаженого акустичного середовища. Це дуже виручає при проведенні нарад, конференцій, семінарів, важливих переговорів. Для ділової людини, спілкування – один з головних активів. Від нього залежить репутація і прибуток, тому слухове рішення бізнес-класу стане вигідною інвестицією.

Сьогодні в сегменті високого рівня присутні тільки цифрові слухові апарати, здатні забезпечити користувачеві легке, природне і безтурботне сприйняття звуків. Вони можуть відрізнятися за технічними характеристиками, але головні якості залишаються незмінними: виділення мови співрозмовника, постійний аналіз навколишнього оточення, посилення звуків лише на потрібних частотах.

Швидка зміна акустичного середовища вимагає оперативної зміни налаштувань. Тому в представленій категорії слухових приладів передбачено автоматичне перемикання програм. Пристрій самостійно проводить аналіз навколишнього звукового середовища і коригує настройки, щоб звучання було максимально комфортним в даній звуковий ситуації. Сумісні з іншими цифровими приладами. якість звуку залишається незмінно хорошою. При спілкуванні, перегляді телепередач, бесіді на відстані гарантовано чітке і розбірливе сприйняття мови. Слухові апарати цієї категорії відрізняються бінауральною роботою, що дозволяє проводити одночасну зміну налаштувань.

Рівень слухових апаратів «Високий» підходить користувачам, які люблять подорожувати, займаються різними видами спорту, пов’язані з професіями підвищеного шумового оточення. Рекомендований студентам і дітям. Ідеальним рішенням такі моделі стануть для успішних людей, що приділяють час кар’єрі.
Всі прилади виготовлені відповідно до вимог міжнародних стандартів якості. Мають захист від пилу і вологи IP55-68, при дотриманні правил експлуатації термін служби складає від 4 до 5 років.

Дана серія цифрових пристроїв володіє додатковою функцією розпізнавання і деталізації мови в особливо складній акустичній обстановці. Програма посилення і виділення людського голосу забезпечує чітке і деталізоване сприйняття мови. Такий прилад ідеально підходить людям, чиє життя і робота пов’язана з постійним спілкуванням, відвідуванням семінарів, лекцій, зборів. Моделі «високого рівня» відрізняються додатковими настройками шумозаглушення, наявністю аналізатора акустичної обстановки, автоматизованою зміною режимів. При підключенні додаткових пристроїв до слухового апарату зберігається якість звуку і розбірливість мови.

Ідеальні для
покращення
життя

Було доведено, що здоровий слух безпосередньо пов’язаний із загальним станом здоров’я і хорошим самопочуттям.
Люди, які можуть чути і спілкуватися з навколишнім світом, живуть краще і мають міцніше здоров’я.

Прагнення допомогти людям поліпшити їх слух і разом з цим життя, призвело до найбільшому технологічному прориву на сьогоднішній день.
Передова технологія Starkey® Muse, ™ пропонує чудову якість звуку і функції преміум класу.
Слухові апарати Muse розроблені таким чином, щоб відповідати Вашим унікальним слуховим потребам і поліпшити Ваше звуковосприятие.

Muse iQ

Функціональні можливості слухових апаратів високого рівня

Головна особливість преміальної лінійки – опція Voice iQ2. Це найдосконаліший алгоритм шумозаглушення, відомий на сьогоднішній день. Він миттєво проводить обробку по всіх каналах і проміжках звучання, очищаючи сигнал від шумів і виділяючи мову. Технологія є фірмовою розробкою фахівців Starkey і впроваджена в усі слухові рішення преміум-класу бренду. І крім Voice iQ2 вони можуть похвалитися безліччю інших корисних опцій.

Преміальні слухові апарати мають ряд особливостей:

PureWave –  найпрогресивніший механізм приглушення зворотного зв’язку, миттєво реагує на її появу.

Зручна голосова індикація, що нагадує про необхідність, відрегулювати гучність, перемикатися між програмами, змінити батарейки. Доступні жіночі та чоловічі голоси нагадувань.

Spectral iQ – алгоритм частотного зниження, що розпізнає високочастотні сигнали і потім відтворює їх на більш низьких частотах. Дозволяє підвищити розбірливість мови і якість звучання. Ця розробка особливо актуальна для користувачів з глибокими порушеннями слуху, оскільки дає можливість добре чути звуки високих частот.

Додаток T2 ™ – дозволяє управляти апаратами за допомогою телефону або смартфона. Фахівці компанії Starkey Hearing Technologies постійно розробляють зручні мобільні додатки для Android, iPad®, iPhone® і iPod® Touch.

Функція самонавчання – підлаштовується під смаки користувача, запам’ятовуючи настройки гучності по кожній з програм, що значно спрощує настройку.

Захист HydroShield 2 – спеціальне нано-покриття, що оберігає прилад від вушної сірки, вологи та інших шкідливих впливів. Дає їм змогу прослужити довше і радувати користувача безвідмовною роботою.

Опція Swap Fit – робить можливим миттєве перенесення налаштувань з одного слухового апарату Starkey на інший при бажанні замінити апарат на більш інноваційний.

Технология Технологія InVision – дозволяє апаратам автоматично адаптуватися до складного акустичного середовища.

АТП – автоматичне програмування телефону – робить розмови максимально комфортними, підбираючи необхідну звукову конфігурацію для бесіди.

Весь цей список можливостей переконливо відповідає на питання, чому слухові апарати дорогі. Якість і функціонал преміальних моделей від Starkey повністю виправдовують свою вартість. Лінійка слухових рішень Muse IQ – це вибір людей з активною життєвою позицією, які не бажають йти на компроміс у питаннях особистого комфорту.

Причини купити слухові апарати високого рівня

Головна особливість моделей преміум-сегмента – орієнтація на потреби людей з активним способом життя. Вони ідеальні для тих, хто хоче досягти успіху в навчанні (школярів, студентів), бізнесі, соціальній сфері, любить подорожувати, займатися спортом. Прилади зберігають чистоту і природність звучання в будь-якому акустичному середовищі, навіть дуже гучному, миттєво підлаштовуються під обстановку, оснащені захистом IP 55-68 від вологи і забруднень.

Також у преміальних моделей є дуже зручна опція приглушення зворотного зв’язку і відлуння. Вона дуже актуальна для користувачів, які керують автомобілем, часто подорожують літаком. Одним словом, прилади преміум-сегмента – це слухові рішення категорії «все включено», здатні задовольнити потреби навіть самого прискіпливого користувача.

Преміальні слухові апарати купити можна в Центрах «Беттертон». Ми реалізуємо оригінальну продукцію бренду Starkey, пропонуючи її у великому асортименті.

Запишіться на безкоштовну консультацію по телефону або онлайн, заповнивши форму нижче, і наші фахівці проведуть вам точну діагностику, допоможуть підібрати підходящу модель, зроблять індивідуальні налаштування дадуть відповіді на всі питання!

Високий рівень-це повнофункціональна лінійка продуктів, що забезпечує дротову та бездротову продуктивність наступного покоління в стилях і варіантах, які підходять для будь-якого користувача.

Компанія Starkey Hearing Technologies завжди орієнтувалася на продукти і функції слухових апаратів, які приносять справжню користь пацієнтам. Ми ніколи не представляємо технологію без підтвердження доказів ефективності. Ця стратегія завжди приводила до провідної галузі продукції, що задовольняє потреби пацієнтів.

Коли пацієнт приймає рішення носити слухові апарати, він починає шлях до поліпшення загального стану здоров’я, який починається зі слухової реабілітації і закінчується багатшим і повноцінним життям. В компанії Starkey Hearing Technologies вважають, що краще чути означає краще жити.
Саме тому розробники невпинно переслідували мету створення новітніх технологій в сфері слухових апаратів, щоб створити новітнє повнофункціональне сімейство продуктів високого рівня з технологією 900 МГц наступного покоління – 900sync – задаючи тон продуктивності, комфорту, персоналізації і можливості підключення до додаткових аксесуарів.

 Записатись на підбір

Рівень слухових апаратів «Високий»
5
Середня оцінка «5» Проголосували 3
Рівень слухових апаратів «Високий»
5