Знижки ветеранам ВВВ, пенсіонерам та інвалідам

Знижки ветеранам ВВВ, пенсіонерам та інвалідамДля корекції слуху найоптимальнішим рішенням є придбання пристрою для його поліпшення. У більшості випадків ця недуга проявляється у літніх людей. Саме в процесі старіння найбільш часто починають з’являтися порушення в роботі слухових органів.

СА допомагає людям з подібними проблемами повернутися до природного способу життя і безперешкодно продовжувати спілкування з рідними. Придбати цей пристрій можна в будь-якому із зручних для вас місць в центрі слуху «Беттертон».

Пристрій для поліпшення слуху – це малогабаритний пристрій електронного типу, який можна носити як за вухом, так і всередині нього. З його допомогою ви зможете почути мову свого співрозмовника, а також звуки навколишньої природи без стороннього шуму й спотворень. Його можна використовувати пацієнтам з різним ступенем приглухуватості та навіть при повній втраті слухових якостей. Звичайно, існує маса причин і факторів, які можуть спровокувати розвиток даного захворювання. Однак старіння є найпоширенішою серед них.

Як отримати знижку на СА?

У нашій компанії діє система знижок для пенсіонерів, ветеранів ВВВ та інвалідів. Розмір знижки складає 5 відсотків. Це допомагає непогано заощадити при покупці даного пристрою. Крім того, ми пропонуємо своїм клієнтам придбання батарейок для приладів за дуже низькою ціною.

Для того щоб скористатися спеціальною пропозицією при замовленні, вам слід надати нашим співробітником відповідну документацію, яка підтверджує вашу приналежність до тієї або іншої пільгової категорії.

Записатися на прийом

    Або скористайтеся нашими чат-ботами

    viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

    Ваші дані захищені політикою конфіденційності.