Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Слуховий апарат Muse iQ Rechargeable

Starkey

САМА РОЗУМНА
З МОЖЛИВІСТЮ
ПЕРЕЗАРЯДЖЕННЯ
СЛУХОВА ТЕХНОЛОГІЯ

САМА РОЗУМНА
З МОЖЛИВІСТЮ
ПЕРЕЗАРЯДЖЕННЯ
СЛУХОВА ТЕХНОЛОГІЯ

Muse iQ

Переосмислення концепції перезарядки

Переосмислення концепції перезарядки

Представляємо Muse iQR Слуховий апарат, якого Ви так довго чекали.

Від установки і дизайну до повсякденного використання і догляду ніякий інший слуховий апарат не зрівняється.

Перезаряджаємий слуховий апарат Muse iQ,  кращу в своєму класі літієво-іонну технологію. Вона працює на 20 відсотків довше і на 30 відсотків менше за розміром, ніж інші системи, і на 100 відсотків зручніше у використанні.

Крім того,  швидко заряджувальна і зручна система гарантує, що пацієнти ніколи не залишаться без слуху. Наші пацієнти живуть у все більш активному пов’язаному і складному світі. Ось чому Starkey переосмислили концепцію перезаряджаємих Muse iQ , щоб дати пацієнтам слуховий апарат, про який їм навряд чи потрібно думати, – вони можуть просто його захопити, піти і жити життям в повній мірі. У компанії Старкі®,  мета – надати  орієнтовані на пацієнта технології, які допоможуть більшій кількості людей краще чути і жити краще. І тепер, з перезаряджаємим слуховим апаратом Muse iQ, ми можемо екіпірувати пацієнтів найрозумнішою перезаряджувальною технологією слуху.

Новий перезаряджаємий слуховий апарат Muse iQ забезпечує всім, що хочуть пацієнти

Новий перезаряджаємий слуховий апарат Muse iQ забезпечує всім, що хочуть пацієнти

Зарядний пристрій
все-в-одному: досить має
зарядки, щоб
забезпечити мобільну
зарядку на 3 рази без
підключення
до розетки

Авто-включення: слухові апарати
автоматично включаються
при відключенні від
зарядного пристрою

Світлодіодні індикатори
зарядки: пацієнти знають,
коли їх слухові апарати
заряджаються і
коли зарядка завершена

Корпус зарядного пристрою,
який легко відкривається :
маленький, покритий і простий у
використанні корпус
для зарядного пристрою, який
можна використовувати для
перенесення і зберігання
слухових апаратів, коли вони не
використовуються

Кращі в своєму класі функції продуктивності забезпечують небувалу простоту у використанні.

Найтриваліша зарядка забезпечує більше 30 годин чудового слуху при потоковій передачі..

найменший перезаряджаємий слуховий апарат, який доступний сьогодні.

Орієнтована на пацієнта 15-хвилинна оперативна зарядка.

Доступна перша перезаряджаєма система CROS для пацієнтів з одностороньою втратою слуху.

Переважний клавішний
перемикач для пацієнта – одна з
причин, по якій Muse iQ R
настільки простий у
використанні.

Muse iQ Rechargeable

Muse iQ Rechargeable

Перевірена
платформа
Synergy

Платформа Synergy лежить в основі лінійки слухових апаратів iQ.

Виготовлений на  платформі Synergy® слуховий апарат Muse iQ, що перезаряджається – і всі  слухові апарати iQ – допомагають пацієнтам бути задіяними в життєдіяльності більш насиченим і більш особистісним чином. Унікальна спарена архітектура компресії Synergy забезпечує виняткову точність мовного звукозапису і чудову якість звуку для комфортного прослуховування і насолоди.

Коли Starkey розробляли Synergy, вони хотіли створити гнучку і досить високоефективну платформу, щоб обслуговувати сучасних пацієнтів, а також задовольняти вимоги наступного покоління. Сучасні власники слухових апаратів хочуть чути всі тонкощі життя і бути зануреними в навколишнє середовище незалежно від того, наскільки це складно. Вони також хочуть надійні пристрої, які дають їм душевний спокій – разом з тим даючи задоволення, яке вони заслуговують.

iQ забезпечує захоплюючий досвід, покращену якість звуку, надійну технологію і краще задоволення пацієнта.

Muse iQ Rechargeable

Сучасні власники слухових апаратів хочуть чути всі тонкощі життя і бути зануреними в навколишнє середовище незалежно від того, наскільки це складно.

Користь iQ

Слух з ефектом присутності розроблений для швидкості життя.

Скористайтеся
перевагами
штучного
інтелекту, щоб
швидко і постійно
адаптуватися до
мінливих умов.

Сьогоднішні пацієнти більш активні і вимогливі. Вони хочуть, щоб послуги і продукти були підібрані під їх спосіб життя, без використання методу «всіх під одну гребінку». Революційна технологія iQ від компанії Старкі дозволяє пацієнтам занурюватися в навколишній світ, як ніколи раніше. Вона забезпечує рівень присутності і чіткості, яких до цих пір не вистачало в технологіях слуху.

Acuity OS 2,  новітня операційна система, забезпечує персоналізацію, яку вони хочуть, при швидкості, яку вимагає їх життя. Acuity OS 2 з інтерактивним інтелектуальним пристроєм працює в п’ять разів швидше, ніж його попередник – забезпечує швидкість життя пацієнтів, як ніколи раніше. Інтерактивний інтелект використовує штучний інтелект на основі машинного навчання, щоб швидко і постійно адаптуватися до мінливих умов при розмові. Це дозволяє пацієнтам безперешкодно переходити від одного епізоду до іншого – не пропускаючи жодного слова.

Анализатор
параметрів
Acuity

Найсучасніша система виявлення середовища прослуховування використовує штучний інтелект для виконання завдання для людини одночасною класифікацією декількох акустичних умов і відповідно адаптації параметрів слухового апарату.

Ультразвукова
візуалізація
Acuity

Забезпечує функцію слуху, щоб пацієнти почували себе зв’язаними зі звуком і налаштуваннями. Доступна в слухових рішеннях, на яких найбільш вплинула втрата присутності – апарати  CIC і IIC з розміщенням мікрофона в вусі. Вона забезпечує високочастотну інформацію для поліпшення якості звуку і просторового сприйняття.

Спрямованість
ультразвукової
візуалізації
Acuity

Забезпечує більш природне прослуховування навіть в складних акустичних умовах.

Acuity Звук

Забезпечує оптимальну чутність мови, миттєво застосовуючи адаптацію змінного шуму у всіх каналах, навіть між паузами в розмові.

Тиша Acuity

Працює спільно зі звуком Acuity для зниження шуму в каналі, що забезпечує високу якість прослуховування

Бинауральная
визуализация
Acuity

Забезпечує звук надвисокої чіткості, і робить більш природне слухове сприйняття. Дозволяє зберігати чутність мови при спільному прийнятті рішень і одночасному забезпеченні комфорту.

Прослухання
музики

Достягається завдяки обробці речей та музики, беручи до уваги унікальні та суб’єктивні вкуси  пацієнтів, які контролюються програмним забезпеченням Inspire®.

Захват Пацієнтів

Перш ніж ми впроваджуємо інновації, ми слухаємо

Ми завжди шукаємо способи задовольняти і радувати наших пацієнтів, тому що ми знаємо, що єдиний спосіб гарантувати, щоб пацієнти краще чули і краще жили, – це забезпечити, щоб вони любили носити свої слухові апарати.

Якщо функція не покращує якість прослуховування користувача, ми її не додаємо.

«« Він повністю змінив мою думку про слухові апарати »»

-Скотт Р.
влаcник Muse iQ R

Мовні індикатори спрощують зміну між декількома програмами пам’яті з великим списком описових слів, а не заплутаними номерами.

Smart VC дозволяє коефіцієнту посилення звуку
підвищуватися по всіх каналах, які ще не на максимумі, даючи бажане збільшення гучності. Коли гучність знижується, віртуальний смарт канал налаштовує все з початкової точки.

Зворотній зв’язок WhistleFree – єдина упереджувальна система управління зворотним зв’язком, яка передбачає зворотний зв’язок і може бути персоналізована для кожного пристрою і пацієнта.

 Зсів мови підвищує  чутність в реальному часі, визначаючи високочастотні мовні сигнали і їх тиражування на більш низьких частотах.

Multiflex Tinnitus Technology  запатентована технологія тиннитус розроблена, враховуючи персоналізацію і гнучкість, і є стандартною для всіх моделей і технологій.

Поверхня Nanoshield – з покриттям на компонентах, корпусах і фільтрах вушної сірки Hear Clear TM  засіб  наступного покоління забезпечує надійність і довговічність.

Ще більше
потужності

Ми надаємо більшій кількості пацієнтів швидкість і точність платформи Synergy за допомогою Muse iQ Power Plus BTE 13, останнє доповнення лінійки iQ. Тепер пацієнти з приглухуватістю тяжкого ступеня можуть сприймати кожну подію.

Новий Muse iQ Power Plus BTE 13

Muse iQ Power Plus BTE 13

Технологія, яка підходить для більшої кількості пацієнтів.

Допомогу пацієнтам з приглухуватістю важкого і серйозного ступеня за допомогою нового Muse iQ Power Plus BTE 13 з коефіцієнтом посилення звуку 80.

Тривалість роботи та, що потрібно

Якість компанії Starkey

Starkey встановили планку вище, щоб  зосередитися на  пацієнтах, замість ремонту або усунення неполадок. Кожен слуховий апарат проходить 600 годин ретельного тестування і 1600 випробувань. У Starkey майже нульова допустима межа дефектів, і вони вирішують будь-які проблеми якості індивідуально по кожному окремому пункту.

muse iq

Power Plus BTE
зі ступенем захисту IP 68

На додаток до комплекту з коефіцієнтом посилення звуку 80 дБ і батареєю розміром 13,  слуховий апарат Muse iQ Power Plus BTE отримав ступінь захисту IP 68, що робить його  самим водо- і пилонепроникним слуховим апаратом.

Аксесуари для
кожного
пацієнта і
способу життя

Наші пацієнти живуть в бездротовому світі. iQ дозволяє їм залишатися на зв’язку з безліччю різних пристроїв.

Лінійка аксесуарів дає пацієнтам більше доступу і контролю над середовищем прослуховування, і вони сумісні з технологіями 900sync TM. Вони дозволяють пацієнтам передавати музику, дзвінки і багато іншого на слухові апарати. Маючи безліч можливостей для налаштування  аксесуарів, настройки установок і управління функціями, наші пацієнти отримують персоналізацію та контроль, які вони хочуть – незалежно від їхнього способу життя.

Почуйте за
допомогою бездротових
слухових апаратів Muse iQ і
аксесуарів SurfLink

surf link

surf link

Технологія 900sync забезпечує природний звук під час потокової передачі, а також зв’язок між вухом і вухом.

Аксесуари SurfLink® в поєднанні з бездротовими слуховими технологіями, дають можливість пацієнтам жити життям, яким вони хочуть, без проводів.

Можливості підключення не повинні бути складними, і з SurfLink це не так.

Правильна слухова
технологія для
будь-якого
середовища
прослуховування

Лінійка слухових апаратів Muse iQ була розроблена для поліпшення будь-якого середовища, в якому пацієнти часто бувають.

Правильна слухова
технологія для
будь-якого
середовища
прослуховування

Лінійка слухових апаратів Muse iQ була розроблена для поліпшення будь-якого середовища, в якому пацієнти часто бувають.

Muse iQ Rechargeable

Існує слуховий апарат
iQ, який ідеально
підходить для кожного
пацієнта, який
приходить до нас

ОБЗОР ФУНКЦІЙ
MUSE iQ

** Только для слуховых аппаратов модели CIC и IIC
**Только для моделей Muse iQ RIC R и микро RIC 312t

Muse IQ Rechargeable (Перезарядні)
Оцініть статтю
Анна Ивановна Кунец

Анна Ивановна Кунец

Лор-врач, Сурдолог, слухопротезист у Беттертон
Доктор Анна Ивановна Кунец является прогрессивным специалистом в области отоларингологии, аудиологии и сурдологии.
Анна Ивановна Кунец

Останні публікації від Анна Ивановна Кунец