Історія Starkey

2012 – компанія Starkey Laboratories, Inc змінює назву на Starkey Hearing Technologies «Старкі Слухові Технології»


2011 – компанія Starkey випускає декілька нових продуктів та програм: апарати Wi Series™, X Series™ використовують функції Voice iQ, нової системи шумозаглушення і збереження мови. Розробка створена такою швидкою та «розумною», що дозволяє зменшити шум між складами слів.


2010 – Starkey впроваджує ряд нових продуктів та програм: апарати S Series™ IQ, що використовують функції Voice iQ та нову систему шумозаглушення і збереження мови. Розробка швидка і «розумна», що дозволяє зменшити шум між складами слів; апарат SoundLens™ – перший в світі «невидимий-у-каналі» слуховий апарат; «Starkey Педіатрія» – нова програма, яка розроблена спеціально для дітей. Тут використовується дизайн від Starkey і авторизовані Nickelodeon™ персонажі на вкладишах і матеріалах, які використовуються зі слуховими апаратами.


2009 – Starkey починає виробництво апаратів S Series™ з архітектурою Drive™ – революційно нового ряду слухових апаратів. S Series базується на кращих у своєму класі особливостях, а також включає в себе нові системи придушення зворотного зв’язку, шумозаглушення і рішення для телефону як додаток до функції T2, яка дозволяє пацієнтам використовувати їх кнопковий апарат, як пульт дистанційного керування.


2008 – Starkey впроваджує систему обробки сигналу BluWave™ (SP), яка є аналогом комп’ютерної операційної системи. Крім того, Starkey починає виробництво найбільш відзначеного нагородами слухового апарату Z?n, який використовує BluWave SP і включає найновіші розробки з доступних.


2007 – Starkey запускає модель Destiny 1600, що використовує весь обсяг рішень для відкритого протезування, що дозволяє пацієнту відчути найбільш природну якість звуку, яку може запропонувати індустрія.


2006 – Starkey перевизначає рішення для слуху шляхом запровадження технології nFusion. Після виготовлення слухових апаратів серії Destiny в поєднанні з програмним забезпеченням Inspire OS для налаштування слухового апарату, «Дестіні» стає першим слуховим апаратом, що використовує нанотехнології.


2004 – виступ і підтримка Елтона Джона на Гала-концерті 2004 року «І хай світ почує!», допомогло Благодійному Фонду Starkey залучити під час заходу рекордну суму в 2,7 мільйона доларів США. Починається будівництво нового центру імені Вільяма Ф. Остіна. 13 грудня 2004 року був відкритий Дослідницький Центр Слуху Starkey.


2003 – спираючись на незмінну відданість орієнтованих на пацієнта науковим дослідженням і розробкам, Starkey випускає серію Genesis 4. Завдяки ексклюзивній системі Precision Audio Imaging, Axent II, Sequel, Endeavour, і інноваційному сімейству Arista, люди з порушенням слуху отримали можливість відчути найвищі рівні чутності, чудову якість звуку і зручність прослуховування.


2002 – створюється мережа «Альянс Слуху Starkey». Провідні професіонали у сфері слухопротезування кооперуються зі Starkey, щоб надати унікальне поєднання технологій і догляду за пацієнтами. Кожен спеціаліст, що входить в Альянс, поділяє зобов’язання з надання найбільш відповідних рішень для слуху, забезпечуючи кращу чутність і турботу.


2001 – Starkey вводить цифрові продукти сімейства Genesis, які швидко стають найбільш популярними продуктами поряд зі слуховими апаратами Axent, і орієнтиром для сучасних цифрових технологій.


1999 – Starkey входить в епоху цифрових технологій з випуском цифрових слухових апаратів Cetera і Aries.


1996 – Starkey випускає індивідуально програмовані слухові апарати Sequel. Вони значно зменшують спотворення і використовують передову технологію стиснення. Також були випущені нові професійні системи слухопротезування для забезпечення швидкого, точного і легкого програмування СА.


1995 – головний офіс Starkey отримує сертифікацію ISO 9001, як результат найбільш повної відповідності стандартам якості виробництва, функціонування та оформлення документації. Для забезпечення дотримання всіх вимог Британський Інститут Стандартів щорічно проводить перевірку системи якості Starkey. Філії Starkey в Німеччині, Великобританії, Італії, Франції та Канаді також отримали сертифікацію ISO.


1993 – розробляється Tympanette – новий слуховий апарат від Starkey , сконструйований для того, щоб повністю поміщатися в вушному каналі, забезпечуючи розширення косметичних і акустичних переваг. Tympanette стає найбільш популярним внутрішньоканальним слуховим апаратом.


1989 – Starkey купує фірми Omni Hearing Systems і Nu-Ear Electronics.


1986 – Starkey випускає серію CE-7 і гарнітуру Earborne — першу індивідуальну гарнітуру в світі. Earborne складається з індивідуально виготовленого навушника і легкого мікрофона.


1983 – президент США Рональд Рейган купує слуховий апарат Intra від Starkey. Факт використання слухових апаратів президентом США створює більш широке визнання їх громадськістю, і як результат, це призводить до збільшення продажів у всій галузі.


1982 – Starkey випускає серію апаратів CE-5 – першу в індустрії канальних слухових апаратів.


1979 – Біл Остін вирішує, що для високого рівня обслуговування пацієнтів потрібно сучасне діагностичне обладнання. Ця філософія приводить до створення тестера слухових апаратів CHAT, аудіометра Tinnitus Research і цифрового Drain Meter.


1978 – Фонд Starkey розробляє програму з утілізації акумуляторів. Використані вироби надсилаються в Starkey в обмін на кредит, який розподіляється на надання допомоги людям, які потребують отримання слухового апарату. Ця програма еволюціонує в Фонд Слуху Starkey — благодійну організацію, звільнену від податків.


1977 – Біл Остін вважає, що індустрія слухових апаратів може отримати велику користь від професійного навчального матеріалу для споживачів. Він створює спеціальні програми для інформування, серії відеоматеріалів і брошур про користь від покращеного слуху.


1976 – Starkey відкриває свій перший філіал в Манчестері (Англія). Протягом наступних п’яти років Starkey відкриває філії в Торонто (Канада), Гленко, Міннесоті (США), Гамбург (Німеччина) і Парижі (Франція).


1975 – з різким зростанням виробництва індивідуальних слухових апаратів, Starkey переростає свою первісну будівлю і купує нове приміщення, біля Eden Prairie, штат Міннесота.


1973 – Starkey випускає серію CE-1 – індивідуальні слухові апарати з першою в індустрії 90-денною гарантією. У наступні роки Starkey випускає варіації апаратів серії СЕ. Незабаром після цього Starkey стає провідним у світі виробником індивідуальних слухових апаратів.


1971 – Біл Остін купує у Гарольда Старкі невелику компанію з виробництва вкладишів – Starkey Laboratories,. Він зберігає Starkey як ім’я компанії.


1967 – Уїльям Остін починає професійне обслуговування слухових апаратів в сервісному центрі в Сент-Луїс Парк, штат Міннесота. Він першим в індустрії пропонує фіксовані ціни на ремонт.

Історія Starkey
Оцініть статтю