Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00
  Контакти : (067) 239-69-18 / (096) 634-48-48 / (050) 035-87-17

Слуховий апарат Starkey – це hi-tech комп’ютер

Зміст сторінки:

Сьогодні сфера слухових рішень зробила крок далеко вперед, і сучасні пристрої для корекції слуху це успішно доводять. Вони – свого роду крихітні комп’ютери, легко підстроюються під особливості користувача і акустичну середу. Ці прилади постійно вдосконалюють, доповнюючи новими функціональними можливостями. Особливо цінуються американські слухові апарати від бренду Starkey.

Слуховой аппарат Halo BTE в руке

Безмежні можливості слухових апаратів Starkey

Продукція бренду не дарма затребувана в усьому світі і вважається кращою в своєму сегменті. Вона забезпечує бездоганну якість звукової обробки. Невпинно аналізуючи акустичне оточення, вони переключаються між програмами, піклуючись про комфорт користувача. Пом’якшують занадто гучні і неприємні звуки, виділяють людську мову.

Придушення сторонніх шумів – одна з революційних розробок інженерів Starkey. Вони першими впровадили її, і потім за ними стали повторювати інші виробники. Домогтися ліквідації шуму вдалося завдяки двом вбудованим мікрофонам, які фокусуються на корисному сигналі. Вони виділяють голос співрозмовника, заглушаючи фонові звуки.

Широкі можливості для настройки – ще одна гордість бренду. У приладів від Starkey в програмне забезпечення закладений Data-logging – журнал користувачів. Тому при програмуванні фахівець звертає увагу не тільки на  технічні параметри слухового апарату, а й на побажання носія.

Стильний дизайн – «Візитна картка», якою може похвалитися будь-який слуховий апарат Starkey. Характерні риси продукції бренду – мініатюрність і привабливість. Тому прилади гармонійно вписуються в образ своїх носіїв, стають стильними аксесуарами. В асортименті можна підібрати моделі будь-яких форм, кольорів, розмірів.

Слухові апарати Starkey – квінтесенція технічного прогресу

Серед сучасних слухових рішень продукція даного бренду по праву займає місце самої прогресивної. Причиною тому став широкий функціонал цих приладів:

  • Автоматичне перемикання в режим телефонної розмови при піднесенні трубки до вуха
  • Зручність експлуатації – автоматизоване управління, наявність дистанційного пульта для перемикання програм і т д
  • Пониження шумів і луни
  • Адаптація під радіосигнал і складну акустичну середу
  • Компактні розміри – дозволяють зробити прилади непомітними, зменшити розміри вушних вкладишів, ліквідувати ефект оклюзії
  • Використання бездротового Bluetooth-зв’язку для синхронізації з гаджетами

В силу цих причин відгуки про слухові апарати Starkey серед користувачів виключно позитивні. Ці пристрої втілюють технічний прогрес і можливості сучасних технологій. Вони відкривають перед слабочуючими людьми море можливостей, дозволяючи їм жити активно, без обмежень і комплексів.

Де шукати американські слухові апарати?

Продукція Starkey користується попитом серед людей з поганим слухом, і тому її часто підробляють. Щоб бути впевненим у виборі справжнього приладу, зверніться в центр слуху «Беттертон». Ми є офіційним дилером бренду в Україні та надаємо гарантію на реалізовані слухові рішення. Досвідчені фахівці проконсультують і допоможуть вибрати відповідну модель. За рахунок прямих поставок від виробника у нас вигідні ціни слухових апаратів Starkey!

Записатись на підбір слухових апаратів

Loading...
Слуховий апарат Starkey – це hi-tech комп’ютер
Оцініть статтю