Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Слухові апарати Starkey ZPower із зарядкою

Дата: Коментарі: 0

Слуховые аппараты Starkey ZPower

На жаль, приглухуватість сьогодні не рідкість. Безліч людей різного віку стикаються з цим неприємним діагнозом. Слухові апарати – часто єдине рішення даної проблеми. Власники слухових апаратів знають не з чуток, які незручності доставляє ця чудо-техніка. Адже постійно потрібно мати з собою запасні батарейки або шукати магазин для покупки нових, адже його може не виявитися під рукою в потрібний момент.

Саме тому були розроблені спеціальні батареї ZPower®. Вони відмінно підходять до пристроїв Muse micro RIC 312t від Starkey. Зробивши вибір на їх користь, ви забудете про купівлю нових, адже ці швидко заряджаються й служать досить довго. До того ж якість роботи апарату теж значно підвищується. Ви можете бути спокійні, вирушаючи на яке-небудь свято або захід, адже ніщо не перерве його. Просто зарядіть батарейки та насолоджуйтеся життям!

Нові технології – мінус одна проблема

Всім користувачам апаратів, що поліпшують слух, також відомі складності заміни батарейок. Мало того, що на їх купівлі можна розоритися, так ще й виготовляють їх знущально маленького розміру. У підсумку доводиться працювати з найменшими деталями, адже сам слуховий апарат теж невеликого розміру. Навіть молодим людям з відмінним зором і моторикою рук важко утримати їх і правильно вставити в пристрій. Не кажучи вже про літніх людей, хто в більшості своїй і користується апаратами, чий зір давним-давно кульгає. Розпаковуючи спакування, вони ризикують втратити акумулятори або зовсім втратити.

Слуховые аппараты Starkey ZPowerНе варто терпіти дискомфорт

Лікування проблем зі слухом – не те, на чому варто економити. Дозвольте собі забути про всі незручності на цілий рік, вставивши батарейки Muse™ micro RIC 312t. Їх не обов’язково діставати для заряджання, адже є пристрій ZPower. З ним ви можете просто поставити весь слуховий апарат на зарядку. Техніка зможе працювати цілих 22 години, якщо ви зарядите її протягом 4 годин. Це досить зручно та вигідно: поставили на ніч і апарат працює весь день, а дві таких батарейки дорівнюють 200 звичайним.

Зробіть крок назустріч можливостям

Життя і без того сповнене несподіваних неприємностей. Тільки уявіть, наскільки ви його зробите простішим слуховим апаратом, що заряджається! Якщо ви готові до нового, більш легкого життя разом з ним – тоді ми вас чекаємо.

Напишіться на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ на підбір слухових апаратів  – ми розповімо про всіх тонкощі цього питання і допоможемо з вибором. Також телефонуйте за номерами 222-88-07/222-88-02/222-76-56. Почніть заощаджувати з нами!

Записатися на безкоштовний підбір слухового апарату

 

Слухові апарати Starkey ZPower із зарядкою
Середня оцінка «5» Проголосували 2

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *