Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00
  Контакти : (067) 239-69-18 / (096) 634-48-48 / (050) 035-87-17

Аксесуари для Ваших Слухових Рішень

Записатись  на консультацію та підбір аксесуарів

Записатись

 

Зміст сторінки:

Щоб слуховий апарат прослужив довго і без перебоїв, потрібно дбайливо до нього ставитися. Чистити від сірки та інших забруднень, просушувати всі частини конструкції: сам прилад, звукопровідні трубки, вкладиші. Але при цьому важливо пам’ятати, що чутлива електроніка пристрою боїться води, спирту і агресивних миючих засобів. Як же підтримувати його в чистоті, не зашкодивши?

У цьому вам допоможуть аксесуари для слухових апаратів, купити які можна в центрі «Беттертон». З їх допомогою ви зможете очистити прилад від забруднень і сірки, прибрати зайву вологу. Це якісні сертифіковані товари від надійних виробників. Користуючись ними, ви зможете підтримувати пристрій у робочому стані, захистити електронну начинку від пошкоджень, продовжити термін експлуатації приладу.

Пропонуємо осушувальні  бокси для зберігання слухових апаратів в Києві!

Ваш слуховий апарат «боїться» вологи, вона може порушити роботу його чутливої електроніки. Але прилад постійно отримує її з конденсату, що накопичується в трубці, повітря, від поту. Щоб захистити його, потрібно забезпечити правильне зберігання. Відмінне рішення для цього – бокси Dry Caddy. Це спеціальний футляр для зберігання, в який вставляються змінні фільтри для слухових апаратів. У стандартний набір входять бокс і 6 осушувальних дисків – цього вистачить на 1 рік.

Dry Caddy підійде для домашнього зберігання приладу і стане вірним супутником в подорожах, походах в сауну, басейн, спортзал, на пляж. Його змінний диск ефективно поглинає вологу, прибирає сторонні запахи. Це надійний захист електроніки приладу від шкідливих факторів, завдяки якій він зможе прослужити довше.

Dry caddy

Плюси осушувальних боксів:

  • Функціональність – швидко і якісно видаляють вологу
  • Зручність – аксесуар простий у використанні, досить лише покласти слухові апарати всередину і періодично змінювати диски
  • Нешкідливість – в осушувачі немає токсичних хімічних речовин
  • Автономність роботи – не прив’язані до електрики, акумуляторів, батареям

У центрі «Беттертон» крім Dry Caddy пропонуються також контейнери для зберігання від відомого німецького бренду DETAX. Більш детальну інформацію можна отримати у фахівця. А для просунутих користувачів, які високо цінують досягнення прогресу підійде електронна сушильна камера для слухового апарату. Ми реалізуємо не тільки якісні слухові апарати в Києві і інших містах, але і пропонуємо комплектуючі до них.

Автоматизовані фільтри для слухових апаратів – це не фантастика!

Електронна сушильна камера – справжнє диво техніки: працює автоматично і забезпечує високу якість сушіння. Не просто поглинає вологу, але також дезінфікує прилад і прибирає запахи. Від вас вимагається лише покласти в камеру слуховий апарат і спокійно відправлятися спати. Все інше зробить вона – автоматично вибере температурний режим, ефективно просушить пристрій і потім сама відключиться.

Электронная сушильная камера

Головні переваги електронної камери – простота використання за рахунок автоматизму, функціональність і безпеку. До того ж вона досить економно споживає енергію і не потребує обслуговування. Використовувати її рекомендують для внутрішньовушних і внутріканальних моделей, які найбільш схильні до дії вологи. Але також камера підходить для завушних слухових апаратів і вкладишів до них.

Якісна сушка – гарантія довгої і безперебійної роботи приладу. І в цьому плані електронна камера забезпечує ідеальний догляд. Залишаючи в ній на ніч слухові апарати, ви можете бути впевнені в тому, що в них не залишиться й краплі вологи. Це допоможе уникнути поломки і дорогого ремонту, дозволить насолоджуватися хорошим слухом без перешкод!

Великий вибір батарейок для слухових апаратів

Безперебійне харчування – запорука коректної роботи приладу. Раніше для цього використовувався громіздкий і незручний акумулятор для слухового апарату. Але в останні роки перейшли до більш ефективних і енергоємних джерел – повітряно-цинковим батареям.. Вони виділяють енергію за рахунок окиснення повітрям.

батарейки для слуховых апаратов купить

Батарейки цього типу продаються в упаковках по 6 штук і покриті захисною плівкою. Як тільки ви її знімаєте – запускається хімічна реакція активації, яка займає близько 1 хвилини. Після цього джерело слід встановити в слуховий апарат. Він служить від 10 до 30 днів, залежно від активності використання. Зберігатися батарейки можуть 2-4 роки, при цьому дуже важливо не знімати захисну плівку без необхідності.

Маркування батарейок залежить від їх розміру і функціонального призначення:

  • Сині (№675) – найбільші за розміром, підходять для потужних цифрових і аналогових моделей
  • Коричневі (№312) – батарейки середньої величини, використовуються в слухових апаратах з виносним ресивером
  • Помаранчеві (№13) – стандартний і найпоширеніший розмір, підходять для завушних моделей
  • Жовті (№10) – наймініатюрніші батарейки, використовуються у внутрішньовушних і внутріканальних приладах

У центрі «Беттертон» завжди є в наявності батарейки для слухових апаратів. Вони представлені в широкому асортименті, що дозволяє вибрати відповідне джерело живлення для будь-якого приладу. Якщо вам складно розібратися в типах батарейок, наші консультанти завжди готові допомогти!

Вушні вкладиші та інші аксесуари для слухових апаратів

В завушних системах важливим елементом є вушний вкладиш. Він грає роль «посередника» між приладом і людським вухом. Проводить звук, допомагає міцніше зафіксувати слуховий апарат, пригнічує ефект зворотного зв’язку. Тому важливо підібрати його правильно. Є дві основні категорії вкладишів: стандартні і індивідуальні. Другий варіант кращий.

Ушные вкладыши для Слуховых Аппаратов

Чому краще виготовити індивідуальний вушний вкладиш за зліпком вуха? Причина в тому, що він забезпечить максимально щільне прилягання. За рахунок цього звук передається без витоків і свисту. Також варто звернути увагу на довжину звукопровідної  трубки. Вона не повинна бути занадто довгою – інакше прилад постійно буде сповзати. Але й надто коротка трубка викликає дискомфорт – відчуття, що вкладиш намагаються витягти з вуха.

Виготовити вкладиш можна в центрі слуху «Беттертон» – наші фахівці подбають про те, щоб він в точності повторював форму вуха. Також у нас можна придбати інші запчастини до слухового апарату – трубки, осушують бокси, інструменти для чищення і багато іншого. Зв’яжіться з нами по телефону або через сайт, щоб дізнатися більше про асортимент!

Запишіться на безкоштовну консультацію та підбір аксесуару

Loading...
Аксесуари для Ваших Слухових Рішень
Оцініть статтю