Беруші для дітей

Дитячий організм постійно зростає і формується, тому він тендітніший у порівнянні з дорослим. Це стосується всіх органів та систем – у тому числі і вух. Дитячий слух реагує на гучні звуки. При цьому діти схильні до розвитку порушень слуху при постійному впливі шуму та інших негативних факторів. Тому їх вуха треба захищати, і зробити це можна за допомогою берушів. Вони допоможуть малюкові зберегти гостроту слуху та зроблять його життя набагато комфортнішим!

Навіщо потрібні беруші для дітей

Захисні аксесуари для вух стануть у нагоді дитині в багатьох ситуаціях. Насамперед, з ними малюк легко засинатиме і безтурботно спатиме. Здоровий сон дуже важливий для розвитку дитячого організму. Але ми, на жаль, не завжди можемо забезпечити дитині тишу. Навіть якщо у вас вдома всі ходять навшпиньки, завжди є ризик, що малюка потурбує шум транспорту з вулиці, сусідський дриль, гучна музика та інші звуки. Протишумні беруші допомагають вирішити ці проблеми. Вони блокують гучні звуки, допомагаючи дитині заснути.

Крім шуму, дитячим вухам необхідний захист від води. Зайва вологість розмиває сірку, провокує утворення пробок та запальні процеси у вушному каналі. Вона може потрапити у вухо навіть під час купання – особливо у немовлят. А якщо дитина ходить до басейну, то їй потрібний надійніший захист. Для цього є спеціальні плавальні беруші, які не пропускають вологу та дозволяють чути команди тренера та інші важливі звуки.

Також беруші можуть знадобитися дитині у подорожі, особливо літаком. Маленькі діти погано переносять переліт – здебільшого через те, що у них сильно закладає вуха. Але якщо заздалегідь придбати спеціальні вкладиші, які вирівнюють внутрішній та зовнішній тиск – подорож буде комфортнішою для малюка.

Як вибрати дитячі беруші

Перше, на що слід дивитися при покупці цих аксесуарів – матеріал. Він має бути гіпоалергенним і максимально комфортним для шкіри. Діти часто страждають алергією, до того ж у них може виникнути роздратування, якщо беруші натирають вушні канали. Тому важливо, щоби матеріал комфортно відчувався шкірою. У цьому плані чудово підходять медичний силікон та віск. Але важливо розуміти, що воскові беруші не придатні для довготривалого використання – вони швидко накопичують бруд і не очищаються. Тому краще придбати силіконові.Беруші для дітей

Також важливі форма та розмір вушних вкладишів. Вони не повинні стискати слухові канали. У цьому плані зручні вироби із пластичних матеріалів, від яких потрібно просто відщепити потрібну кількість. Також бувають дитячі беруші у формі кіл, овалів, «грибків». Але найкомфортнішими вважаються індивідуальні беруші. Вони виготовляються по зліпках вух, завдяки чому забезпечують:

  • надійний захист від шуму, води та інших шкідливих впливів;
  • комфорт носіння;
  • безпека;
  • тривалий термін експлуатації.

У нашому центрі слуху можна придбати дитячі беруші різних категорій. У нас є як стандартні моделі, так і зроблені за індивідуальними мірками. Ми використовуємо якісні медичні силікони та сучасні 3D-технології. Зв’яжіться з нами, щоб замовити беруші для малюка!