Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00
  Контакти : (067) 239-69-18 / (096) 634-48-48 / (050) 035-87-17

Невидимі слухові апарати SoundLens Synergy

В слуховому апараті SOUNDLENS, зробленому на платформі Synergy, з’єдналися воєдино висока ефективність і абсолютна непомітність. Його сміливо можна назвати самим передовим досягненням в області слухових технологій. Алгоритм Spectral iQ, використовуваний в цьому виді слухового пристрою, поліпшує розбірливість мови. Чутність слів стає значно кращою завдяки тому, що звуки мови з високих частот перетворюються у низькочастотні. Передова технологія голосового інструктування PureWave теж задіяна в цьому приладі – вона здійснює зворотний зв’язок.

SoundLens Synergy

Мініатюрний слуховий пристрій нового покоління SoundLens, випущений американською компанією Starkey Hearing Technologies на новій платформі Synergy – найновіша розробка серед усіх подібних апаратів у всьому світі. Він абсолютно невидимий сторонньому спостерігачеві, й розташовується глибоко в вушному проході.

Процедура виготовлення SoundLens Synergy наступна. Спочатку знімається індивідуальний зліпок з внутрішнього вуха пацієнта. Потім його обробляють 3D сканер і спеціальний принтер. Це допомагає досягти форми улаштування, що ідеально збігається з формою вушного каналу. Місце, де буде розташовуватися прилад – другий вигин вушного каналу. Тобто він розташовується більш глибоко, ніж схожі внутрішньоканальні апарати.

Передові технології, за якими розроблено та виконано це пристрій, забезпечують відсутність неприємних перешкод (шумів, свисту). Пацієнт не відчуває жодних проблем і труднощів при його використанні, й навіть може з комфортом спілкуватися по телефону.

Сучасна технологія PureWave, що забезпечує голосову інструкцію, значно полегшує експлуатацію пристрою SoundLens Synergy. Власник приладу отримує важливу інформацію про його технічний стан за допомогою голосових повідомлень. В залежності від особистого бажання, вибирається голос чоловіка або голос жінки, який буде повідомляти про перемикання з однієї програми на іншу, про посилення або зменшення гучності, або про те, що батарея розрядилася.

Апарати для лікування приглухуватості SoundLens Synergy забезпечені також досить важливою системою Spectral iQ, що підсилює сприйняття мови. Це досягається за рахунок виділення звуків високих частот і подальшого відтворення їх на більш низьких частотах. Таким чином, досягається стабільне, якісне звучання. Завдяки цьому, навіть люди з сильно вираженим ступенем втрати слуху отримують шанс сприймати звуки людської мови на високих частотах.

Всі перераховані вище якості слухового пристрою SoundLens Synergy роблять його зручним для всіх пацієнтів, що страждають приглухуватістю, незалежно від статі та віку. Носіння цього приладу не завадить вести активний спосіб життя й навіть займатися спортом.

Технічні характеристики пристрою:

  • може мати таку кількість каналів: вісім, дванадцять, шістнадцять та двадцять чотири;
  • живиться від батарейок (розмір 10);
  • рекомендується при порушеннях слуху легкого або середнього ступеня.

Loading...

Невидимі слухові апарати SoundLens Synergy
Оцініть статтю