Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Рекомендуємо перед покупкою слухового апарату пройти обстеження і підбір відповідного слухового апарату.

Starkey ARIES

ARIES – лінійка слухових апаратів Starkey, що пропонує сучасні слухові апарати з сенсорним управлінням, можливістю обробки звуку в 4 каналах і 4 програмами прослуховування за оптимальною ціною.

Управляти основними функціями слухового апарату, предьно просто,  Ви можете регулювати гучність і змінювати налаштування пам’яті одним рухом або дотиком пальця.

Слухові апарати ARIES оснащені найважливішими функціями для забезпечення комфортного прослуховування і підвищеної зручності використання.

Функція Feedback Canceller повністю усуває акустичний зворотній зв’язок і забезпечує більш високий рівень розбірливості мови без дратівного свисту.

Environmental Adaptation система разпізнавання – постійно сканує навколишнє звукове середовище і адаптується під гучну або тиху обстановку.

 

Tonal Indicator повідомляє про низький рівень заряду, перемикання програм тощо.

Starkey ARIES

Starkey ARIESВнутрішньовушні
слухові апарати ARIES

Starkey використовує інформацію, отриману при реабілітації слуху мільйонам пацієнтів, щоб зробити внутрівушні апарати зручними і функціональними цілому світу користувачів. Всі новітні дослідження і розробки компанії Starkey проводяться під девізом: Краще чуєте – краще живете!

Внутрішньовушні слухові апарати ARIES ідеально підходять пацієнтам вже при першому протезуванні.

Starkey ARIES

 

ITH/HS – внутрішньоканальний слуховий апарат. Всі сучасні технології в мініатюрному корпусі. Підходить для слабких і помірних втрат слуху.

ITE – перший внутрішньовушний слуховий апарат,  придатний для компенсації середніх і сильних втрат слуху.

CIC – практично непомітний слуховий апарат глибокого занурення. Підходить для компенсації слабких і помірно-середніх втрат слуху.

aries bte

ARIES -це лінійка слухових апаратів Starkey, розроблена відповідно до високих стандартів якості і фнукціональності.

ARIES – потужні слухові апарати з можливістю обробки звуку в 6 каналах і 4 програмами прослуховування.

Acoustic Landscape – нова запатентована система розпізнавання образів – в режимі реального часу аналізує навколишню звукову обстановку і адаптується під неї відповідно до своїх уподобань.

Sound Imaging забезпечує оптимальне звуковідтворення і обробку частот (число каналів і смуг обробки, а також висота дозволу звуку залежить від моделі апарату).

Strategic Feedback Control повністю вирішує проблему появи зворотнього зв’язку. З більш потужним придушенням зворотного зв’язку і грамотним усуненням перешкод він гарантує найкращу функціональність в будь-якій ситуації.

Adaptive Environmental Sequencing постійно сканує навколишнє звукове середовище і відповідно підлаштовується для максимальної продуктивності в галасливій обстановці.

Всі ці технології забезпечують беспріцендітну якість звучання, розбірливість мови і надійне придушення зворотнього зв’язку.

Leisure Ustenlng Memories програми пам’яті, розроблені для оптимальної роботи в режимі перегляду телевізора і прослуховування музики.

Направленість  Directional Detection розроблена так, щоб слуховий апарат функціонував краще в ситуаціях з наявністю комплексного фонового шуму.

Live Speech Mapping контролює обробку мови і інших входящих аудіосигналів в режимі реального часу.

Tonal Indicator сповіщає про розряд батареї, перемиканні програм і т. д.

Auto Path забезпечує точну і еффективную первинну настройку слухового апарату.

Записатися на безкоштовний підбір слухового апарату

ARIES BTE
5
Середня оцінка «5» Проголосували 3
ARIES BTE
5
Анна Ивановна Кунец

Анна Ивановна Кунец

Лор-врач, Сурдолог, слухопротезист у Беттертон
Доктор Анна Ивановна Кунец является прогрессивным специалистом в области отоларингологии, аудиологии и сурдологии.
Анна Ивановна Кунец

Останні публікації від Анна Ивановна Кунец