Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Відкрите протезування: історія в деталях

Дата: Коментарі: 0

Открытое слухопротезирование

Для людей, які страждають від зниження слуху, найбільший інтерес представляє тема слухових апаратів відкритого протезування. Питань виникає маса — від бажання дізнатися про всі переваги пристрою до спроб розібратися в нюансах моделей.

Отже, про головне: слуховий апарат відкритого протезування являє собою маленький і витончений пристрій, призначений для носіння за вушною раковиною. При цьому безперечними плюсами є його габарити — апарат практично непомітний.

Однак це не єдине і далеко не головне достоїнство такого типу протезування. Справа в тому, що звуковий сигнал надходить у слуховий канал через вузьку трубку, з’єднану з вкладишем. Вкладиш же розташовується безпосередньо в проході. І ось воно, головна відмінність від звичайного апарату: блокування слухового каналу не відбувається, у вусі зберігається необхідний повітрообмін. Завдяки цьому звук проходить через відкритий прохід, так і через вкладиш пристрою — поєднуються природний звуковий сигнал і покращений, що пройшов через апарат.

В цілому, можна говорити про те, що слухові апарати можуть поліпшити якість життя тих людей, які страждають від втрати слуху середнього та тяжкого ступеню. Все залежить від моделі, які діляться на:

  • завушні з відкритим вкладишем, найменш закупорюють вухо;
  • пристрої з телефоном у вусі, що мають також назву «RITE». Корпус їх знаходиться за вухом, а телефон безпосередньо в проході;
  • апарати, з розташуванням мікрофона у вушній раковині, а корпусу в проході. Це окремий тип, що дозволяє захистити вухо від фонових шумів у вигляді, наприклад, вітру, а також зберегти локалізаційну функцію раковини.

Открытое слухопротезирование

До того, як настала епоха відкритого протезування, перше місце в топі займали внутрішньовушні пристрої. Це зрозуміло, адже вони максимально непомітні, а це особливо важливо з психологічної точки зору. Проте з 2009 року ситуація різко змінилася: завушні моделі стали користуватися популярністю. Саме тоді частка пристроїв цього типу склала трохи менше двох третин.

Секрет такого незвичайного підйому простий — задоволення потреб пацієнтів. Суха статистика це підтверджує, оскільки, судячи зі звітів покупців, слухові апарати відкритого протезування відрізняються досить приємним дизайном і, головним чином, мініатюрністю. Другим (але не за значенням) плюсом клієнти вважають якість звуку: в першу чергу, відрізняючи його природність. По-друге, не виникає ефекту оклюзії, що, на жаль, характерно для звичайного протезування.

Якщо ви зацікавилися слуховими апаратами відкритого протезування, то звертайтеся в наш центр  слуху “Беттертон”. Ми докладно розповімо вам про нюанси використання і відмінності моделей. Професійна консультація допоможе не тільки розібратися в тонкощах, але й визначитися з вибором.

Записатися на безкоштовний підбір слухового апарату

Loading...
Відкрите протезування: історія в деталях
Середня оцінка «5» Проголосували 4

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *