Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Виготовлення індивідуальних вушних вкладок

Важливим етапом процесу слухопротезування є виготовлення індивідуальних вушних вкладок. Це дуже відповідальний етап, який потребує високої кваліфікації, досвіду, заснованого на використанні передових технологій та сучасних матеріалів. Мережа Центрів слуху «Беттертон» в повній мірі відповідає вищеперерахованим вимогам.

У Центрі ви можете придбати як стандартні вушні вкладки та беруші, так і виготовлені за спеціальним замовленням, які враховують анатомічну будову вушного проходу пацієнта. Вкладки виготовляються з інертних, гіпоалергенних отопластів. Для пацієнтів із тяжкою втратою слуху використовуються м’які матеріали, такі як силікон, він щільно прилягає до вуха, демпфує свист від зворотного зв’язку. Тверді матеріали, такі як акрил, фотопласт добре передають високі частоти, є гігієнічними та довговічними. Усі матеріали, які використовуються у нашому Центрі, мають відповідні міжнародні сертифікати.

Для виготовлення вкладки необхідно зняти зліпок вашого вушного каналу, ця проста та безболісна процедура може бути виконана працівниками нашого центру за лічені хвилини. За знятим зліпком, із використанням 3D моделювання, високоточне обладнання легко виготовить вашу вушну вкладку.

Якщо ви носите тяжкі окуляри або сережки, не забудьте захопити їх з собою та надягти при знімку зліпка.

Великий досвід та висока кваліфікація співробітників нашого Центру слуху дозволяють виготовляти високоякісні вушні вкладки, які задовольняють потреби найвибагливіших пацієнтів:

  • повна відповідність анатомічним особливостям слухового каналу пацієнта;
  • відсутність ефекту зворотного зв’язку у вигляді свисту;
  • знижене навантаження на шкіру;
  • використання сертифікованих, гіпоалергенних матеріалів, які є стійкими до дії вологи та вушної сірки;
  • комфортне розташування вкладки у вушному каналі;
  • гарантія якості;
  • низькі ціни.

Виконати ваше замовлення ми зможемо у найкоротші терміни та з високою якістю, для цього вам необхідно записатися на прийом до спеціаліста в один із наших центрів і ви отримаєте весь комплекс послуг, включаючи безкоштовну консультацію.

Ми завжди раді допомогти нашим пацієнтам і надати ефективну допомогу в подоланні недуги! Для замовлення індивідуальних вкладишів заповніть форму нижче:

Loading...

Виготовлення індивідуальних вушних вкладок
Оцініть статтю