Беруші для стрільби

Звук пострілу створює сильне акустичне навантаження на вухо людини. В нормі ми не повинні слухати нічого голосніше за 85 дБ. Але звичайний пістолет відтворює близько 120 дБ шуму, а рушниця – понад 160 дБ. Тому людям, які регулярно займаються стріляниною, лікарі рекомендують використовувати спеціальні беруші. Вони захищають слухову систему від шкідливого шуму та допомагають у профілактиці приглухуватості. З ними стрілець почуватиметься набагато комфортніше та безпечніше.

Кому знадобляться стрілецькі беруші

Ці аксесуари корисні всім, чия робота чи хобі пов’язані зі стріляниною:

  • військовим;
  • мисливцям;
  • поліцейським;
  • людям, які займаються стрілецьким спортом;
  • любителям постріляти у тирі.

Захисні вкладиші для вух знижують звукове навантаження та захищають вуха від акустичних травм. При цьому користувач буде більш уважним та сконцентрованим – тому що його не відволікатимуть сторонні звуки. У довгостроковій перспективі засоби захисту вух допомагають знизити ризик розвитку порушень слуху.Беруші для стрільби

Як вибрати беруші для стрілянини

Ці аксесуари бувають 3-х видів:

  1. Пасивні – звичайні вкладиші з герметичного матеріалу, які поглинають усі навколишні звуки. Стрілець у них захищений від шуму, але не може чути корисних сигналів.
  2. Напівактивні – мають вбудований фільтр, який відсікає шум від пострілів, але дозволяє чути мовлення та інші корисні звуки. Ці моделі зручніші, але програють за рівнем шумозаглушення.
  3. Активні – забезпечують «розумне шумозаглушення», відсікаючи пікові звуки та імпульсні шуми. При цьому користувач може сам настроїти потрібний рівень шумозахисту.

При виборі захисних аксесуарів для стрільби слід звертати увагу на рівень приглушення шуму. Зазвичай цей показник коливається не більше 25-75 дБ. Найвищий рівень дають активні захисні вкладиші для вух, другий пасивні, третій – напівактивні.

Стрілецькі беруші також бувають стандартними та індивідуальними. Перша група – це вироби масового виробництва, які виготовляють за універсальними лекалами. Тож вони підходять не всім. Індивідуальні моделі виготовляють по зліпках вух. Тому вони ідеально комфортні в носінні, надійно захищають від звуків пострілу і довго служать.

Купити беруші для стрілянини можна в нашому центрі слуху. Ми продаємо вже готові моделі від відомих виробників, а також робимо їх на індивідуальне замовлення. Для зліпків у нас використовуються сучасні отопластичні матеріали, які швидко тверднуть. Самі ж вкладки ми робимо з преміального медичного силікону з використанням технологій 3D-друку.

 Зв’яжіться з нами, щоб зробити замовлення!