Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Слухові апарати рівня “Економ”

Рекомендуємо перед покупкою слухового апарату пройти обстеження і підбір відповідного слухового апарату.

Пакет послуг при покупці слухового апарату включає *:

 • Батарейки для СА – 6шт
 • Коробка для зберфгання


* Не діє при купівлі в розстрочку

Потрібен слуховий апарат?
Запишіться на безкоштовну консультацію та підбір

Записатись

Якісний і недорогий слуховий апарат - це реальність!

На сьогоднішній день 10-15% населення потребують якісної слухової реабілітації, проте не всі можуть дозволити собі купити слухові апарати преміум сегменту. На щастя в продажу з’явилися бюджетні моделі, доступні кожному. При цьому поняття «економ клас» зовсім не є синонімом поганої якості.

Чому серед слухових рішень економ сегмента з’являється все більше гідних моделей із широким функціоналом? Це пов’язано з тим, що в наше прогресивне століття цифрові технології розвиваються дуже стрімко. Ви напевно помітили, як швидко змінюють один одного нові моделі смартфонів, планшетів, телевізорів та інших пристроїв. Не стала винятком і сфера реабілітації слуху. Виходять слухові апарати нового покоління – і попередні відразу дешевшають

Друга причина полягає в тому, що по суті, будь-який прилад для корекції слуху, навіть преміальний, складається з чотирьох основних вузлів: мікрофона, процесора, ресивера і батарейки. Звуки вловлюються мікрофоном, після чого їх обробляє процесор, згідно закладеної в нього програми. Після сигнал передається на ресивер, що подає звук безпосередньо у вухо. А батарея необхідна для того, щоб підтримувати живлення всієї системи.

дешевий слуховий апарат

Так ось, справа в тому, що абсолютно всі цифрові слухові пристрої працюють за цією схемою, будь-то найпростіша завушна модель економ класу, або абсолютно невидимий внутрішньовушний апарат. І прийнявши рішення слуховий апарат купити, важливо враховувати цей нюанс. У деяких випадках просто немає сенсу переплачувати за певні додаткові функції, якими Ви користуватися і не будете, як і виготовляти невидимі апарати для людини, якій зовнішній вигляд слухового апарату абсолютно не важливий. Саме для таких людей в асортименті бренду Starkey є досить якісні бюджетні моделі.

Кому підійдуть слухові апарати бюджетного рівня?

Рівень Економ розрахований на людей, спосіб життя яких не вимагає спілкування в складних акустичних ситуаціях і чий слух не знизився вище 3-го ступеня. Як правило, це пенсіонери та люди, які проводять більшу частину часу вдома. Слухові рішення бюджетної серії добре справляються із посиленням звуків в тихій обстановці, спілкуванням з одним співрозмовником. Вони допомагають краще чути телевізор, радіо і вільно спілкуватися по телефону.

У цифрових апаратах економ класу від компанії Starkey також передбачене індивідуальне і точне частотне налаштування, яке дозволяє досягати розбірливості мови від 90% і вище. Цим вони вигідно відрізняються від аналогових моделей з некомфортним лінійним посиленням і свистом. Однак не можна забувати, що апарати базового сегмента не володіють таким важливим аспектом, як шумозаглушення, або воно є на абсолютно базовому рівні, що не дозволить із комфортом чути і розуміти мову в галасливому місці.

Технічні можливості слухових рішень рівня економ

Якщо вас цікавить бюджетний слуховий апарат, купити його краще після детального ознайомлення з технічними характеристиками. У цій справі краще заручитися підтримкою фахівця. Також можна самостійно навести довідки про параметри, які дають інформацію про функціонал моделі.

Наприклад, важливим показником є ​​число каналів. Це окремі секції, на які поділяється звуковий сигнал. Відповідно, на кожну з секцій можна вносити індивідуальні налаштування. Чим більше каналів, тим краще частотні характеристики приладу і більше можливостей для тонкого налаштування. У бюджетних моделях слухових рішень, як правило, від 4-х каналів, чого для апаратів цього класу цілком достатньо, щоб розділити посилення на звуках високих і низьких частот.

Тип мікрофонів

Серед слухових апаратів економ класу зустрічаються моделі зі спрямованими і ненаправлими мікрофонними системами. Перші краще, оскільки краще вловлюють мовні звуки навіть в дуже шумному середовищі. Однак при цьому цей тип мікрофонів абсолютно не адаптується до співвідношення сигналів – шуму до звуку, який буде виходити в сліпих для мікрофонів зон. Адаптивні мікрофони в дорогих моделях самі змінюють спрямованість в залежності від позиції джерела корисного мовного шуму. Ненаправлені мікрофони працюють за принципом збирання всього звуку, який знаходиться навколо. Як корисного мовного, так і паразитних шумів.

Опція шумоподавлення

Слабким місцем будь-яких слухових рішень бюджетної серії є саме шумозаглушення. І хоча серед асортименту бюджетних апаратів від компанії Starkey можна зустріти моделі з деяким зниженням оточуючих фонових шумів, вони все одно програють за цим показником дорогим моделям. Найбільш технологічні на сьогоднішній день слухові апарати дозволяють нормально вести діалог навіть в цеху.

Приглушення зворотного зв’язку

Опція, яка сьогодні є навіть у найдешевших моделей. У наше прогресивне століття слухові апарати купити можна з повною впевненістю в тому, що вони не будуть заставати вас зненацька пронизливим свистом. Ця проблема була актуальна для старих аналогових моделей, але в цифрових її успішно вирішили за рахунок спеціальних алгоритмів обробки сигналу.

Індукційна котушка

Сьогодні вбудована навіть в найпростіші моделі. Вона вловлює електромагнітні сигнали від спеціальних випромінювачів в аеропортах, або залізничних станціях, а також в банку і дозволяє чути голос диктора, або касира безпосередньо в слуховому апараті при перемиканні в програму, або режим “індукційної котушки”. Детальніше про цю систему Ви зможете дізнатися у свого слухопротезиста.

Бездротові технології

Багато приладів для корекції слуху можуть з’єднуватися з іншими гаджетами по FM і Bluetooth зв’язку, або за допомогою частоти в 900Mhz. Це допомагає сигналу надходити відразу в процесор, покращуючи тим самим його якість. Користувач може підключатися до телефону, музичного плеєра, прослуховуючи звуки без перешкод і шумів. На жаль, слухові рішення економ класу такими можливостями не володіють. Але якщо цей момент є принциповим, можна уточнити у фахівця про моделі слухових апаратів які цю опцію мають.

Яких функцій немає в дешевих слухових апаратах?

Рішення купити слуховий апарат економ рівня часто приймають люди, чиї фінансові можливості обмежені. Тому вони заздалегідь готові до того, що деякими функціональними можливостями доведеться поступитися. І все ж, перш ніж приймати рішення про придбання, потрібно зрозуміти, що саме ви втрачаєте, віддаючи перевагу бюджетній моделі. Як правило, вони позбавлені опцій, властивих більш преміальним апаратам:

 • Можливість запам’ятовувати налаштування для акустичного середовища – прилад аналізує найбільш часті обстановки і дає можливість створювати під них певні режими, між якими перемикається.
 • Усунення шуму вітру – дуже зручна опція для тих, хто подорожує і багато часу проводить на повітрі.
 • Автоматична адаптація до акустичного середовища – це привілей дорогих моделей, слухові апарати економ класу цього позбавлені.
 • Зв’язок між двома приладами при бінауральному слуховому протезуванні – дозволяє синхронізувати подачу сигналу в обидва вуха одночасно.
 • Захист від води і пилу за стандартною IP 68 – дозволяє більш дорогим слуховим рішенням працювати і 5 і 10 і 15 і навіть 20 років при правильному догляді.

Але зате на користь дешевих цифрових моделей говорить один вагомий плюс – ціна. Вони доступні малозабезпеченим категоріям населення і дозволяють компенсувати втрату слуху різного ступеня тяжкості. Як правило, функціоналу бюджетних слухових пристроїв досить для комфортного сприйняття звуків у простому акустичному середовищі.

Якщо вас цікавлять недорогі слухові апарати, купити їх можна записавшись на прийом до нашого центру «Беттертон». Тут вам проведуть ретельну діагностику слуху, допоможуть з вибором відповідної моделі і покажуть як Ви зможете чути у всіх апаратах без винятку.

Ви зможете протестувати відібрані варіанти і особисто переконатися в тому, чим відрізняються дорогі слухові рішення від бюджетних. Щоб дізнатися більше, запишіться на консультацію!

Starkey ARIES

ARIES -це лінійка слухових апаратів Starkey, розроблена відповідно до високих стандартів якості і функціональності.

ARIES — потужні слухові апарати з можливістю обробки звуку в 4 каналах і налаштувань до 4 програм прослуховування.

ARIES — лінійка слухових апаратів Starkey, що пропонує сучасні слухові апарати з можливістю обробки звуку по 4 каналам і 4 програмами прослуховування за оптимальною ціною.

Керувати основними функціями слухового апарату, гранично просто, Ви можете регулювати гучність і змінювати налаштування пам’яті одним рухом або дотиком пальця.

Environmental Adaptation — система розпізнавання – постійно сканує навколишнє звукове середовище і адаптується під гучну або тихе середовище.

Tonal Indicator повідомляє про низький рівень заряду, перемиканні програм і регулюванні гучності.

Adaptive Environmental Sequencing постійно сканує навколишнє звукове середовище і підлаштовується для максимальної продуктивності в галасливій обстановці.

Acoustic Landscape – нова запатентована система розпізнавання звукових образів – в режимі реального часу аналізує навколишню звукову обстановку і адаптується під неї відповідно до своїх уподобань.

Sound Imaging забезпечує оптимальне звуковідтворення і обробку частот (число каналів і смуг обробки, а також висота дозволу звуку залежить від моделі апарату).

Strategic Feedback Control повністю вирішує проблему появи зворотного зв’язку. З більш потужним приглушенням зворотного зв’язку і грамотним усуненням перешкод він гарантує найкращу функціональність в будь-якій ситуації.

Функція Feedback Canceller повністю усуває акустичний зворотний зв’язок і забезпечує більш високий рівень розбірливості мови без дратівливого свисту.

Слухові апарати ARIES оснащені найважливішими функціями для забезпечення комфортного прослуховування і підвищеної зручності використання.

Leisure listening Memories програми пам’яті, розроблені для оптимальної роботи в режимі перегляду телевізора і прослуховуванні музики.

Спрямованість Direction Detection розроблена так, щоб слуховий апарат функціонував краще в ситуаціях із наявністю комплексного фонового шуму.

Live Speech Mapping контролює обробку мови та інших входящих аудіосигналів у режимі реального часу.

Tonal Indicator сповіщає про розряд батареї, перемикання програм і т. д.

Слухові апарати нового покоління ARIES

Сучасні моделі слухових апаратів Starkey ARIES Power і ARIES Pro POWER володіють оптимальним набором технічних можливостей. Вони дозволяють отримати тільки базові функції, які забезпечують максимально зручне і чітке прослуховування. Технології базового рівня відмінно підходять малоактивним пацієнтам або тим, хто найчастіше знаходиться в тихому оточенні, наприклад, читає книги, дивиться телевізор або слухає улюблену музику.

Технологічні тонкощі

Технологічні тонкощі цієї моделі відмінно підходять для повсякденних розмов зі співрозмовником, але не групою осіб. Серед відмінних рис варто виділити простоту налаштувань і легкість в експлуатації, тому апарати такого типу вважаються не тільки зручними, але і доступними для кожного.

Сучасна лінійка включає досить потужні моделі завушного типу. Серед основних технічних характеристик приладів серії ARIES POWER, варто відзначити:

 • цифрову обробку звуку;
 • приглушення зворотного зв’язку;
 • 4 (Power) і 8 (Pro Power) окремих каналів для оптимального налаштування;
 • мінімізація звукових спотворень;
 • ергономічний дизайн;
 • зручне перемикання гучності;
 • акустичний індикатор при розрядці батареї.


Моделі від провідної компанії Starkey – Aries Power (Ариес Пауер) і Aries Pro Power (Ариес ПРО Пауер) – відносяться до категорії програмованих апаратів. Тому вони підходять для корекції змін слуху майже будь-якого ступеня тяжкості.слуховий апарат купити

Переваги моделей ARIES Power і ARIES Pro POWER

До особливостей цих апаратів можна відзначити:

 • систему InVision Directionality, яка дозволяє адаптувати, автоматизувати і налаштовувати багатоканальну акустику;
 • Purewave Feedback Eliminator TM – комплекс відповідає за приглушення опції зворотного зв’язку;
 • DataLog – реєстраційна система;
 • ступінь акустичного насичення (128 децибел по Куплеру).


До основних переваг сучасних моделей відносяться:

 • можливість програмування, завдяки якій апарати можуть використовувати пацієнти як з легким, так і глибоким ступенем зниження слуху;
 • наявність найголовніших і потрібних опцій для зручного використання;
 • оптимальний функціонал.


Придбати ці та інші моделі слухових апаратів нового покоління ви можете в нашому Центрі хорошого слуху «Беттертон».

Внутрішньоканальні і Внутрішньовушні слухові апарати

Сучасні внутрішньовушні слухові апарати базового рівня мають усі необхідні функції. Це гарантує відмінну якість передачі звуку, ясність і прийнятну розбірливість мови, а завдяки тому, що корпус апаратів виконаний за індивідуальними зліпкам вушного каналу, пристрої максимально точно повторюють його вигини, що робить їх максимально зручними в експлуатації і практично непомітними для оточуючих.

Внутриканальные слуховые аппараты купить Completely-In-Canal

Максимальний комфорт при носінні досягається за рахунок ідентичності корпусу вушного каналу людини. Слухові апарати Starkey серії Aries CIC, ITC, ITE мають усі основні функції, необхідні для сприйняття звуків і живої мови. Присутня також можливість додати на апарати регулятор гучності і кнопку для перемикання програм. Освоїти органи управління здатний користувач будь-якого віку.

Компанія Starkey – виробляє виключно якісні та зручні апарати.

Рівень приглушення шуму дозволяє носити слухові апарати на вулиці, спілкуватися в компанії, користуватися телефоном. Наявність додаткових функцій розширює можливості приладу. Спеціальні індикатори допоможуть застосовувати апарат у різній шумовій обстановці. Контроль за рівнем заряду батареї дозволить завжди бути «на зв’язку». Рекомендовано для пацієнтів з діагнозами: кондуктивна і сенсоневральна втрата слуху. Апарати якнайкраще підходять людям похилого віку.

Прилади виконані з якісних сучасних композитів, передбачена підвищена ступінь захисту.При дотриманні правил експлуатації термін служби апарату становить 3-4 роки.

Переваги:

 1. Прийнятна вартість апарату, якщо порівнювати з аналогами більш високого класу;
 2. Прилад маленький і майже невидимий за рахунок розташування глибоко у вушному каналі;
 3. Не приносять незручностей в експлуатації для людей, які ведуть активний спосіб життя, оскільки повністю поміщаються у вусі.

Недоліки:

 1. Не розраховані на важку форму приглухуватості, при якій втрата слуху в мовному діапазоні перевищує 75 дБ;
 2. Можливі труднощі у використанні людям, що мають проблеми з дрібною моторикою;
 3. Не підходить для дітей у віці до 12 років;
 4. Необхідний щоденний догляд.
 5. Потрібно берегти від води.

Основні параметри внутрішньоканальних слухових апаратів Starkey Aries CIC, ITC, ITE:

 1. Приглушення зворотного зв’язку.
 2. Чотирьохканальна цифрова обробка звуку
 3. Низький ступінь гармонійних спотворень.
 4. Модний дизайн.
 5. Регулятор звуку.
 6. Перемикач програм.
 7. Сигнал стану заряду батареї.

Записатись на безкоштовну консультацію та підбір

Слухові апарати рівня “Економ”
5
Середня оцінка «5» Проголосували 3
Слухові апарати рівня “Економ”
5