Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Вартість слухових апаратів: ціна проти якості

Вартість слухових апаратів: ціна проти якості

Правильно підібраний слуховий апарат – це ваш надійний помічник для нормального сприйняття світу звуків, що дозволяє не просто відновити статус повноцінного члена суспільства, але й насолоджуватися підвищеною гостротою свого слуху.

Якщо ви зацікавилися цією статтею, значить вже давно перебуваєте в пошуках гарного пристрою, але поки вагаєтесь і не знаєте, що краще придбати в плані вартості – дешевше або дорожче. Наші фахівці не рекомендують вибирати прилади сумнівної якості, але за привабливою ціною, внаслідок однієї простої причини: гарне, якісне та довговічне обладнання, яке ви зможете носити з задоволенням або навіть зовсім не помічаючи його присутності, буде коштувати серйозних грошей. Ні, суми тут не захмарні, тому що ціновий діапазон досить широкий та цілком можна підібрати те, що найкращим чином підходить для вашого випадку та бюджету. Але все ж нижня межа починається з 5000 грн, а може доходити і до 100 000, в залежності від комплектації моделі.

Трохи статистики

Зрозуміло, більшість опитаних користувачів погоджуються з тим, що купівля одного або двох слухових апаратів помітно вдарила по гаманцю, але жоден не пошкодував про це навіть через кілька років експлуатації. Можливість чути цей світ окупає будь-які фінансові витрати. За результатами досліджень про вплив допоміжного обладнання на життя людини були виявлені наступні позитивні тенденції:

 • заробітна плата у людей, які носять СА і можуть повноцінно працювати та виконувати свої обов’язки, значно вища, ніж у тих, хто намагається приховати свою приглухуватість від роботодавця й працівників, тим самим гальмуючи процес і знижуючи загальну продуктивність праці;
 • відчуття відірваності від світу, ізоляції та пов’язаного з цим депресивного настрою повністю зникає;
 • після того, як людина почала заново чути оточуючих, її комунікабельність і здатність йти на контакт значно поліпшуються, налагоджуються відносини з близькими людьми.

Чому не можна довіряти сумнівним постачальникам персональних СА?

Напевно ви бачили, і не раз, рекламу диво-апаратів за символічну плату, які, нібито, нічим не гірші за оригінальну продукцію перевірених компаній. Дуже часто це пояснюють завищеними розцінками на відомі бренди й купівлею через посередників. Все може бути зроблено дуже грамотно й красиво, але, будь ласка, не треба цьому вірити. У 100% випадків куплені таким чином прилади шкідливі для здоров’я:

 • вони не налаштовані під ваші індивідуальні особливості й потреби;
 • гучність і потужність виставляються суб’єктивно, що може бути недостатнім або надлишковим для вашої ступеня приглухуватості;
 • додавання гучності самостійно, «на око», здатне привести до ще більш серйозним дегенеративним зміни слухового механізму.

Негативні наслідки від використання такого пристрою неминучі, винятків не буває. Ви просто можете не помічати їх тривалий час, але згодом вони ще проявлять себе, серйозно вдаривши по кишені додатковими витратами.

Щоб такого не сталося, бажано відразу звертатися до послуг професіоналів, таких як в центрі хорошого слуху «Беттертон». Тут ви зможете пройти всі необхідні обстеження, на основі результатів яких і буде призначатися подальша установка апарату та лікування. Досвідчений слухопротезист зможе в точності визначити діапазон і ступінь приглухуватості, налаштовуючи індивідуальний пристрій у відповідності з усіма параметрами та вимогами до безпеки.

На що звертати увагу при купівлі слухового апарату?

Як ви вже зрозуміли, ціна – далеко не головне. Першим ділом ви повинні визначити для себе, чи хочете ви дійсно повноцінно використовувати можливості такого пристосування або вам більш важлива його зовнішня привабливість? А ще краще, ознайомтеся з наступними критеріями вибору:

 • тип пристрою;
 • косметична привабливість;
 • габарити;
 • якість і чистота звучання;
 • комфортне носіння і догляд;
 • можливості бездротового зв’язку;
 • інтелектуальні можливості розпізнавання та обробки звуку;
 • переваги роботи в різних ситуаціях та при переміщенні (відділення голосу від шуму і перешкод, тощо).

Як бачите, пріоритетних чинників вибору набагато більше, ціна тут відіграє радше другорядну роль. Якщо ґрунтуватися тільки на ній, велика ймовірність, що ви будете розчаровані покупкою.

Чому ціна слухових апаратів така висока?

Здавалося б, такий маленький прилад, а так дорого коштує. Але це недарма: кожен з них розробляється під індивідуальні потреби споживача, із застосуванням новітніх розробок та навіть нанотехнологій. Посудіть самі, в такому компактному корпусі розміщується відразу кілька цифрових пристроїв, що працюють як єдине ціле: мікрофон, друкована плата, підсилювач прийнятих сигналів, купа автоматичних систем, що регулюють звук так, щоб він досягав необхідної потужності й контрасту, при цьому не виходячи за рамки безпечного для ваших вух звучання.

Гроші, які ви витрачаєте на це придбання, йдуть на оплату наступних пунктів:

 • наукові дослідження і розробка;
 • безпосередньо, сам процес виробництва;
 • індивідуальний підбір слухового апарату за допомогою спеціаліста;
 • консультація, визначення ступеня приглухуватості та рекомендації до експлуатації апарату;
 • настроювання необхідних параметрів одного або двох приладів;
 • гарантійне обслуговування та ремонт;
 • подальше безкоштовне налаштування.

Не забувайте, що на сьогодні сучасні слухові апарати являють собою інтелектуальні самоосвітні пристрої, здатні помітно підняти ваш рівень життя. Не варто економити на такому придбанні, краще один раз добре проінвестувати в своє здоров’я і потім насолоджуватися бездоганним результатом. Центр хорошого слуху «Беттертон» допоможе вам у цьому!

Loading...

Вартість слухових апаратів: ціна проти якості
Оцініть статтю