Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Як придбати слухові рішення

Шановні пацієнти!

Перед тим, як придбати слухові апарати, необхідно записатися на прийом до нашого фахівця, використовуючи форму онлайн запису на сайті, або зателефонувавши за телефонами наших Центрів слуху (див. розділ Контакти).

Ви повинні враховувати, що підбір і налаштування слухових технологій Starkey (Старкі, США) в середньому займає приблизно 1-1,5 ч.

Якщо у вас є результати попередніх обстежень слуху, бажано брати їх з собою. Це допоможе лікарю провести консультацію більш обґрунтовано, враховуючи зміни слуху в динаміці.

 

Як купити слуховий апарат

Також ми наполегливо радимо приходити на прийом з кимось із родичів або близьких, знайомих!

Записатися на прийом

При підборі завушних слухових апаратів, ви можете придбати їх того ж дня, вибираючи найбільш зручний спосіб оплати його вартості і замовляючи за необхідності індивідуальні вушні вкладиші.

При підборі внутрішньовушних моделей, в перший день вам роблять вушні зліпки, ви вносите заставну вартість, сплативши виготовлення корпусів для ВУСА, після чого записуєтеся на повторний прийом для остаточної настройки вже виготовленого саме для вас слухового апарату.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування слухових апаратів проводиться в Сервісному Центрі «Беттертон» на Святошино.

Термін гарантійного обслуговування слухових апаратів становить 1-2 роки.

Як придбати слухові рішення
Середня оцінка «5» Проголосували 2