Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Інновації

Уровень слуховых аппаратов «Высокий»

Чотири десятиліття інновацій

З перших днів своєї діяльності компанія Starkey підходила до слухової індустрії іншим чином. Головною метою завжди було не лише виробництво слухових апаратів, але і постійне прагнення до покращення якості слуху і життя людей по всьому світу.

З цією метою в компанії був створений науково-дослідний відділ – найпровідний в галузі. Starkey з року в рік створює інновації, що змінюють життя на краще, серед її досягнень:

  • перший слуховий апарат в каналі;
  • перший повністю в каналі (CIC) слуховий апарат;
  • перший слуховий апарат з нанотехнологіями;
  • перше вимірювання на реальному вусі, інтегроване безпосередньо в слуховий апарат.

Останні інновації Starkey спрямовані на створення безпрецедентного звучання. Нові покоління слухових апаратів більше не мають зворотного зв’язку, а нанотехнології дозволили включити автоматичне розпізнавання телефону до всіх слухових апаратів від Starkey.

Дослідження майбутнього

У науково-дослідному Starkey Hearing Research Center (Берклі, штат Каліфорнія) фахівці компанії займаються медичними і технологічними досягненнями майбутнього. Дослідження, що проводяться в Центрі, зосереджені на двох основних напрямках:

  • слухове сприйняття – як слухова система сприймає звук;
  • технологія обробки сигналів – як слуховий апарат може змінити звук для поліпшення слухового сприйняття.

Працюючи з провідними вченими та університетами по всьому світу, Starkey продовжує шукати шляхи кращого розуміння науки щодо втрати слуху, її вплив на слухове сприйняття і пізнання, щоб продовжувати розроблення технологій щодо їх поліпшення.

 

Записатися на підбір апарату

Loading...

 

Інновації
Оцініть статтю