Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Вушні вкладиші

Вушні вкладки є обов’язковою складовою слухових апаратів завушного типу й забезпечують зв’язок між пристроєм та органом слуху. Їх завдання – підтримка СА та поліпшення сприйняття сигналу, що поступає. Параметри підбираються в залежності від індивідуальних побажань й порад лікаря. Від правильності вибору вушного вкладиша залежить успішність протезування слуху.

Вушні вкладиші до слухових апаратів

Вкладиші бувають двох типів: стандартні та індивідуальні. Перші – поставляються в комплекті з придбаним пристосуванням. Але їх можна купити й окремо у спеціально призначених для такої техніки магазинах. Вони відмінно проводять сигнал і надійно фіксують прилад під час носіння. На жаль, більшість заводських вкладишів не підходять користувачеві з-за деяких особливостей анатомії. Тоді вони викликають незручності під час експлуатації й пропускають сторонній шум.

З цієї причини, великим попитом стали користуватися вироби, які виготовляють за індивідуальним відбитком. Крім того, їх виробляють з гіпоалергенних матеріалів, якщо це необхідно. Вкладиш, який виконаний з урахуванням індивідуальних особливостей, відрізняється повною відповідністю формою і розміром вуха користувача. Він не буде заподіювати незручності. Але, звичайно, такий варіант буде декілька вище за ціною.

Loading...

Вушні вкладиші
Оцініть статтю