Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00
  Контакти : (067) 239-69-18 / (096) 634-48-48 / (050) 035-87-17

Інноваційні слухові апарати Starkey ZPower

Робота здійснюється без застосування батарейок, завдяки літій-іонному елементу живлення. Заряджання відбувається від електроенергії один раз у 24 години.

Слухові аппарати Muse iQ Rechargeable

Starkey ZPower це інноваційні апарати технології RIC (з виносним телефоном у органах слуху), вони відрізняються літій-іонним акумулятором вбудованого типу, він за одне повноцінне підключення до мережі гарантує бездоганне функціонування пристрою цілу добу. Завдяки цій передовій технології користувачу не потрібно буде використовувати незручні батарейки. Крім цього, оригінальний дизайн корпусу забезпечує надійний захист від пилу та рідини!

Моделі в наявності Матриця Розмір батарейки
Muse iQ i2400 Rechargeable, Muse iQ i2000 Rechargeable, Muse iQ i1600 Rechargeable, Muse iQ i2400 Rechargeable, Muse iQ i2000 Rechargeable, Muse iQ i1600 Rechargeable.

 

115/50, 120/60

312

Чому дані апарати забезпечують максимальний комфорт?

Достатньо зарядити акумулятор, щоб використовувати пристрій. Вам не знадобиться піклуватися про те, що не має можливості замінити батарею. Також, не потрібно весь час мати при собі комплект додаткових батарейок. Корпус менше зношується та пошкоджується, тим паче функціонування не залежить від заряду батарейок, які швидко «сідають». В конструкції відсутні дверцята батарейного відсіку, це покращує зносостійкість апарату. Для лікаря не буде потреби розпитувати у вас про особливості використання батареї, це значна економія часу.

Особливості роботи

Starkey ZPower – річ, якою зовсім не складно користуватися. Спочатку треба дістати слуховий апарат з мережі, натиснути клавішу й утримувати її приблизно 3 секунди, до того моменту, коли індикатор розпочне блимати зеленим кольором. Після цього слуховий агрегат увімкнений, і ним можна користуватися за призначенням! У кінці дня під’єднайте апарат до живлення. Як тільки він буде підключений до мережі, то одразу вимкнеться. Світловий індикатор розпочне короткочасно блимати зеленим кольором, цей фактор вказує, що відбувається заряджання. Як тільки індикатор буде горіти зеленим кольором, без блимання, це означатиме що апарати готові до застосування. В більшості ситуацій живлення займає 3 години.

Платформа Starkey ZPower оснащена високоякісною батареєю літій-іонного типу, яка перезаряджається. Виробники зменшили її до мінімального розміру, щоб без проблем вбудувати в слуховий пристрій. Виготовлений для максимального комфорту людини. Слухові апарати, що здійснюють перезаряджання, звільняють людей від покупки маленьких та дуже незручних батарейок. Тепер можна сміливо користуватися агрегатом і відчувати себе в повній безпеці, а також знати, що він чудово виконуватиме свої функції протягом днів, та ночей (якщо знадобиться).

Головні переваги

  • ціла доба використання, без перерви;
  • швидка зарядка, багато часів роботи;
  • пристроєм легко користуватися, не треба піклуватися про наявність батарейок.

Користувачі відмітили наступні плюси апарату: заряджання коли завгодно, просте використання, ефективна робота.

Loading...

Інноваційні слухові апарати Starkey ZPower
Середня оцінка «5» Проголосували 1