Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Контейнери для сушіння

Фірмовий сушильний комплект – найоптимальніший варіант для продовження терміну експлуатації вашого пристрою для поліпшення слуху. Він простий у застосуванні й досить місткий.

Контейнери для сушіння слухових апаратів

Найголовнішим ворогом слухового апарату є волога. Саме тому для того, щоб прилад залишався в належному вигляді, існують спеціальні контейнери для сушіння.

Вони виготовлені з пластмаси й мають капсулу з гігроскопічними гранулами бурштинового кольору. Саме вони активно вбирають вологу. Коли їх колір стане білим – використовувати їх більше не можна.

Застосування такої технології дає можливість уберегти СА від проникнення вологи. Це позитивно відбивається на його експлуатаційних характеристиках.

Використовувати пристрій для сушіння нескладно:

  • необхідно зняти СА та відкрити відсік з акумулятором;
  • відкрити бокс, вийняти капсулу з блістера. Помістити її в контейнер так, щоб паперова поверхня залишалася нагорі й покласти слуховий прилад всередину;

Важливо! Не потрібно розкривати шар з паперу та розбирати саму капсулу.

  • герметично прикрити кришку, залишивши в боксі СА на всю ніч. Вранці просушений апарат буде готовий до застосування.

Важливо! Капсула повинна знаходитися в герметично закритому боксі.

Проводити сушку пристроїв для поліпшення слуху слід не менше двох разів на тиждень. В період дощів, підвищеної вологості та спеки є сенс виконати позапланову процедуру. Ні в якому разі не сушіть апарати побутовими приладами. Використовувати для цієї мети можна тільки спеціальні сушильні комплекти!

Loading...

Контейнери для сушіння
Оцініть статтю