Накладки для трахеостомы Romet

Специальные фильтры для трахеостомы Romet являются необходимостью для пациентов, перенесших операцию по удалению горла. Они выполняют защитную функцию для отверстия, очищают вдыхаемый больным воздух и согревают его.

Накладки для трахеостомы Romet

Пенные накладки прикрывают трахеостомическое отверстие, таким образом защищая его от воздействия факторов окружающей среды. Благодаря специальной клейкой полоске фильтры Romet легко крепятся на кожу, не вызывают аллергии и практически незаметны на теле. Такие наклейки рекомендуется носить пациентам, не использующим специальную трубку — канюлю. Их задача состоит в том, чтобы предотвратить попадание в дыхательные пути пыли и грязи, а также избежать иссушения или переохлаждения.

Приобрести защищающие фильтры для трахеостомы можно в любом из медицинских центров «Беттертон». Купить изделие по низкой цене можно просто позвонив нам, или оставив заявку на нашем сайте.

Технические характеристики накладки Romet:

 • два цвета на выбор, белый или телесный;
 • для надежной фиксации на фильтре есть специальная клейкая лента;
 • изделие изготовлено из гипоаллергенного вспененного материала;
 • в одном наборе имеется 30 сменных защитных пластинок;
 • размер каждой накладки 6,5*6,5 см, толщина 0,4 см;
 • производитель – компания Romet, которая находится в США.

Romet выпускает много разных приспособлений для трахеостомированных пациентов. Аксессуары отличаются хорошим качеством и невысокой стоимостью. Приобрести их можно на нашем сайте или обратившись в любую клинику «Беттертон».

Записаться на прием к врачу:

  Или воспользуйтесь нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваши данные защищены политикой конфиденциальности.

  Отзывы
  Виктор Яценко
  Виктор Яценко
  08:00 05 Jul 24
  Беттертон - гарна медична клініка. Рекомендую всім, хто має порушення слуху. Я придбав в цьому центрі рік тому 2 слухові апарати, які дуже допомагають мені у спілкуванні. Працівники ввічливі, уважні. Лариса Іванівна проявляє дуже тепле відношення до всіх пацієнтів. Я дуже задоволений, що довірив свій слух саме цьому спеціалісту.
  Ольга Сидельникова
  Ольга Сидельникова
  14:16 03 Jul 24
  Дякую за вашу допомогу, дякую лікарю Анні Сергіївна за якісну консультацію. Дівчата на рецепції дуже щирі та чуйні. Буду рекомендувати ваш центр на Саксаганського.Дякую!
  Виталий Артеменко
  Виталий Артеменко
  13:38 03 Jul 24
  Все професійно, швидко та якісно!!! Дякую!!! Рекомендую!!!
  Василь Власенко
  Василь Власенко
  06:23 03 Jul 24
  Чудова клініка, гарне обслуговування, персонал дуже привітний, завжди у всьому допоможуть. Зручне місцерозташування.
  Yuliia Zhuravlova
  Yuliia Zhuravlova
  15:05 02 Jul 24
  Вперше робили перевірку слуху і не помились із вибором центру на всі 100!!!! Чудова і привітна команда, кваліфікований персонал. Ларисі Іванівні окрема подяка за відповіді на всі питання. Вперше дізналась, що можна виготовити індивідуальні беруші для будь-яких потреб. Обовʼязково скористаюсь ))) і плюс приємна дрібничка для кожного клієнта
  Виталий Ященко
  Виталий Ященко
  08:09 18 Jun 24
  Чудова клініка. Професійні консультації. Все на найкращому рівні.
  Valentina -
  Valentina -
  13:21 17 Jun 24
  Чудово, що є можливість онлайн консультацій . Лікар Цвігун Анастасія мені на такій когсультації чудово все пояснила, відповіла на мої запитання і дала чіткий алгоритм дій. Дякую і рекомендую
  Татьяна Литвиненко
  Татьяна Литвиненко
  08:06 09 Jun 24
  З проблемами слуху я звернулася до Центру Слуху"Беттертон" і не пожалкувала, як від відвідин іншого центру напередодні. Хочу подякувати лікарю Романович Наталії Юріївні за турботливе ставлення, а головне за професійність при обстеженні. Я отримала в повному обсязі інформацію про стан мого захворювання і мені були надані всі необхідні рекомендації для вирішення моєї проблеми.
  Евдокия Гордиенко
  Евдокия Гордиенко
  13:45 07 Jun 24
  Придбала в цьому центрі 2 слухові апарати ще в 2019 році. Апарати працюють чудово. Подобається обслуговування в цьому у центрі, завжди перевірять слух і налаштують апарати в разі потреби.Лариса Іванівна дуже уважно та привітна. Рекомендую цей центр.
  Віталій Іляшенко
  Віталій Іляшенко
  07:59 04 Jun 24
  Тільки що відвідав Центр. Вражений від спілкування з лікарем Скрипкіною Ганною Сергіївною, а особливо від її вправних дій та результатом: я знову чую кожний звук і спів пташок, не перепитую у співбесідника кожне слово. ДЯКУЮ.
  Olya Kravchenko
  Olya Kravchenko
  17:24 31 May 24
  Залишилась дуже задоволеною консультацією у лікаря Скрипкіна Анна Сергіївна. Все доступно пояснювала і розказувала. Дякую
  Наталія Резніченко
  Наталія Резніченко
  13:25 28 May 24
  Була на огляді у лора Скрипкіної Анни.Чудовий лікар,чуйне ставлення, доброзичливість, професіоналізм , бажання допомогти, відношення до пацієнта просто вражає! Дякую ❤️
  Яна Роздобудько
  Яна Роздобудько
  08:15 23 May 24
  Нещодавно відвідала слуховий центр і залишилася в захваті!Привітний персонал зустрічає з посмішкою, а професіонали своєї справи забезпечують високоякісне обслуговування.Рекомендую всім, хто потребує допомоги зі слухом.Тут вас проконсультують та направлять до необхідних лікарів.Дякую ✨
  Анатолий Коршунов
  Анатолий Коршунов
  09:19 20 May 24
  Дуже привітний,кваліфікований та приємний персонал!!!дуже рекомендую!!
  Y S
  Y S
  12:58 15 May 24
  Відмінний центр Європейського рівня Сучасне обладнання Високий професіоналізм Лікаря Отоларинголога Скрипкіна Анна Сергіївна Рекомендую!!!!
  Оксана Гірік
  Оксана Гірік
  09:20 14 May 24
  Нарешті почув спів синичок та вільно дивлюсь телевізор. І все це завдяки слуховими апаратами, які я придбав в цьому центрі. Задоволений та рекомендую всім хто має порушення слуху. Тут дуже привітні адміністратори та професійні спеціалісти і смачна кава.
  Оксана Власюк
  Оксана Власюк
  09:43 09 May 24
  Звернулась до цього центру з приводу зниження слуху у мами. Спеціаліст Дидикало Лариса Іванівна допомогла підібрати слуховий апарат, мама стала добре чути.Щоразу приходячи на прийом з супроводу користуванням апаратом Лариса Іванівна дуже уважна, по доброму ставиться до мами. Все професійно та комфортно.Рекомендую спеціаліста Дидикало Ларису Іванівну та центр Беттертон
  Надія Лисенко
  Надія Лисенко
  17:05 08 May 24
  Сьогодні мама купувала апарат в клініці. Приємно здивована відношення. Ввічливість, професіоналізм, уважність, експертність персоналу на вищому рівні. Дякую за вашу працю!
  Валентина Полторак
  Валентина Полторак
  14:58 08 May 24
  По рекомендації сімейного лікаря звернулась в Центр слуху Беттертон. Клініка сподобалась, дуже приємні і уважні дівчата на рецепції. Щиро дякую лікарю-отоларингологу Скрипкіній Анні Сергіївні. Вона не тільки розібралась та дала поради по її спеціальності, але й направила мене до інших необхідних мені лікарів, по виявленим нею у мене проблемам! Тому хочу ще відзначити високу професійність, приємне та співчутливе ставлення а такаж почуття гумору. Бажаю успіхів у вашій нелегкій але дуже потрібній справі!
  Александр Ковальчук
  Александр Ковальчук
  13:43 08 May 24
  Прекрасна атмосфера та прийом. Висококваліфіковані лікарі та надзвичайно смачна кава з молоком!
  Дарина Драганчук
  Дарина Драганчук
  16:02 07 May 24
  Знайомство з Беттертоном розпочалось з 2020 року, коли придбала слухові апарати. З тих пір завжди на зв’язку з центром, де завжди підберуть і аксесуари та комплектуючі засоби до апаратів.Не можу не відмітити слухопротезиста Ларису Іванівну, дуже уважна до всіх деталей та нюансів спеціалістка, з надзвичайно чудовою памʼяттю.Рекомендую всім центр, та планую обслуговуватись в подальшому лише тут
  Alina Bobroffa
  Alina Bobroffa
  15:54 03 May 24
  Була вперше в цьому центрі. Дуже сподобалися професіоналізм, доброзичливість та якість обслуговування. Обладнання високого рівня. Лікарка відповіла на всі запитання, персонал надав всі необхідні документи. Рекомендую всім)
  Alla Zabludovska
  Alla Zabludovska
  11:25 01 May 24
  Глибока вдячність Ларисі Іванівні за увагу та професійну роботу! Я дуже задоволена налаштуванням слухових апаратів і атмосферою в центрі. Я дуже вдячна.
  Anna Kyrychok
  Anna Kyrychok
  12:55 29 Apr 24
  Анна Бухтиярова
  Анна Бухтиярова
  05:15 28 Apr 24
  Найкращій ЛОР центр в Києві.
  Нина Саркиц
  Нина Саркиц
  07:54 24 Apr 24
  Якісне обслуговування та професійний спеціаліст Лариса Іванівна, уважна до пацієнтів. В клініці індивідуальний підхід до кожного пацієнта, безкоштовне сервісне обслуговування слухових апаратів в продовж 1 року з моменту купівлі апаратів та можливість отримання подальшого супроводу пацієнта та обслуговування апаратів в одному місці, приємно були здивовані , що маємо 5 безкоштовних налаштувань. Мали досвід з іншими клініками, але Беттертон надає найкращий сервіс та лояльні ціни і неймовірно приємний персонал. Бажаємо успіху та процвітання клініці.
  Євгеній Найверт
  Євгеній Найверт
  14:15 23 Apr 24
  Клініка супер!!!Чисто,світло,та затишно як дома.Звернувся по рекомендації сусідки,яка давно є вашою пацієнткою.Що можу сказати: Відношення лікаря Анни Сергіївни прекрасне, відразу знайшла спільну мову з донькою(5 років) без проблем мала дозволила себе оглянути ,та провести потрібні маніпуляції.Уважна, професійна, ввічлива і просто лікар на своєму місці)Рекомендуватиму друзям та рідним!
  Яна Кабанець
  Яна Кабанець
  09:07 23 Apr 24
  Відвідували вперше. Все на високому рівні, починаючи від зустрічі на ресепшині - закінчуючи консультацією лікаря. Залишились задоволені, дякую)
  Ольга Кочеткова
  Ольга Кочеткова
  19:11 22 Apr 24
  Рекомендую фахівців данноі клініки!Точно, змістовно визначили діагноз.Уважні, компетентні, професійні !
  Maksym Naumenko
  Maksym Naumenko
  17:42 22 Apr 24
  Не рекомендую однозначно.До моменту купівлі слухового апарату все йде більш ніж добре, але після того як віддав кошти, можна не розраховувати на підтримку. І результат від слухового апарату не виправдав очікувань, потрібно постійно їздити налаштовувати і в решті решт безрезультатно. Гарантія НЕ БЕЗКОШТОВНА, тобто якщо з апаратом щось станеться, наприклад він просто перестав працювати і виявилось, що вийшло з ладу програмне забезпечення, то за налаштування потрібно платити і так далі…
  Nataliia Bondareva
  Nataliia Bondareva
  06:59 11 Apr 24
  Чудовий лікарь лор Анна Сергіївна
  Марія Лук’янець
  Марія Лук’янець
  09:29 07 Apr 24
  Прекрасна клініка, лікувалась у Наталії Юріївни, чудовий спеціаліст, дуже дякую! Якщо часом потрібно буде щось полікувати, то точно звернусь сюди)
  Svetlana Kiselyova
  Svetlana Kiselyova
  06:50 06 Apr 24
  Сьогодні вперше відвідала цей чудовий центр. Одразу хочу відмітити роботу адміністратора Іванни: дуже уважна, люб'язна та привітна. Моїм лікарем на прийомі була Романович Наталія Юріївна, справжній професіонал, тактовний та уважний спеціаліст. Надзвичайно задоволена візитом!
  Татьяна Веретенник
  Татьяна Веретенник
  08:09 05 Apr 24
  Придбала 4 роки тому два слухові апарати в Беттертон. Апарати працюють, проходжу планові налаштування та перевірку слуху. Добре, що у них є сервісний центр по обслуговуванню апаратів. Я задоволена обслуговуванням і сервісом.
  Светлана Посная
  Светлана Посная
  14:36 03 Apr 24
  Була на перевірці слуху у лікаря Дидикало Лариси Іванівни. Все сподобалося,велике дякую!!!
  Інна Дибань
  Інна Дибань
  08:13 03 Apr 24
  Були два рази на тимпанометрії з сином 3,5 роки. Лікарі чудово вміють знайти підхід, дитина спокійно проходила процедуру. Весь персонал дружелюбний, завжди пригощають смаколиками. Нам тут дуже сподобалось.
  Ремонт Холодильников
  Ремонт Холодильников
  21:43 27 Mar 24
  Все супер! Були з дитиною вже не вперше. Персонал привітний та позитивний, лікар лор Анна Сергіївна профі своєї справи.
  Ira R
  Ira R
  09:43 26 Mar 24
  Гарна клініка, привітні дівчата на рецепції. Лікар Скрипкіна Анна Сергіївна провела огляд,зібрала скарги, назначила лікування, процес огляду супроводжувала поясненнями. Все швидко, зручно і безболісно!
  Іван Шкрібляк
  Іван Шкрібляк
  07:25 26 Mar 24
  Маю порушення слуху вже декілька років, це затруднювало спілкування, тому звернувся в цей центр по рекомендації сина. Тут мені обстежили слух та підібрали та налаштували слухові апарати. Тепер почуваюсь більш впевнено в любих ситуаціях і не перепитую. Мій спеціаліст Лариса Іванівна Дидикало, дякую їй за увагу.
  Татьяна Рыбак
  Татьяна Рыбак
  13:54 25 Mar 24
  Дуже рекомендую відвідати цей центр всім, хто має порушення слуху. Все можна вирішити одразу і отримати кваліфіковану допомогу. Я була у Лариси Іванівни і залишилась задоволеною професіоналізмом та увагою цього спеціаліста.
  fna 4
  fna 4
  16:27 23 Mar 24
  Був у лікаря отоларинголога Романович Наталії Юріївни, сподалось, що лікар мене уважно вислухав, обстежив і дав рекомендації і намагався знайти проблему, але виявилось, що проблема не в ушах! Гарне обладнання, людяність, а не так щоб тільки отримати кошти і виписати будь що, як це роблять в добробуті! Якщо лор проблеми, то до Вас! Рекомендував кабінет аудіометрії перенести во внутрішній кабінет, бо чути авто із вулиці(
  Жанна Марченко
  Жанна Марченко
  13:05 19 Mar 24
  Хочемо подякувати лікарю Лор-центру Беттертон Анні Сергіївні за уважне та професійне ставлення до моєї внучечки Лазнюк Еліни.Дуже важливо, що лікар легко знайшла контакт із дитиноюЕліночка йде на прийом із задоволеннямНазначене лікарем лікування дає позитивний ефект.
  Olga Pishko
  Olga Pishko
  09:48 15 Mar 24
  Все сподобалось
  Oleg Sokulskyi
  Oleg Sokulskyi
  16:28 14 Mar 24
  Був на прийомі 14.03.24. у лікаря Скрипкіної Анни Сергіївни. Перевірила слух, провела консультацію та надала рекомендації. Все чітко, професійно та грамотно пояснила. Адміністратори ввічливі та уважні. Буду рекомендувати Ваш центр друзям і знайомим із проблемами слуху.
  Экстрималы АДТ
  Экстрималы АДТ
  14:05 14 Mar 24
  Дівчаткам адміністраторам велика благодадарність за дуже приємний прийом І лікареві теж подяка
  Anatoliy SYD
  Anatoliy SYD
  10:29 13 Mar 24
  По рекомендації сина пройшов обстеження слуху в цьому центрі у Скрипкіної Анни Сергіївни. Сподобалось сучасне обладнання, спеціальна кабіна для аудіометрії та консультація лікаря по результатам обстеження.
  Yevhen Motyliuk
  Yevhen Motyliuk
  09:54 07 Mar 24
  Був на прийомі у Скрипкіної Анни. Дуже професійно був проведений прийом. Буду надалі користуватися послугами данного центру
  Victoria Onyshenko
  Victoria Onyshenko
  08:33 07 Mar 24
  Дуже уважний і приємний персонал. Кваліфіковані лікарі, які чудово вміють роз'яснити результати досліджень. Доступні ціни. Рекомендую.
  Тамара Буга
  Тамара Буга
  11:03 05 Mar 24
  Придбала слухові апарати в цьому медичному центрі. Дуже дякую Ларисі Іванівні, найкращий спеціаліст у своїй справі. Дівчата на рецепції Анна та Анастасія дуже чуйні і щирі, хороший сервіс. Всім рекомендую!!!
  Анастасия Лафазан
  Анастасия Лафазан
  15:59 04 Mar 24
  Скрипкіна Анна Сергіївна найкращий ЛОР якого ми зустрічали, має підхід до дитини, донечці в задоволення ходити до неї) дуже професійний та чуйний лікар, все детально розказує, показує, призначене лікування дає одразу гарний результат, телефонує , контролює лікування, підказує. Ми в захваті, дуже вдячні Анні Сергіївні, неймовірний лікар) Також персонал та сервіс на найвищому рівні, будемо звертатись тільки сюди, раджу всім) Були в клініці на Саксагонського,90. Велике дякую вам, ви найкращі.
  Alina Zubenko
  Alina Zubenko
  02:55 02 Mar 24
  Чудовий ЛОР-центр. Не в перше звертаемось із сином до цього центру, дуже задоволені. Професійні лікарі та обладнання. Лікар Скрипкіна Анна Сергіївна провела нам повний огляд, детально розповіла все з приводу нашої ситуації, взяла до уваги багато деталей,щоб сформувати повну картину. Дала рекомендації з подальшого лікування. За довгий час пошуку відповіді на всі запитання, вона перший лікар, яка дала вичерпну відповідь. Дуже задоволені, будемо і надалі звертатися на огляд в даний ЛОР-центр. Рекомдую.
  Алексей Писанка
  Алексей Писанка
  09:33 01 Mar 24
  Дуже добрий ЛОР-центр, ввічливий уважний персонал, висококваліфіковані лікарі. Дуже якісні! слухові апарати, лояльні ціни Я дуже задоволений, раджу. 5*+
  Оксана Капелюшная
  Оксана Капелюшная
  06:07 28 Feb 24
  Виражаю вдячність працівникам Лор -центру і особливу лікарю Анні Сергіївні за професійну консультацію і лікування .В клініці комплексна діагностика все в одному кабінеті , детально роз’яснено . Задоволена центром .
  Оксана Федирко
  Оксана Федирко
  22:22 27 Feb 24
  Найкраща клініка в Київі на мій погляд(на Саксаганській).Дуже ввічливо ,професійно,конкретно і приємно.Лікар Лариса Іванівна-справжний майстер своєї справи.Професіоналізм та правильний підхід до клієнтів,увага,допомога-це характеристика для Лариси Іванівни.Дякую
  Наталия Лавринец
  Наталия Лавринец
  08:13 26 Feb 24
  Були неодноразово з дитиною на консультації та діагностиці, дуже подобається цей центр. Лікар Анна Сергіївна знайшла спільну мову з дитиною та дуже уважно оглядає. Адміністратори на ввесь персонал дуже приємні та привітні. Завжди підкажуть та проконсультують щодо послуг.
  Hanna Ilchenko
  Hanna Ilchenko
  16:07 21 Feb 24
  Велика вдячність за те що попри завантаженість прийняли терміново! Прекрасний сервіс і висококваліфіковані лікарі! Рекомендую!
  Алла Клименко
  Алла Клименко
  13:07 20 Feb 24
  Дякую лікарю Ларисі Іванівні за кропітку роботу по підбору слухового апарату для моєї мами. З слуховим апаратом життя моєї мами та всіх членів родини стало дуже комфортним. Дякую велике.
  Ния Николаенко
  Ния Николаенко
  14:45 16 Feb 24
  Дуже сподобався сервіс. Доброзичливий персонал. Була поки на одному огляді,але все сподобалось. Мою проблему пояснили і надали консультацію.
  Валентина Чубик
  Валентина Чубик
  12:27 15 Feb 24
  Придбала в цьому центрі вже другий слуховий апарат, якістю апаратів задоволена, маю гарну розбірливість мови в апараті, бо раніше приходилось все переписувати по декілька разів, що сильно засмучувало мене. З апаратами якість життя значно краще. В цьому центрі працюють чарівні адміністратори, дівчатка завжди усміхнені і готові допомогти. Слухопротезист Лариса Іванівна професійно виконує свої обов'язки та даже уважна до всіх питань пацієнта. Дякую за допомогу.
  Olexander Buryak
  Olexander Buryak
  12:18 08 Feb 24
  Все було професійно. Призначене лікування полегшило стан майже одразу.
  Alex
  Alex
  10:25 07 Feb 24
  Чудова та сучасна клініка з новим обладнанням.Дуже привітний персонал та кваліфіковані лікарі. Особлива подяка Скрипкіній Анні Сергіївна,вона найкращий лор спеціаліст з яким я спілкувався.Я рекомендую!!!!!
  Дмитрий Стойловский
  Дмитрий Стойловский
  10:19 05 Feb 24
  Після відвідування, розумієш де працюють Гуру своєї справи. Окрема подяка Ганні Сергіївні, вже після першого відвідування повернула до життя)))
  Katya Kachaylo
  Katya Kachaylo
  17:23 02 Feb 24
  Після консервативного лікування виникла необхідність видалити атероми вушка сину-підлітку (13 років). Зробили це у Анни Сергіївни Скрипкіної- чуйного та професійного лікаря-отоларинголога центру "Беттертон", яка від дня операції до зняття швів була з нами на зв'язку 24/7, за що безмежно вдячні. Операція пройшла безболісно та легко. Анна Сергіївна має особливий підхід до своїх пацієнтів! Ми знайшли свій сімейний Центр здоров'я "Беттертон" на Саксаганського, 90. Рекомендуємо і дуже дякуємо!
  n pshpsh
  n pshpsh
  13:33 01 Feb 24
  Катя Таловская
  Катя Таловская
  13:48 13 Jan 24
  Медичний центр дуже сподобався. Молодий але дуже відповідальний і професійний персонал. Лікар зробила все швидко і безболісно ( видалення кісти на мигдалику )
  Olena
  Olena
  11:24 11 Jan 24
  Проходила аудіометрію, дуже хороший центр, лікар, яка проводила діагностику, все детально пояснила, рекомендую
  Наталья Шагдарова
  Наталья Шагдарова
  10:51 11 Jan 24
  Дуже дякуємо Дидикало Ларисі Іванівна,підібрали слухові апарати.чоловік дуже добре чує.дякуємо вам!
  Данил Гонтаренко
  Данил Гонтаренко
  17:40 10 Jan 24
  Гарно обслуговування,даже сподобалося
  N K
  N K
  11:08 10 Jan 24
  Сьогодні відвідали Центр Слуху Бетертон, дуже дякуємо за чудове лікування і увагу до пацієнтів. Гарні кваліфіковані фахівці допомагають відчувати себе комфортно людям із вадами слуху. Рекомендуємо усім, хто потребує лікування слуху! Дякуємо лікарям!
  Yuriy Belous
  Yuriy Belous
  09:31 05 Jan 24
  ДякуюРекомендую
  Аліна Остапенко
  Аліна Остапенко
  15:15 04 Jan 24
  Дякую лікарю Скріпкіні Анні Сергіївні за огляд, за детальну консультацію та рекомендації. Залишилися приємні враження, рекомендую!
  Людмила Воеводіна
  Людмила Воеводіна
  12:19 03 Jan 24
  Моя сестра порадила мені цей центр для перевірки слуху, томущо вже певний час перепитую співрозмовників особливо у великих приміщеннях та при скупченні людей. Обстеження провели на сучасному обладнанні , все пояснили та надали рекомендації. Я залишилась дуже задоволена.
  Сергей Большаков
  Сергей Большаков
  07:31 03 Jan 24
  Придбав в цьому центрі слуховий апарат який допомагає мені і в побуті , і на роботі. Задоволений. Дякую.
  Анна Лисенко
  Анна Лисенко
  09:11 29 Dec 23
  Проходила аудіометрію в цій клініці, приємний персонал, професійний лікар. Все швидко та зручно. Рекомендую
  Ирина П.
  Ирина П.
  14:02 28 Dec 23
  В центрі працюють справжні спеціалісти і Люди, з великої літери! Вирішують будь-які ситуації і миттєво дають відповіді на питання. Компетентні, доброзичливі. Щиро дякуємо за теплий прийом!
  Valentyn Karpenko
  Valentyn Karpenko
  09:42 28 Dec 23
  Володимир Волошин
  Володимир Волошин
  11:01 27 Dec 23
  Робив в цьому центрі аудіометрію. Провели все швидко, пояснили все по графікам, результати з описом одразу видали на руки. Візитом задоволений. Персонал привітний і сучасне діагностичне обладнання.
  Марина Кавчак
  Марина Кавчак
  09:25 27 Dec 23
  Чудова клініка , з прекрасним персоналом , адміністратори ввічливі.Звертаємось в клініку не перший раз, донечці 2 роки , і вона з задоволенням приходить на прийом.Хочу подякувати Скрипкіній Анні Сергіївні, професіонал своєї справи , дуже раді знайомству з Вами.Буду рекомендувати всім знайомим.
  Надія Вірьовка
  Надія Вірьовка
  13:20 19 Dec 23
  Ходили на перевірку слуху у військовослужбовця після контузії. Дуже приємна лікарка Лариса усе швидко й ретельно перевірила. Рекомендуємо цей центр!))
  Ольга Пуделко
  Ольга Пуделко
  09:55 18 Dec 23
  Заклало вухо, направили на аудиометрию, зробили швидко, результат одразу видали. Рекомендую.
  Альфия Файзулина
  Альфия Файзулина
  13:04 15 Dec 23
  Все пройшло чудово, дуже приємний лікар Скрипкіна.
  Nina Reznik
  Nina Reznik
  10:20 11 Dec 23
  Дуже вдячна Ларисі Іванівні, що підібрала та налаштувала для мене слухові апарати. Я вже змогла вільно спілкуватися з дітьми та онуками. Дякую за можливість повноцінно чути та радіти життю.
  Анатолий Лукьянов
  Анатолий Лукьянов
  11:08 06 Dec 23
  В цьому центрі мені підібрали та налвштували слухові апарати, користуюсь ними вже майжк два роки. Подобаєтбся те, що мене супроводжують, як пацієнта, проводять періодичну аудіометрію та налаштування. Моїм спеціалістом є Лариса Іванівна, їй особлива подяка за увагу та професійний підхід. Раджу цей центр всім хто має порушення слуху.
  Alla Bodyul
  Alla Bodyul
  09:05 04 Dec 23
  Вже півтора року користуюсь слуховим апаратом, з ним почуваюся більш комфортно та впевнено в любих ситуаціях, особливо на роботі, де потрібно чітко всіх чути. Вдячна лікарю Ларисі Іванівні, що мене супроводжує та підтримує на всьому шляху користування апаратом. Раджу звертатись в цей центр.
  Сергей Данильченко
  Сергей Данильченко
  16:20 02 Dec 23
  Дякую за дуже кваліфіковану роботу.
  Dmitriy Kukanov
  Dmitriy Kukanov
  14:33 02 Dec 23
  Петро Григорович
  Петро Григорович
  09:13 27 Nov 23
  Був на прийомі в Дидикало ЛарисаІванівна,вона підібрала мені слуховий апарат.Мені все дуже сподобалося.Дякую вам
  Юля Собчук
  Юля Собчук
  13:50 24 Nov 23
  Неймовірно вдячні Ларисі Іванівні Дидикало, за те що подарувала нашій мамі слух ( клініка Бетертон на Саксаганського 90). У нас слуховий апарат пролежав чотири роки, не могли налаштувати. Один візит до цього неймовірного лікаря і відчуття що усі звуки світу повернулися. Вдячні за допомогу і професіоналізм!!! Тепер тільки до неї.
  Татьяна Поляруш
  Татьяна Поляруш
  08:46 24 Nov 23
  В цьому центрі я придбала слуховий апарат вже майже рік тому. Чую в ньому дуже добре і комфортно. Беттертон -це сучасний центр з новітнім обладнанням для перевірки слуху та налаштувань слухових апаратів. Це дозволяє мені мати гарну розбірливість мови в апаратах.
  Мария Поганяй
  Мария Поганяй
  09:09 22 Nov 23
  Була на прийомі у Анни Сергіївни, все сподобалось. Відповіла на всі питання. Адміністратори приємні і ввічливі,дякую!
  Anatoly Antonov
  Anatoly Antonov
  12:39 21 Nov 23
  Придбав в цьому центрі слуховий апарат 3,6 років тому. Проходжу періодичні аудіометрії та налаштування слухового апарату. Обслуговуванням задоволений.
  Аліна Бараш
  Аліна Бараш
  11:09 21 Nov 23
  Дуже дякую за привітність та професійну діагностику. Рекомендую
  Ellen Fedorenko
  Ellen Fedorenko
  13:15 20 Nov 23
  Були на прийомі Анна Сергіївна. Дуже сподобалося як спеціаліст . Швидко найшла контакт с сином . Адміністратори привітні.
  Feliks Redka
  Feliks Redka
  10:56 16 Nov 23
  Дружина подарувала сертифікат на анатомічні беруші. Річ мені потрібна, бо я постійно їжджу в поїздах і храп в купе часто заважає спати. Прийшов в клініку. Зі мною ввічливо і швидко провели анкетування, за 10 хвилин зробили зліпок вуха, просканували на 3д сканері (капец) і сказали через 3-5 днів забирати беруші. Через 3 дні забрав. Навчили одягати і це топовий аксесуар. Тиша наче під водою.
  Елена Ульянченко
  Елена Ульянченко
  13:27 14 Nov 23
  Дуже подобається відвідувати цей центр, підібрали мамі слуховий апарат, вже більше року користується, все супер! Привітний персонал, особливо лікар Дидикало Л.І.
  Дарина Полищук
  Дарина Полищук
  10:34 14 Nov 23
  Замовила собі індивідуальні беруші, вже скоріше хочеться поспати з ними)) шумоподавлення краще ніж в аптечних, а головне щоб не випадали з вуха !Ще й подарунок зробили, рекомендую 🫶🏻
  Тетяна Колос
  Тетяна Колос
  11:35 13 Nov 23
  Я маю попушення слуху з дитинства, але слухові апарати підібрала для себе тільки зараз і дуже задоволена. Слухові апарати дуже допомагають мені на роботі, а я првцюю в лікарні, і мені потрібно гарно чути і пацієнтів і персонал. З апаратами я впевнена в собі і вільно спілкуюсь. Дякую Ларисі Іванівні за підбір і налаштування слухових апаратів.
  Виктория Вилецкая
  Виктория Вилецкая
  17:24 12 Nov 23
  Була на прийомі у Романович Наталії Юріївни. Дуже уважна та кваліфікована, все зрозуміло пояснила. Чудовий центр. Я задоволена візитом.
  Динара Яворская
  Динара Яворская
  12:24 10 Nov 23
  Обслуговування, сервіс, все просто супер👍👍👍
  Людмила Сыч
  Людмила Сыч
  12:27 03 Nov 23
  Хороший центр, високий сервіс, смачна кава!Рекомендую для візиту 😍
  Олег Павлик
  Олег Павлик
  15:57 02 Nov 23
  Luda Kyba
  Luda Kyba
  14:09 02 Nov 23
  Чудова клініка. Проблемии зі слухом маю давно, випадково, проходячи повз центру Беттертон, побачила зовнішню рекламу, а саме те, що тут можна перевірити слух. Пройшла аудіометрію на новітньому сучасному обладнанні, лікар Лариса Іванівна проконсультувала мене по результатах діагностики. Лікар надзвичайний, уважний та професійний. Рекомендую цю клініку всім, хто має проблеми зі слухом.
  Виктория
  Виктория
  11:57 02 Nov 23
  Я була на прийомі в Дидикало Лариси Іванівни. Мені налаштовували слуховий апарат,я дуже задоволена,мені все детально пояснили, я щаслива і дуже добре чую. Також дякую адміністраторам в центрі, ви супер! Буду з радістю вас рекомендувати!
  Федор Гусар
  Федор Гусар
  09:26 31 Oct 23
  Натрапив на цей центр в інтернеті. Це саме те що мені було потрібно, вдячний адміністратору Анні - дуже допомогла, відповіла на всі питання, підібрала дату констультації. Розмова з Анною стала вирішальною у виборі саме центра Беттертон.Окремо варто відмітити лікаря Дидикало Ларису Іванівну, завдяки їй я повністю вирішив свою проблему(продіагностували, підібрали, замовили). Повністю задоволений центром та людьми що в ньому працюють, рекомендую
  Сергей Хрутьба
  Сергей Хрутьба
  13:51 27 Oct 23
  Сподобався сервіс, відношення до мене, як до пацієнта. В цьому центрі я придбав слухові апарати вже більше року і дуже задоволений. Зараз тимчасово проживаю в Германії і слухові апарати допомагають мені освоїтись в новій країні, особливо з вивченням нової мови. Я задоволений, всім раджу звертатись в Беттертон.
  Николай Терзиев
  Николай Терзиев
  07:25 27 Oct 23
  Мені дуже сподобалося обслуговування та ставлення лікаря до мене, як до пацієнта, дуже професійно та з повагою. До того, як прийти до Беттертона, я зателефонував у кілька клінік і мені не сподобалося обслуговування навіть на стадії спілкування по телефону. Тепер схильний до дій, які мені рекомендувала Лариса Іванівна.
  Елена Цвилий
  Елена Цвилий
  09:50 26 Oct 23
  Привітний персонал. Скрипкіна Анна Сергіївна професійний лікар-отоларинголог. Дуже рекомендую Центр.
  нелля биткине
  нелля биткине
  09:30 26 Oct 23
  Моя внучка знайшла Беттертон по інтернету і сказала, що в цьому центрі мені все сподобається. І дійсно, це найкращий медичний центр по слуху. Мені провели обстеження, підібрали та налаштували слухові апарати Starkey. Я дуже задоволена. Тож, всім рекомендую цей центр.
  Nikolay Losenko
  Nikolay Losenko
  12:47 25 Oct 23
  В центрі висококласне обладання, діагностика слуха високоточна, що для мене дуже важливо адже я використовую слухові апарати, які купував в цьому центрі ще в 2016 році. Апаратами та налаштуванням задоволений, думаю вже про купівлю нової пари. Тут все на високому рівні: і персонал, і апаратура, і відношення до пацієнтів. Мені є з чим порівнювати, я був у багатьох центрах в Києві, але тут найкраще. В кого є проблеми зі слухом, раджу звертатись саме в Беттертон.
  Лена Царь
  Лена Царь
  11:39 17 Oct 23
  Дуже задоволена візитом до Лариси Іванівни. Вона надзвичайно професійна і уважна до потреб пацієнта. Вона відповіла на всі мої питання та надала докладні пояснення. Я відчула себе в безпеці та добре доглянутою під час візиту. Рекомендую Ларису Іванівну, як професійного і доброзичливого лікаря.
  Василина Павлик
  Василина Павлик
  13:53 16 Oct 23
  Були пацієнтами клініки на Саксаганського. Перевірка слуху в дитини. Чудовий сервіс, так як змогли знайти час для відвідування в короткі терміни. Добре працює ресепшин. Окрема подяка отоларингологу Анні Сергіївна за професіоналізм та знання своєї справи.
  Влад Усачов
  Влад Усачов
  13:39 16 Oct 23
  Я приємно вражений від медичного центру «Беттертон». Був на прийомі в Дидикало Лариси Іванівни, все детально пояснили,перевірили слух.Я отримав змістовну відповідь на всі свої питання! Буду рекомендувати
  Надежда Григоренко
  Надежда Григоренко
  08:32 16 Oct 23
  Гарне обслуговування в центрі, підібрали мені слуховий апарат і тепер гарно чую і вільно спілкуюсь. Все сподобалось.
  Елена Куцоконь
  Елена Куцоконь
  07:36 16 Oct 23
  На фоні гнійного отиту вирішила перевірити слуховий нерв.Дякую професіоналам за сервісні підходи та піклування і небайдужість до здоров’я пацієнта .
  Larysa Muzyka
  Larysa Muzyka
  06:42 10 Oct 23
  В мене були великі проблеми зі слухом,я не могла дивитися телевізор,спілкуватися з рідними. Потім я почала шукати лікарню,де б мені могли допомогти. В інтернеті я знайшла медичний центр Беттертон. Тут мене огорнули турботою,щиро допомогли і підібрали мені слухові апарати.Я звернулася до Дидикало Лариси Іванівни, вона неймовірний спеціаліст, я дуже щаслива що мені допомогли і я почала добре чути. Тепер я чую все!!!! Не зволікайте,живіть повноцінне життя і звертайтеся в центр Беттертон.
  Анастасия Сайченко
  Анастасия Сайченко
  11:43 07 Oct 23
  До клініки потрапили з 2х сторонім атитом у сина 3х років. До чарівної Анни Сергіївни, як лікар це 10 з 10.Нічого зайвого, завжди уважна навіть не в робочий час вона на зв'язку. Турботлива і професійна- не було і доби щоб лікар не написала і не спитала про стан і зміни.Роботою задоволення 100% рекомендую з малятами саме до нашої Анни Сергіївни.
  Bohdan Maik (Silqunz)
  Bohdan Maik (Silqunz)
  13:16 05 Oct 23
  Чудовий центр з хорошими спеціалістами! Цвігун Анастасія Тарасівна, Дидикало Лариса Іванівна - спеціалісти своєї справи. Адміністратори привітні, смачні шоколадки🔥
  Vira Vasilieva
  Vira Vasilieva
  10:51 03 Oct 23
  Дуже дякую спеціалісту Беттертон центру, Ларисі Іванівні, за допомогу! Підібрали для брата чудовий апарат! Він задоволений. Якість життя значно покращилась!
  Наталья Бура
  Наталья Бура
  09:10 03 Oct 23
  Дуже сподобалася клініка і наш лікар Лариса Іванівна!❤️ Підібрали ідеальні слухові апарати для мами і приїзджаємо на безкоштовні консультації і налаштування апаратів. В нашу сімʼю повернулися душевні бесіди.
  Andrew Gnatyuk
  Andrew Gnatyuk
  09:40 30 Sep 23
  чудовий сервіс ідуже кваліфіковані спеціалісти.
  Anastasiia Volkova
  Anastasiia Volkova
  14:39 28 Sep 23
  Була на прийомі у Ірини Сергіївни - дуже приємна, а що важливіше професійна лікарка, все пояснює дуже доступно)
  Юлія Слободяник
  Юлія Слободяник
  08:48 27 Sep 23
  Дуже вдячні Анні Сергіївні за підтримку та допомогу в лікуванні дитини. Професіоналізм, уважність до пацієнта, приємна комунікація.
  NPP Invest
  NPP Invest
  13:48 26 Sep 23
  Дуже дуже дуже Гарно!!!!!!
  Anna Sokolenko
  Anna Sokolenko
  13:41 24 Sep 23
  Анна Сергіївна - чудовий лікар.Усім рекомендую!Ми з дочкою ходимо до неї.
  Ольга Остапчук
  Ольга Остапчук
  09:29 19 Sep 23
  Все сподобалось) Лікар та адміністратори дуже лояльні.
  Надежда Вдовенко
  Надежда Вдовенко
  11:37 17 Sep 23
  Дуже сподобався прийом у лікаря Ганни Сергіївни, приєна, кваліфікована та уважна
  Наталия Ореховская
  Наталия Ореховская
  09:40 17 Sep 23
  Дякуємо велике лікарю Скріпкіна А.С. за професіоналізм та рекомендації.
  Olga Ostapchuk
  Olga Ostapchuk
  10:01 15 Sep 23
  Андрей Иванов
  Андрей Иванов
  07:44 15 Sep 23
  Мені все сподобалося, хороший центр, провели діагностику, одразу видали результат
  Ирина Романченко
  Ирина Романченко
  15:16 09 Sep 23
  Були з дитиною на консультації у Анни Сергіївни. Чудовий спеціаліст, уважна, гарно контактує з дитиною, все подробно й доступно пояснила. Дякуємо.
  Николай Мицинський
  Николай Мицинський
  08:39 07 Sep 23
  Я дуже вдячний за відновлений слух і супровід мене , як пацієнта центру Беттертон на протязі багатьох років. Особлива подяка моєму спеціалісту Ларисі Іванівні за професійний підхід та комунікацію з пацієнтами! Рекомендую цей центр всім , хто має порушення слуху. В цьому місці ви отримаєте кваліфіковану допомогу.
  Лариса Силкина
  Лариса Силкина
  15:28 05 Sep 23
  Дуже дякую за гарне обслуговуння. Усім рекомендую звертатися до цього центру.
  Екатерина Викторовна
  Екатерина Викторовна
  13:24 05 Sep 23
  Одне з небагатьох місць, де індивідуальний підхід. Допомогли підібрати апарат, налаштувати та докладно розповісти як з ним жити. Раджу звертатися сюди, якщо є проблеми зі слухом
  Светлана Лукьянова
  Светлана Лукьянова
  09:32 03 Sep 23
  На прийомі у Скрипкіної Анни Сергіївни отримала дуже якісну консультацію, зробила обстеження слуху і варианти вирішення проблем. Лікар дуже приємна, освідчена і дохідливо описує мої питання. Дуже рекомендую!
  Вадим Буковський
  Вадим Буковський
  12:36 26 Aug 23
  Чудовий Центр! Привіз сюди хворого приятеля і лікарі надали йому допомогу. Ганна Сергіївна – чудовий та доказовий лікар. Адміністратори та інші працівники дуже привітні, позитивні та ввічливі.Дякую за чудовий сервіс та посмішки 😇😇😇
  Нелли Клищенко
  Нелли Клищенко
  09:22 23 Aug 23
  Дуже задовоьенадоволена обслуговуванням в центре. Тепер в слухових аппаратах життя повнистю зминилось, я можу Вильно подорожувати, видвтдуватидвидувати театр, вильно спилкуватись.Раджу всим, это маэ порушення слуху.
  Volodymyr Nechai
  Volodymyr Nechai
  07:13 05 Aug 23
  Велика подяка Дидикало Ларисі Іванівні за те, що допомогла нам відновити слух. Вона допомогла підібрати слухові апарати,проконсультувала нас, надала достовірну інформацію. Ми дуже сильно вдячні центру «Беттертон». Атмосфера неймовірна,лікар найкращий! Рекомендуємо від щирого серця!!!!!!!
  Сергей Панченко
  Сергей Панченко
  09:13 02 Aug 23
  Я дуже вдячний лікарю Дидикало Ларисі Іванівна. Моїй мамі підібрали слухові апарати,вона почала чудово чути!!!! Ми дуже щасливі,що завернулися в Беттертон! Буду рекомендувати
  Юрий Суббота
  Юрий Суббота
  09:14 26 Jul 23
  Добрий день.Хотів би поділитись своїми враженнями від відвідування центру слуха на Саксаганського 90.Почну з того,що я проживаю в другому регіоні і не завжди маю можливість приїхати на прийом.Адміністратори центру Анастасія та Іванна люб'язно запропонували декілька варіантів часу відвідування і я вибрав найбільш зручніший.В центрі нас привітно зустріли адміністратори,запропонували чай,каву з смаколиками.Центр слуха прекрасно обладнаний,зручні крісла,дитячий куточок,література.Рівно в назначений час запросили в кабінет лікаря.Особливі враження залишилися від прийому у лікаря Дидикало Лариси Іванівни.Я був на консультації у різних лікарів,але Лариса Іванівна найкраща!Швидко,якісно,професійно провела перевірку слуху,налаштування слухових аппаратів,проконсультувала по їх обслуговуванню.Враження від відвідування центру слуха самі найкращі.Дякую Ларисі Іванівні за якісне,професійне і правильне налаштування слухових аппаратів.Бажаю центру слуха процвітання,а його чарівному колективу здоров'я,любові,миру та всього найкращого!
  Наталія Злобіна
  Наталія Злобіна
  10:51 25 Jul 23
  Дуже професійне і людяне ставлення до відвідувачів спостерігаю в Центрі слуху "Беттертон", що знаходиться на вулиці Саксаганського, 90.Замовляла тут слухові апарати американської фірми для батьків: спочатку для мами, а тепер для батька.З ними працювала чудовий лікар Лариса Іванівна , до моїх вельми поважного віку батьків знаходила підхід , доводила, що в будь- якому віці людина має гарно чути.І апарати необхідні, як і окуляри.В Центрі слуху приємна атмосфера. Я задоволена кожною зустріччю з персоналом Центру.Крім того для придбаних апаратів існує супровід протягом року.
  Анна Анна
  Анна Анна
  12:32 23 Jul 23
  Відвідувала сьогодні Центр Слуху Беттертон на Саксаганського, 90.Сам центр дуже сподобався, сучасний, просторий, з необхідним обладнанням. Я була записана на лор-консультацію, але мені ще й знадобилась перевірка стану середнього вуха, обстеження мені зробили одразу на місці, що дуже зручно, не потрібно було шукати в іншому місці. Лікар Ольга Володимирівна професійна, чемна і дуже приємна.Адміністратори Іванна та Анастасія - милі, привітні. Дуже сподобався сервіс в цьому центрі!А ще я дізналась, що в цьому центрі веде прийом логопед і слухопротезист, що багатьом може бути потрібним.
  Kateryna Puryk
  Kateryna Puryk
  07:52 14 Jul 23
  Привітні дівчата-адміністратори, я прийшла раніше мені запропонували чай-каву. У приймальній чисто та світло. Уважна і турботлива лікарка Лариса Іванівна провела процедуру швидко і якісно.
  Анастасія Проніна
  Анастасія Проніна
  09:43 12 Jul 23
  Все супер,привітній персонал на рецепції .Лікар-отоларинголог Скрипкіна Анна Сергіївна чудово та чітко все пояснила і допомогла у вирішені проблеми) дуже рада що звернулась саме в цей ЛОР- центр,однозначно рекомендую)
  Анна Кисленко
  Анна Кисленко
  09:35 12 Jul 23
  Слуховий центр Better tone має приємний інтер'єр: світлий та просторий, сучасно обставлений. Адміністрація і лікар центру дуже привітні, уважні та ввічливі, професійно підходять до справи. Замовляла беруші для плавання. Все, що цікавило, детально пояснили. Дякую за чудові враження та смачну каву з шоколадом! ;) Бажаю усім здоров'я.
  Larysa Fedoseeva
  Larysa Fedoseeva
  12:26 27 Jun 23
  Щиро вдячна працівникам клініки. Обслуговування на вищому рівні. Тут працюють справжні професіонали.Я звернулася з приводу підбору та встановлення слухового апарату. Лікар Дидикало Лариса Іванівна - це чудовий лікар і приємна оюдина. За тиждень після звернення вже мала слуховий апарат і повний супровід клініки по його використанню. Всім рекомендую з проблемами слуху звертатися до цією клініки!
  Yulia Singaevskaya
  Yulia Singaevskaya
  07:59 25 Jun 23
  Перевіряли слух у дитини. Спеціалісти приємні і швидко знайшли підхід до дитини. Процедура пройшла швидко та без дискомфорту. Сам центр світлий, чистий і з привітним персоналом. Залишилися з приємним враження від візиту.
  Татьяна Присягина
  Татьяна Присягина
  06:56 25 Jun 23
  Прекрасний медичний центр. Кваліфіковані і привітні спеціалісти. Зробили професійний огляд, без нав'язливих пропозицій, з дуже докладнии поясненням. Ми приїздили з іншої області заради кріотерапії для дітей, але, оглянувши моїх дітей, лікар пояснила що дітям її не роблять. Дякуємо.
  Валерія П.
  Валерія П.
  15:03 18 Jun 23
  Хочу подякувати за професіоналізм чудового лікаря Ольгу Володимирівну.Дуже вдячна за допомогу, та дієві поради.Окрема вдячність адміністратору на рецепції Анні.Дуже привітна,та пригостила смачнющую кавою.В самій клініці чисто,та відчуваєш себе по домашньому.Буду рекомендувати клініку Беттертон знайомим та друзям!
  Nataliya Z
  Nataliya Z
  08:09 17 Jun 23
  Дуже приємні враження починаючи від запису на прийом і закінчуючи прощанням))) уважно та дбайливо провели обстеження двом дітям, добре знайшли контакт з молодшою дитиною, яка не дуже полюбляє лікарів. Все доступно роз'яснено по виявленим хворобам та надано чіткі рекомендації. Тільки найкращі рекомендації та побажання!
  Іванна Мендиль
  Іванна Мендиль
  13:00 12 Jun 23
  Сьогодні відвідала центр Беттертон. Проводила діагностику - аудіометрію. Дякую чуйним лікарям та ввічливим адміністраторам. Візит до медичного центру - це завжди щось неприємне але не у випадку з Беттертон. Я отримала задоволення, швидко пройшла діагностику, безболісно і відразу результати на руки🤗. Спеціаліст результати розшифрував. Тепер щорічна контрольна аудіометрія і лише в Беттертон. Дякую❤️
  pankornet Korolov
  pankornet Korolov
  12:12 12 Jun 23
  Звернувся до центру Беттертон з поганим слухом. Мене обстежили та налаштували для мене слухови апарати, чим я даже задоволений. Тепер в аппаратах гарно чую в любых ситуациях. Дякую Дидикало Лариси Иванивни за професийний пидхид до справи та допомогу людям з поганим слухом. Обслуговування в центри на високому ривни, все зроблено для приэмного перебування тут пациентив.
  ЛИНА Федь
  ЛИНА Федь
  07:51 07 Jun 23
  Дуже вдячна компанії Беттертон за чутке відношення до пацієнтів, тут надають кваліфіковані послуги тим, хто має проблеми зі слухом, завжди вислухають з увагою і врахують всі побажання. Дякую Дидикало Ларисі Іванівни за комфортне налаштування слухового апарату, я приємно задоволена.
  Валерій Яшин
  Валерій Яшин
  13:31 06 Jun 23
  Рівень обслуговування в Центрі Слуху Беттертон на найвищому рівні. Підібраними для мене персонально слуховими апаратами #Starkey цілком задоволений. Рекомендую скористатись послугами компаніі Беттертон людям, що мають порушення слуху. Спеціаліст Лариса Іванівна уважна та професійна.
  Kate Cheslavsky
  Kate Cheslavsky
  11:01 15 May 23
  Відвідали центрДуже приємні враження залишилисьДякую 🌸Лікар зрозуміло пояснила. Дуже обережно подивилась вушка дитині, дитини не злякалась.Для дитини є цікавий іграшки , і приємний сюрприз за відвагу і витримку після процедуриДякує центру 🌺🌸🌺
  Boris Borisovich
  Boris Borisovich
  09:54 12 May 23
  Нещодавно був на консультації у Скрипкіної Ганни Сергіївни.Лікар супер.Консультація пройшла на найкращому рівні.Всім рекомендую.
  Майя Притыкина
  Майя Притыкина
  09:04 11 May 23
  Дуже дякую Дидикало Ларисі Іванівна за підібрані для мене слухові апарати. Я дуже задоволена як я тепер чую. Дуже гарний центр, Лариса Іванівна дуже чуйна та уважна до пацієнтів, адміністратори завжди з посмішкою та привітні. Я дуже задоволена .
  Sam Sung
  Sam Sung
  10:51 04 May 23
  Дуже вдячний Ларисі Іванівні Дидикало за чудовий, професійний прийом та консультацію, підбір та налаштування слухових рішень. Коли я почав носити слухові апарати в мене у набагато разів покращилось життя, нові звуки, нові враження, легкість у спілкуванні та можливість жити повноцінним життям. Всім раджу чудовий центр та найкращого лікаря Ларису Іванівну. Також висловлюю вдячність за професійгу консультацію ЛОР лікаря Тетяну Олександрівну та адміністраторів центру за доброзичливе, людяне та позитивне ставлення до пацієнтів!
  Ольга Романенко
  Ольга Романенко
  07:32 04 May 23
  Дуже гарний центр, хороше обслуговування, адміністратори дуже привітні, завжди телефонують нагадують про прийом до лікаря. Я придбала для себе слухові апарати і дуже задоволена як я тепер чую в апаратах, вони зовсім не помітні та зручні. Сподобався слухопротезист Лариса Іванівна, я задоволена її роботою та увагою.
  Вікторія Яременко
  Вікторія Яременко
  14:21 25 Apr 23
  Це найкращій центр! Була на консультації у лікаря Тетяни Олександрівни, дуже уважна та чуйна. Окреме дякую дівчатам на рецепції за гарний настрій і смачну каву
  MASYA VASYA
  MASYA VASYA
  06:32 23 Apr 23
  Хочу безмежно подякувати цьому центру, що практично подарували новий слух моєму дідусю. Ви просто чарівники. Мега професійні лікарі і чудові адміністратори. Бажаю вам процвітання.Рекомендую всім, хто має ж такі проблеми. Тепер із впевненістю можу сказати, що вам тут допоможуть.
  Владислав Грибок
  Владислав Грибок
  09:41 28 Jul 21
  Відвідував сьогодні Лор центр, прийом вела Підтоптана Наталія Юріївна, дуже професійний лікар, змогла відповісти на всі мої запитання ( а їх було чимало 😂). Дуже задоволений візитом, вийшов з гарним настроєм та вирішеними питаннями стосовно мого здоров'я. Ви молодці, так тримати 🤗
  Mykola Kiz
  Mykola Kiz
  13:18 18 Jul 21
  Дуже задоволений обслуговуванням і консультацією як лікаря так і ресепшионіста!Зліпок зробили швидко, проінформували на найвищому рівні і тепер чекаю свої ідеальні беруші :)
  Наталія Романович
  Наталія Романович
  13:35 05 May 21
  Хочу поділитись своїми враженнями про відвідування центру Беттертон на метро Університет. Коли наша сім‘я помітила, шо у дідуся знизився слух, ми випадково дізнались що треба зробити дослідження на рівень слуху, і нам порекомендували Беттертон. Перше враження було вражаюче - все нове, обладнання сучасне; на вході тепло зустріли адміністратори. Слух перевіряла нам Лариса Іванівна, вона розповіла все про дослідження і результати, і запропонувала вирішення нашого питання; прям в цей день ми приміряли аппарати і вперше за довгий час ми говорили з дідусем спокійно, а не кричали, щоб ве нас почув. Та і шуміти у вухах теж перестало. Лариса Іванівна навчила дідуся користуватись, і він тепер повноцінно сам справляється і дуже задоволений, жаліємо що раніше не звернулись за допомогою! Дуже вдячні команді Беттертон адміністраторам і власне Ларисі Іванівні Дидикало за те що повернули слух дідусю, а його рідним - комфорт у спілкуванні!
  maliby maliby2020
  maliby maliby2020
  11:56 22 Oct 20
  Залишились в захваті після відвідування Центру слуху Беттертон.Привітний і доброзичливий персонал, лікарі - професіонали своєї справи. Дитина в мене дуже активна,але під час процедури перевірки слуху спокійно сидів, так як лікар швидко знайшла з ним спільну мову.
  Anna Malinovska
  Anna Malinovska
  11:36 11 Aug 20
  У мого дідуся були проблеми зі слухом. Звернулися в центр Беттертон і не пожалкували. Дякую спеціалістам за вирішення нашої проблеми, тепер дідусь знову добре чує. Буду рекомендувати всім знайомим!
  Смотреть все отзывы
  js_loader