Слуховий апарат Starkey – це hi-tech комп’ютер

Завдяки технологіям слухопротезування, що стрімко розвиваються, новітні слухові апарати являють собою своєрідні міні-комп’ютери, і виробники постійно працюють над удосконаленням пристроїв для більш якісного відтворення природного слуху користувача. Неухильно зростають можливості адаптації апаратів під зміни зовнішнього середовища, а також індивідуальні потреби людини.

Додаткові функціональні можливості

Пристрої, розроблені фірмою Starkey, найбільш затребувані завдяки здатності постійно сканувати навколишню звукову обстановку і в залежності від поточної ситуації автоматично налаштовуватися на необхідну програму прослуховування. Наявність такої функції в слухових апаратах даної фірми забезпечує максимальну якість слухання.

Ліквідація сторонніх шумів

Більшість СА випускаються з двома вбудованими мікрофонами, завдяки чому вдається сфокусуватися на корисному звуці, уникаючи при цьому дратівливих сторонніх шумів. Наприклад, користувач буде чітко чути голос, що знаходиться поруч людини, при цьому голоси оточуючих будуть чутні досить тихо.

Конструктивні особливості завушних апаратів перешкоджають локалізації різних джерел звуку, але при цьому вироблені пристроями складні розрахунки змушують людський мозок правильно визначати напрямок вхідних звуків. На сьогодні подібні пристрої користуються меншою популярністю, на відміну від раніше випущених моделей.

Технічний прогрес

Завдяки прогресу відкривається безліч нових можливостей:

  • вдається ліквідувати ехо-сигнали, а також фоновий ефект слухання власного голосу;
  • при піднесенні до СА телефонної трубки пристрій самостійно перемикається в режим телефонного зв’язку;
  • слухові пристрої автоматично адаптуються під радіосигнал;
  • для зручності використання СА в комплектацію входить дистанційний пульт управління;
  • завдяки розвитку систем придушення зворотного зв’язку з’явилися можливості для застосування вушних вкладишів мінімальних розмірів, що дозволяють практично повністю усунути ефект оклюзії.

Сучасні Bluetooth-технології також активно використовуються при створенні слухових апаратів. Приміром, завдяки таким системам вдається налагодити бездротовий зв’язок між мобільним телефоном і СА.

Ефективні способи налаштування

Для отримання максимального результату слухові апарати повинні мати можливості для гнучкої настройки. Так, наявність вбудованої системи журналу користувачів (Data logging) дозволяє фахівцям більш ефективно налаштовувати СА, враховуючи технічні дані пристрою, а також побажання користувача.

Індивідуальний стиль і дизайн СА Starkey

Стиль і дизайн слухового пристрою має важливе значення. Апарати повинні мати привабливий зовнішній вигляд і невеликий розмір. В даний час у користувачів є можливість вибрати найбільш оптимальний для себе за кольором, формою і розміром апарат.

Допомога професіоналів

Для отримання достовірної інформації про функціональні можливості того або іншого пристрою, краще проконсультуватися безпосередньо з виробником. При виборі слухового апарату обов’язково слід враховувати рекомендації фахівців, за порадою чи з метою виконання коректного налаштування пристрою ви можете звернутися в один з Центрів слухопротезування «Беттертон». Консультація спеціалістами Центру проводиться на безкоштовній основі.

Loading...

Слуховий апарат Starkey – це hi-tech комп’ютер
Оцініть статтю