Накладки для трахеостомы Romet

Специальные фильтры для трахеостомы Romet являются необходимостью для пациентов, перенесших операцию по удалению горла. Они выполняют защитную функцию для отверстия, очищают вдыхаемый больным воздух и согревают его.

Накладки для трахеостомы Romet

Пенные накладки прикрывают трахеостомическое отверстие, таким образом защищая его от воздействия факторов окружающей среды. Благодаря специальной клейкой полоске фильтры Romet легко крепятся на кожу, не вызывают аллергии и практически незаметны на теле. Такие наклейки рекомендуется носить пациентам, не использующим специальную трубку — канюлю. Их задача состоит в том, чтобы предотвратить попадание в дыхательные пути пыли и грязи, а также избежать иссушения или переохлаждения.

Приобрести защищающие фильтры для трахеостомы можно в любом из медицинских центров «Беттертон». Купить изделие по низкой цене можно просто позвонив нам, или оставив заявку на нашем сайте.

Технические характеристики накладки Romet:

 • два цвета на выбор, белый или телесный;
 • для надежной фиксации на фильтре есть специальная клейкая лента;
 • изделие изготовлено из гипоаллергенного вспененного материала;
 • в одном наборе имеется 30 сменных защитных пластинок;
 • размер каждой накладки 6,5*6,5 см, толщина 0,4 см;
 • производитель – компания Romet, которая находится в США.

Romet выпускает много разных приспособлений для трахеостомированных пациентов. Аксессуары отличаются хорошим качеством и невысокой стоимостью. Приобрести их можно на нашем сайте или обратившись в любую клинику «Беттертон».

Записаться на прием к врачу:

  Или воспользуйтесь нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваши данные защищены политикой конфиденциальности.

  Отзывы
  Мария Поганяй
  Мария Поганяй
  09:09 22 Nov 23
  Була на прийомі у Анни Сергіївни, все сподобалось. Відповіла на всі питання. Адміністратори приємні і ввічливі,дякую!
  Anatoly Antonov
  Anatoly Antonov
  12:39 21 Nov 23
  Придбав в цьому центрі слуховий апарат 3,6 років тому. Проходжу періодичні аудіометрії та налаштування слухового апарату. Обслуговуванням задоволений.
  Аліна Бараш
  Аліна Бараш
  11:09 21 Nov 23
  Дуже дякую за привітність та професійну діагностику. Рекомендую
  Ellen Fedorenko
  Ellen Fedorenko
  13:15 20 Nov 23
  Були на прийомі Анна Сергіївна. Дуже сподобалося як спеціаліст . Швидко найшла контакт с сином . Адміністратори привітні.
  Feliks Redka
  Feliks Redka
  10:56 16 Nov 23
  Дружина подарувала сертифікат на анатомічні беруші. Річ мені потрібна, бо я постійно їжджу в поїздах і храп в купе часто заважає спати. Прийшов в клініку. Зі мною ввічливо і швидко провели анкетування, за 10 хвилин зробили зліпок вуха, просканували на 3д сканері (капец) і сказали через 3-5 днів забирати беруші. Через 3 дні забрав. Навчили одягати і це топовий аксесуар. Тиша наче під водою.
  Елена Ульянченко
  Елена Ульянченко
  13:27 14 Nov 23
  Дуже подобається відвідувати цей центр, підібрали мамі слуховий апарат, вже більше року користується, все супер! Привітний персонал, особливо лікар Дидикало Л.І.
  Дарина Полищук
  Дарина Полищук
  10:34 14 Nov 23
  Замовила собі індивідуальні беруші, вже скоріше хочеться поспати з ними)) шумоподавлення краще ніж в аптечних, а головне щоб не випадали з вуха !Ще й подарунок зробили, рекомендую 🫶🏻
  Тетяна Колос
  Тетяна Колос
  11:35 13 Nov 23
  Я маю попушення слуху з дитинства, але слухові апарати підібрала для себе тільки зараз і дуже задоволена. Слухові апарати дуже допомагають мені на роботі, а я првцюю в лікарні, і мені потрібно гарно чути і пацієнтів і персонал. З апаратами я впевнена в собі і вільно спілкуюсь. Дякую Ларисі Іванівні за підбір і налаштування слухових апаратів.
  Виктория Вилецкая
  Виктория Вилецкая
  17:24 12 Nov 23
  Була на прийомі у Романович Наталії Юріївни. Дуже уважна та кваліфікована, все зрозуміло пояснила. Чудовий центр. Я задоволена візитом.
  Динара Яворская
  Динара Яворская
  12:24 10 Nov 23
  Обслуговування, сервіс, все просто супер👍👍👍
  Людмила Сыч
  Людмила Сыч
  12:27 03 Nov 23
  Хороший центр, високий сервіс, смачна кава!Рекомендую для візиту 😍
  Олег Павлик
  Олег Павлик
  15:57 02 Nov 23
  Luda Kyba
  Luda Kyba
  14:09 02 Nov 23
  Чудова клініка. Проблемии зі слухом маю давно, випадково, проходячи повз центру Беттертон, побачила зовнішню рекламу, а саме те, що тут можна перевірити слух. Пройшла аудіометрію на новітньому сучасному обладнанні, лікар Лариса Іванівна проконсультувала мене по результатах діагностики. Лікар надзвичайний, уважний та професійний. Рекомендую цю клініку всім, хто має проблеми зі слухом.
  Виктория
  Виктория
  11:57 02 Nov 23
  Я була на прийомі в Дидикало Лариси Іванівни. Мені налаштовували слуховий апарат,я дуже задоволена,мені все детально пояснили, я щаслива і дуже добре чую. Також дякую адміністраторам в центрі, ви супер! Буду з радістю вас рекомендувати!
  Федор Гусар
  Федор Гусар
  09:26 31 Oct 23
  Натрапив на цей центр в інтернеті. Це саме те що мені було потрібно, вдячний адміністратору Анні - дуже допомогла, відповіла на всі питання, підібрала дату констультації. Розмова з Анною стала вирішальною у виборі саме центра Беттертон.Окремо варто відмітити лікаря Дидикало Ларису Іванівну, завдяки їй я повністю вирішив свою проблему(продіагностували, підібрали, замовили). Повністю задоволений центром та людьми що в ньому працюють, рекомендую
  Сергей Хрутьба
  Сергей Хрутьба
  13:51 27 Oct 23
  Сподобався сервіс, відношення до мене, як до пацієнта. В цьому центрі я придбав слухові апарати вже більше року і дуже задоволений. Зараз тимчасово проживаю в Германії і слухові апарати допомагають мені освоїтись в новій країні, особливо з вивченням нової мови. Я задоволений, всім раджу звертатись в Беттертон.
  Николай Терзиев
  Николай Терзиев
  07:25 27 Oct 23
  Мені дуже сподобалося обслуговування та ставлення лікаря до мене, як до пацієнта, дуже професійно та з повагою. До того, як прийти до Беттертона, я зателефонував у кілька клінік і мені не сподобалося обслуговування навіть на стадії спілкування по телефону. Тепер схильний до дій, які мені рекомендувала Лариса Іванівна.
  Елена Цвилий
  Елена Цвилий
  09:50 26 Oct 23
  Привітний персонал. Скрипкіна Анна Сергіївна професійний лікар-отоларинголог. Дуже рекомендую Центр.
  нелля биткине
  нелля биткине
  09:30 26 Oct 23
  Моя внучка знайшла Беттертон по інтернету і сказала, що в цьому центрі мені все сподобається. І дійсно, це найкращий медичний центр по слуху. Мені провели обстеження, підібрали та налаштували слухові апарати Starkey. Я дуже задоволена. Тож, всім рекомендую цей центр.
  Nikolay Losenko
  Nikolay Losenko
  12:47 25 Oct 23
  В центрі висококласне обладання, діагностика слуха високоточна, що для мене дуже важливо адже я використовую слухові апарати, які купував в цьому центрі ще в 2016 році. Апаратами та налаштуванням задоволений, думаю вже про купівлю нової пари. Тут все на високому рівні: і персонал, і апаратура, і відношення до пацієнтів. Мені є з чим порівнювати, я був у багатьох центрах в Києві, але тут найкраще. В кого є проблеми зі слухом, раджу звертатись саме в Беттертон.
  Лена Царь
  Лена Царь
  11:39 17 Oct 23
  Дуже задоволена візитом до Лариси Іванівни. Вона надзвичайно професійна і уважна до потреб пацієнта. Вона відповіла на всі мої питання та надала докладні пояснення. Я відчула себе в безпеці та добре доглянутою під час візиту. Рекомендую Ларису Іванівну, як професійного і доброзичливого лікаря.
  Василина Павлик
  Василина Павлик
  13:53 16 Oct 23
  Були пацієнтами клініки на Саксаганського. Перевірка слуху в дитини. Чудовий сервіс, так як змогли знайти час для відвідування в короткі терміни. Добре працює ресепшин. Окрема подяка отоларингологу Анні Сергіївна за професіоналізм та знання своєї справи.
  Влад Усачов
  Влад Усачов
  13:39 16 Oct 23
  Я приємно вражений від медичного центру «Беттертон». Був на прийомі в Дидикало Лариси Іванівни, все детально пояснили,перевірили слух.Я отримав змістовну відповідь на всі свої питання! Буду рекомендувати
  Надежда Григоренко
  Надежда Григоренко
  08:32 16 Oct 23
  Гарне обслуговування в центрі, підібрали мені слуховий апарат і тепер гарно чую і вільно спілкуюсь. Все сподобалось.
  Елена Куцоконь
  Елена Куцоконь
  07:36 16 Oct 23
  На фоні гнійного отиту вирішила перевірити слуховий нерв.Дякую професіоналам за сервісні підходи та піклування і небайдужість до здоров’я пацієнта .
  Larysa Muzyka
  Larysa Muzyka
  06:42 10 Oct 23
  В мене були великі проблеми зі слухом,я не могла дивитися телевізор,спілкуватися з рідними. Потім я почала шукати лікарню,де б мені могли допомогти. В інтернеті я знайшла медичний центр Беттертон. Тут мене огорнули турботою,щиро допомогли і підібрали мені слухові апарати.Я звернулася до Дидикало Лариси Іванівни, вона неймовірний спеціаліст, я дуже щаслива що мені допомогли і я почала добре чути. Тепер я чую все!!!! Не зволікайте,живіть повноцінне життя і звертайтеся в центр Беттертон.
  Анастасия Сайченко
  Анастасия Сайченко
  11:43 07 Oct 23
  До клініки потрапили з 2х сторонім атитом у сина 3х років. До чарівної Анни Сергіївни, як лікар це 10 з 10.Нічого зайвого, завжди уважна навіть не в робочий час вона на зв'язку. Турботлива і професійна- не було і доби щоб лікар не написала і не спитала про стан і зміни.Роботою задоволення 100% рекомендую з малятами саме до нашої Анни Сергіївни.
  Bohdan Maik (Silqunz)
  Bohdan Maik (Silqunz)
  13:16 05 Oct 23
  Чудовий центр з хорошими спеціалістами! Цвігун Анастасія Тарасівна, Дидикало Лариса Іванівна - спеціалісти своєї справи. Адміністратори привітні, смачні шоколадки🔥
  Vira Vasilieva
  Vira Vasilieva
  10:51 03 Oct 23
  Дуже дякую спеціалісту Беттертон центру, Ларисі Іванівні, за допомогу! Підібрали для брата чудовий апарат! Він задоволений. Якість життя значно покращилась!
  Наталья Бура
  Наталья Бура
  09:10 03 Oct 23
  Дуже сподобалася клініка і наш лікар Лариса Іванівна!❤️ Підібрали ідеальні слухові апарати для мами і приїзджаємо на безкоштовні консультації і налаштування апаратів. В нашу сімʼю повернулися душевні бесіди.
  Andrew Gnatyuk
  Andrew Gnatyuk
  09:40 30 Sep 23
  чудовий сервіс ідуже кваліфіковані спеціалісти.
  Anastasiia Volkova
  Anastasiia Volkova
  14:39 28 Sep 23
  Була на прийомі у Ірини Сергіївни - дуже приємна, а що важливіше професійна лікарка, все пояснює дуже доступно)
  Юлія Слободяник
  Юлія Слободяник
  08:48 27 Sep 23
  Дуже вдячні Анні Сергіївні за підтримку та допомогу в лікуванні дитини. Професіоналізм, уважність до пацієнта, приємна комунікація.
  NPP Invest
  NPP Invest
  13:48 26 Sep 23
  Дуже дуже дуже Гарно!!!!!!
  Anna Sokolenko
  Anna Sokolenko
  13:41 24 Sep 23
  Анна Сергіївна - чудовий лікар.Усім рекомендую!Ми з дочкою ходимо до неї.
  Ольга Остапчук
  Ольга Остапчук
  09:29 19 Sep 23
  Все сподобалось) Лікар та адміністратори дуже лояльні.
  Надежда Вдовенко
  Надежда Вдовенко
  11:37 17 Sep 23
  Дуже сподобався прийом у лікаря Ганни Сергіївни, приєна, кваліфікована та уважна
  Наталия Ореховская
  Наталия Ореховская
  09:40 17 Sep 23
  Дякуємо велике лікарю Скріпкіна А.С. за професіоналізм та рекомендації.
  Olga Ostapchuk
  Olga Ostapchuk
  10:01 15 Sep 23
  Андрей Иванов
  Андрей Иванов
  07:44 15 Sep 23
  Мені все сподобалося, хороший центр, провели діагностику, одразу видали результат
  Ирина Романченко
  Ирина Романченко
  15:16 09 Sep 23
  Були з дитиною на консультації у Анни Сергіївни. Чудовий спеціаліст, уважна, гарно контактує з дитиною, все подробно й доступно пояснила. Дякуємо.
  Николай Мицинський
  Николай Мицинський
  08:39 07 Sep 23
  Я дуже вдячний за відновлений слух і супровід мене , як пацієнта центру Беттертон на протязі багатьох років. Особлива подяка моєму спеціалісту Ларисі Іванівні за професійний підхід та комунікацію з пацієнтами! Рекомендую цей центр всім , хто має порушення слуху. В цьому місці ви отримаєте кваліфіковану допомогу.
  Лариса Силкина
  Лариса Силкина
  15:28 05 Sep 23
  Дуже дякую за гарне обслуговуння. Усім рекомендую звертатися до цього центру.
  Екатерина Викторовна
  Екатерина Викторовна
  13:24 05 Sep 23
  Одне з небагатьох місць, де індивідуальний підхід. Допомогли підібрати апарат, налаштувати та докладно розповісти як з ним жити. Раджу звертатися сюди, якщо є проблеми зі слухом
  Светлана Лукьянова
  Светлана Лукьянова
  09:32 03 Sep 23
  На прийомі у Скрипкіної Анни Сергіївни отримала дуже якісну консультацію, зробила обстеження слуху і варианти вирішення проблем. Лікар дуже приємна, освідчена і дохідливо описує мої питання. Дуже рекомендую!
  Вадим Буковський
  Вадим Буковський
  12:36 26 Aug 23
  Чудовий Центр! Привіз сюди хворого приятеля і лікарі надали йому допомогу. Ганна Сергіївна – чудовий та доказовий лікар. Адміністратори та інші працівники дуже привітні, позитивні та ввічливі.Дякую за чудовий сервіс та посмішки 😇😇😇
  Нелли Клищенко
  Нелли Клищенко
  09:22 23 Aug 23
  Дуже задовоьенадоволена обслуговуванням в центре. Тепер в слухових аппаратах життя повнистю зминилось, я можу Вильно подорожувати, видвтдуватидвидувати театр, вильно спилкуватись.Раджу всим, это маэ порушення слуху.
  Volodymyr Nechai
  Volodymyr Nechai
  07:13 05 Aug 23
  Велика подяка Дидикало Ларисі Іванівні за те, що допомогла нам відновити слух. Вона допомогла підібрати слухові апарати,проконсультувала нас, надала достовірну інформацію. Ми дуже сильно вдячні центру «Беттертон». Атмосфера неймовірна,лікар найкращий! Рекомендуємо від щирого серця!!!!!!!
  Сергей Панченко
  Сергей Панченко
  09:13 02 Aug 23
  Я дуже вдячний лікарю Дидикало Ларисі Іванівна. Моїй мамі підібрали слухові апарати,вона почала чудово чути!!!! Ми дуже щасливі,що завернулися в Беттертон! Буду рекомендувати
  Юрий Суббота
  Юрий Суббота
  09:14 26 Jul 23
  Добрий день.Хотів би поділитись своїми враженнями від відвідування центру слуха на Саксаганського 90.Почну з того,що я проживаю в другому регіоні і не завжди маю можливість приїхати на прийом.Адміністратори центру Анастасія та Іванна люб'язно запропонували декілька варіантів часу відвідування і я вибрав найбільш зручніший.В центрі нас привітно зустріли адміністратори,запропонували чай,каву з смаколиками.Центр слуха прекрасно обладнаний,зручні крісла,дитячий куточок,література.Рівно в назначений час запросили в кабінет лікаря.Особливі враження залишилися від прийому у лікаря Дидикало Лариси Іванівни.Я був на консультації у різних лікарів,але Лариса Іванівна найкраща!Швидко,якісно,професійно провела перевірку слуху,налаштування слухових аппаратів,проконсультувала по їх обслуговуванню.Враження від відвідування центру слуха самі найкращі.Дякую Ларисі Іванівні за якісне,професійне і правильне налаштування слухових аппаратів.Бажаю центру слуха процвітання,а його чарівному колективу здоров'я,любові,миру та всього найкращого!
  Наталія Злобіна
  Наталія Злобіна
  10:51 25 Jul 23
  Дуже професійне і людяне ставлення до відвідувачів спостерігаю в Центрі слуху "Беттертон", що знаходиться на вулиці Саксаганського, 90.Замовляла тут слухові апарати американської фірми для батьків: спочатку для мами, а тепер для батька.З ними працювала чудовий лікар Лариса Іванівна , до моїх вельми поважного віку батьків знаходила підхід , доводила, що в будь- якому віці людина має гарно чути.І апарати необхідні, як і окуляри.В Центрі слуху приємна атмосфера. Я задоволена кожною зустріччю з персоналом Центру.Крім того для придбаних апаратів існує супровід протягом року.
  Анна Анна
  Анна Анна
  12:32 23 Jul 23
  Відвідувала сьогодні Центр Слуху Беттертон на Саксаганського, 90.Сам центр дуже сподобався, сучасний, просторий, з необхідним обладнанням. Я була записана на лор-консультацію, але мені ще й знадобилась перевірка стану середнього вуха, обстеження мені зробили одразу на місці, що дуже зручно, не потрібно було шукати в іншому місці. Лікар Ольга Володимирівна професійна, чемна і дуже приємна.Адміністратори Іванна та Анастасія - милі, привітні. Дуже сподобався сервіс в цьому центрі!А ще я дізналась, що в цьому центрі веде прийом логопед і слухопротезист, що багатьом може бути потрібним.
  Kateryna Puryk
  Kateryna Puryk
  07:52 14 Jul 23
  Привітні дівчата-адміністратори, я прийшла раніше мені запропонували чай-каву. У приймальній чисто та світло. Уважна і турботлива лікарка Лариса Іванівна провела процедуру швидко і якісно.
  Анастасія Проніна
  Анастасія Проніна
  09:43 12 Jul 23
  Все супер,привітній персонал на рецепції .Лікар-отоларинголог Скрипкіна Анна Сергіївна чудово та чітко все пояснила і допомогла у вирішені проблеми) дуже рада що звернулась саме в цей ЛОР- центр,однозначно рекомендую)
  Анна Кисленко
  Анна Кисленко
  09:35 12 Jul 23
  Слуховий центр Better tone має приємний інтер'єр: світлий та просторий, сучасно обставлений. Адміністрація і лікар центру дуже привітні, уважні та ввічливі, професійно підходять до справи. Замовляла беруші для плавання. Все, що цікавило, детально пояснили. Дякую за чудові враження та смачну каву з шоколадом! ;) Бажаю усім здоров'я.
  Larysa Fedoseeva
  Larysa Fedoseeva
  12:26 27 Jun 23
  Щиро вдячна працівникам клініки. Обслуговування на вищому рівні. Тут працюють справжні професіонали.Я звернулася з приводу підбору та встановлення слухового апарату. Лікар Дидикало Лариса Іванівна - це чудовий лікар і приємна оюдина. За тиждень після звернення вже мала слуховий апарат і повний супровід клініки по його використанню. Всім рекомендую з проблемами слуху звертатися до цією клініки!
  Yulia Singaevskaya
  Yulia Singaevskaya
  07:59 25 Jun 23
  Перевіряли слух у дитини. Спеціалісти приємні і швидко знайшли підхід до дитини. Процедура пройшла швидко та без дискомфорту. Сам центр світлий, чистий і з привітним персоналом. Залишилися з приємним враження від візиту.
  Татьяна Присягина
  Татьяна Присягина
  06:56 25 Jun 23
  Прекрасний медичний центр. Кваліфіковані і привітні спеціалісти. Зробили професійний огляд, без нав'язливих пропозицій, з дуже докладнии поясненням. Ми приїздили з іншої області заради кріотерапії для дітей, але, оглянувши моїх дітей, лікар пояснила що дітям її не роблять. Дякуємо.
  Валерія П.
  Валерія П.
  15:03 18 Jun 23
  Хочу подякувати за професіоналізм чудового лікаря Ольгу Володимирівну.Дуже вдячна за допомогу, та дієві поради.Окрема вдячність адміністратору на рецепції Анні.Дуже привітна,та пригостила смачнющую кавою.В самій клініці чисто,та відчуваєш себе по домашньому.Буду рекомендувати клініку Беттертон знайомим та друзям!
  Nataliya Z
  Nataliya Z
  08:09 17 Jun 23
  Дуже приємні враження починаючи від запису на прийом і закінчуючи прощанням))) уважно та дбайливо провели обстеження двом дітям, добре знайшли контакт з молодшою дитиною, яка не дуже полюбляє лікарів. Все доступно роз'яснено по виявленим хворобам та надано чіткі рекомендації. Тільки найкращі рекомендації та побажання!
  Іванна Мендиль
  Іванна Мендиль
  13:00 12 Jun 23
  Була на прийомі у Лариси Іванівни. Провели діагностику слуху, отримала результати на руки моментально. Привітний та кваліфікований персонал, чистий центр👍🏻Дякую❤️
  pankornet Korolov
  pankornet Korolov
  12:12 12 Jun 23
  Звернувся до центру Беттертон з поганим слухом. Мене обстежили та налаштували для мене слухови апарати, чим я даже задоволений. Тепер в аппаратах гарно чую в любых ситуациях. Дякую Дидикало Лариси Иванивни за професийний пидхид до справи та допомогу людям з поганим слухом. Обслуговування в центри на високому ривни, все зроблено для приэмного перебування тут пациентив.
  ЛИНА Федь
  ЛИНА Федь
  07:51 07 Jun 23
  Дуже вдячна компанії Беттертон за чутке відношення до пацієнтів, тут надають кваліфіковані послуги тим, хто має проблеми зі слухом, завжди вислухають з увагою і врахують всі побажання. Дякую Дидикало Ларисі Іванівни за комфортне налаштування слухового апарату, я приємно задоволена.
  Валерій Яшин
  Валерій Яшин
  13:31 06 Jun 23
  Рівень обслуговування в Центрі Слуху Беттертон на найвищому рівні. Підібраними для мене персонально слуховими апаратами #Starkey цілком задоволений. Рекомендую скористатись послугами компаніі Беттертон людям, що мають порушення слуху. Спеціаліст Лариса Іванівна уважна та професійна.
  Kate Cheslavsky
  Kate Cheslavsky
  11:01 15 May 23
  Відвідали центрДуже приємні враження залишилисьДякую 🌸Лікар зрозуміло пояснила. Дуже обережно подивилась вушка дитині, дитини не злякалась.Для дитини є цікавий іграшки , і приємний сюрприз за відвагу і витримку після процедуриДякує центру 🌺🌸🌺
  Boris Borisovich
  Boris Borisovich
  09:54 12 May 23
  Нещодавно був на консультації у Скрипкіної Ганни Сергіївни.Лікар супер.Консультація пройшла на найкращому рівні.Всім рекомендую.
  Майя Притыкина
  Майя Притыкина
  09:04 11 May 23
  Дуже дякую Дидикало Ларисі Іванівна за підібрані для мене слухові апарати. Я дуже задоволена як я тепер чую. Дуже гарний центр, Лариса Іванівна дуже чуйна та уважна до пацієнтів, адміністратори завжди з посмішкою та привітні. Я дуже задоволена .
  Sam Sung
  Sam Sung
  10:51 04 May 23
  Дуже вдячний Ларисі Іванівні Дидикало за чудовий, професійний прийом та консультацію, підбір та налаштування слухових рішень. Коли я почав носити слухові апарати в мене у набагато разів покращилось життя, нові звуки, нові враження, легкість у спілкуванні та можливість жити повноцінним життям. Всім раджу чудовий центр та найкращого лікаря Ларису Іванівну. Також висловлюю вдячність за професійгу консультацію ЛОР лікаря Тетяну Олександрівну та адміністраторів центру за доброзичливе, людяне та позитивне ставлення до пацієнтів!
  Ольга Романенко
  Ольга Романенко
  07:32 04 May 23
  Дуже гарний центр, хороше обслуговування, адміністратори дуже привітні, завжди телефонують нагадують про прийом до лікаря. Я придбала для себе слухові апарати і дуже задоволена як я тепер чую в апаратах, вони зовсім не помітні та зручні. Сподобався слухопротезист Лариса Іванівна, я задоволена її роботою та увагою.
  Вікторія Яременко
  Вікторія Яременко
  14:21 25 Apr 23
  Це найкращій центр! Була на консультації у лікаря Тетяни Олександрівни, дуже уважна та чуйна. Окреме дякую дівчатам на рецепції за гарний настрій і смачну каву
  MASYA VASYA
  MASYA VASYA
  06:32 23 Apr 23
  Хочу безмежно подякувати цьому центру, що практично подарували новий слух моєму дідусю. Ви просто чарівники. Мега професійні лікарі і чудові адміністратори. Бажаю вам процвітання.Рекомендую всім, хто має ж такі проблеми. Тепер із впевненістю можу сказати, що вам тут допоможуть.
  Владислав Грибок
  Владислав Грибок
  09:41 28 Jul 21
  Відвідував сьогодні Лор центр, прийом вела Підтоптана Наталія Юріївна, дуже професійний лікар, змогла відповісти на всі мої запитання ( а їх було чимало 😂). Дуже задоволений візитом, вийшов з гарним настроєм та вирішеними питаннями стосовно мого здоров'я. Ви молодці, так тримати 🤗
  Mykola Kiz
  Mykola Kiz
  13:18 18 Jul 21
  Дуже задоволений обслуговуванням і консультацією як лікаря так і ресепшионіста!Зліпок зробили швидко, проінформували на найвищому рівні і тепер чекаю свої ідеальні беруші :)
  Наталія Романович
  Наталія Романович
  13:35 05 May 21
  Хочу поділитись своїми враженнями про відвідування центру Беттертон на метро Університет. Коли наша сім‘я помітила, шо у дідуся знизився слух, ми випадково дізнались що треба зробити дослідження на рівень слуху, і нам порекомендували Беттертон. Перше враження було вражаюче - все нове, обладнання сучасне; на вході тепло зустріли адміністратори. Слух перевіряла нам Лариса Іванівна, вона розповіла все про дослідження і результати, і запропонувала вирішення нашого питання; прям в цей день ми приміряли аппарати і вперше за довгий час ми говорили з дідусем спокійно, а не кричали, щоб ве нас почув. Та і шуміти у вухах теж перестало. Лариса Іванівна навчила дідуся користуватись, і він тепер повноцінно сам справляється і дуже задоволений, жаліємо що раніше не звернулись за допомогою! Дуже вдячні команді Беттертон адміністраторам і власне Ларисі Іванівні Дидикало за те що повернули слух дідусю, а його рідним - комфорт у спілкуванні!
  maliby maliby2020
  maliby maliby2020
  11:56 22 Oct 20
  Залишились в захваті після відвідування Центру слуху Беттертон.Привітний і доброзичливий персонал, лікарі - професіонали своєї справи. Дитина в мене дуже активна,але під час процедури перевірки слуху спокійно сидів, так як лікар швидко знайшла з ним спільну мову.
  Anna Malinovska
  Anna Malinovska
  11:36 11 Aug 20
  У мого дідуся були проблеми зі слухом. Звернулися в центр Беттертон і не пожалкували. Дякую спеціалістам за вирішення нашої проблеми, тепер дідусь знову добре чує. Буду рекомендувати всім знайомим!
  Смотреть все отзывы
  js_loader