Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00
  Контакти : (067) 239-69-18 / (096) 634-48-48 / (050) 035-87-17

Рівень слухових апаратів «Преміум» і «Бізнес»

Ціна слуховий апаратів рівня «Преміум» – від 30 000 грн.

Тим, хто живе активно і в ногу з часом, прагне отримати від цього життя все, потрібні особливі слухові рішення. Не можна допустити, щоб проблеми зі слухом стали перешкодою на шляху до підкорення нових вершин! На щастя, сучасні слухові апарати преміум класу відкривають перед користувачем величезне поле можливостей. Вони забезпечують комфортне звучання в будь-який акустичному середовищі.

Головна особливість преміальних моделей – обробка сигналу за багатьма параметрами. В результаті їм вдається забезпечити ідеальний баланс між гучними і тихими звуками, виразне сприйняття мови, гасіння шумів і свисту. Сьогодні є кілька серій слухових рішень преміум сегменту: Muse iQ, Z Series, Xino Wireless, HALO iQ, Halo 2, Starkey ZPower. Це надійні прилади від авторитетного бренду Starkey, що гарантують природне сприйняття оточуючих звуків.Слухові апарати Starkey ZPower

Функціональні можливості слухових апаратів преміум-класу

Головна особливість преміальних лінійок – опція Voice iQ2. Це найдосконаліший алгоритм шумозаглушення, відомий на сьогоднішній день. Він миттєво проводить обробку по всіх каналах і проміжків звучання, очищаючи сигнал від шумів і виділяючи мову. Технологія є фірмовою розробкою фахівців Starkey і впроваджена в усі слухові рішення преміум-класу цього бренду. І крім Voice iQ2 вони можуть похвалитися безліччю інших корисних опцій.

Преміальні слухові апарати мають ряд особливостей:

 • Технологія InVision – дозволяє адаптуватися до складного акустичного середовища.
 • Функція самонавчання – підлаштовується під смаки користувача, «запам’ятовуючи настройки гучності по кожній з програм, що значно спрощує настройку.
 • Spectral iQ – алгоритм частотного зниження, що розпізнає високочастотні сигнали і потім відтворює їх на більш низьких частотах. Дозволяє підвищити розбірливість мови і якість звучання. Ця розробка особливо актуальна для користувачів з глибокими порушеннями слуху, оскільки дає можливість добре чути звуки високих частот.
 • PureWave – найпрогресивніший механізм придушення зворотного зв’язку, миттєво реагує на її появу.
 • Опція Swap Fit – уможливлює миттєвий перенос налаштувань з одного слухового апарату Старкі на інший.
 • Захист HydroShield 2 – спеціальне нано-покриття, що оберігає прилад від вушної сірки та інших шкідливих впливів. Дозволяє пристрою прослужити довше і радувати користувача безвідмовною роботою.
 • Зручна голосова індикація, що нагадує про необхідність, відрегулювати гучність, перемикатися між програмами, змінити батарейки. Доступні жіночі чоловічі голоси.
 • Додаток T2 ™ – дозволяє управляти приладом за допомогою смартфона або іншого гаджета. Фахівці компанії Starkey Hearing Technologies постійно розробляють зручні мобільні додатки для Android, iPad®, iPhone® и iPod® Touch.
 • АТП – автоматичне програмування телефону – робить розмови максимально комфортними, підбираючи необхідну звукову конфігурацію бесіди.

Весь цей солідний список можливостей переконливо відповідає на питання, чому слухові апарати дорогі. Якість і функціонал преміальних моделей від Starkey повністю виправдовують свою вартість. Це вибір людей з активною життєвою позицією, які не шкодують йти на компроміс у питаннях особистого комфорту.

Асортимент цифрових слухових апаратів преміального сегмента

Основні категорії преміальних слухових рішень:

 • 8-канальні з 8 смугами настройки
 • 12-канальні з 12 смугами настройки
 • 16-канальні з 16 смугами настройки

Залежно від способу носіння зустрічаються такі модифікації слухових апаратів преміум-класу:

 • завушні класичні
 • завушні
 • потужні
 • завушні міні
 • Завушні з ресивером в каналі
 • Внутрішньовушні (CIC, ITC, ITE)

Крім цього моделі даного сегмента відрізняються між собою додатковим функціоналом. Наприклад, серед примірників бізнес-класу популярною опцією є деталізація мови в перевантаженому акустичному середовищі. Вона дуже виручає при проведенні нарад, конференцій, семінарів, важливих переговорів. Для ділової людини, спілкування – один з головних активів. Від нього залежить репутація і прибуток, тому слухове рішення бізнес-класу стане вигідною інвестицією.

Сьогодні в преміум сегменті присутні цифрові слухові апарати, здатні забезпечити користувачеві легке, природне і безтурботне сприйняття звуків. Вони можуть відрізнятися за технічними характеристиками, але головні якості залишаться незмінними: виділення корисного сигналу, постійний аналіз навколишнього оточення, посилення звуків лише на потрібних частотах.

Причини купити слухові апарати преміальної лінійки

Головна особливість моделей преміум сегменту – орієнтація на потреби людей з активним способом життя. Вони ідеальні для тих, хто хоче досягти успіху в навчанні (школярів, студентів), бізнесі, соціальній сфері, любить подорожувати, займатися спортом. Прилади зберігають чистоту і природність звучання в будь-якому акустичному середовищі, навіть дуже гучному, миттєво підлаштовуються під обстановку, оснащені захистом IP 55-68 від вологи і забруднень.

Також у преміальних моделей є дуже зручна опція придушення луни. Вона дуже актуальна для користувачів, які керують автомобілем, часто подорожують літаком. Одним словом, прилади преміум сегменту – це слухові рішення категорії «все включено», здатні задовольнити потреби навіть самого прискіпливого користувача.

Преміальні слухові апарати купити можна в центрі «Беттертон». Ми реалізуємо оригінальну продукцію бренду Starkey, пропонуючи її в великому асортименті.

Запишіться на безкоштовну консультацію по телефону або онлайн – і наші фахівці проведуть вам точну діагностику, допоможуть підібрати підходящу модель, дадуть відповідь на всі питання!

Ціни на слухові апарати

Завушні слухові апарати

Виробник Starkey (США)
Ціна від 40 00030 000грн.
Ціна за 2 завушних слухових апарати – від 70 00055 000 грн.

Внутрішньовушні слухові апарати

Виробник Starkey (США)
Ціна від 40 000 35 000 грн.
Ціна за 2 внутрішньовушних апарати – від 70 000 – 65 000 грн.

 

Пакет послуг при покупці слухового апарату включає *:

 • Батарейки для СА – 6 шт
 • Індивідуальний вкладиш
 • Контейнер для сушки і очищення
 • Капсули для очищення – 1шт
 • Капсули для сушки – 1шт
 • Щітка для догляду за магнітом
 • Коробка для зберігання

* не діє при купівлі в розстрочку

Записатися на підбір

Loading...
Рівень слухових апаратів «Преміум» і «Бізнес»
Середня оцінка «5» Проголосували 1