Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Тест слуху

Для визначення порушень системи слуху, аудіолог проводить діагностування в спеціалізованому центрі. За результатами тестування пацієнтам підбирають слухові апарати.

Всі звуки, які ми чуємо, поширюються в навколишньому просторі у вигляді вібрацій. По суті – це хвилі, що передаються повітрям від різних об’єктів. Гучність і тональність окремого звуку залежить від амплітудно-частотних характеристик, відповідній хвилі. Завдяки вухам кожен звук стає нервовим імпульсом, за допомогою якого сприйнята акустична інформація передається мозку для розшифровування. При порушеннях функцій якої-небудь ланки в цьому ланцюжку у людей спостерігається ослаблення слуху. Щоб його компенсувати, ми пропонуємо слухові апарати у Києві та інших містах країни.

Методи тестування слуху

На сьогодні розроблено безліч методик діагностування органів слуху, які поділяють на наступні великі групи:

  • мовленнєву;
  • тональну;
  • комп’ютерну.

При необхідності застосовується комплекс з декількох методик. Такі дослідження дозволяють правильно вибрати слухові апарати, купити які можна в будь-якому з центрів «Беттертон».

Мовна аудіометрія

З її допомогою визначається індивідуальна чутливість пацієнта до аудіохвиль.

По суті, мовна аудіометрія – один з найбільш простих тестів, що проводиться за допомогою голосу і шепоту. Фактично є суб’єктивним тестом, що вимагає активної участі пацієнта. Результат його багато в чому залежить від інтелекту обстежуваного, його словникового запасу. Застосовується зазвичай для того, щоб перевірити, наскільки ефективні слухові апарати, як вибрати найбільш відповідний з них.

Тональне тестування

Дозволяє перевірити чутливість слуху пацієнта на різних частотах аудіохвиль.

Частота хвилі змінюється в межах 125 до 8000 Гц. Сурдолог виявляє мінімальний рівень звуку, який чує людина. Також є можливість виявлення порогу дискомфорту, тобто максимального або граничного рівня для конкретного випробуваного.

У дослідженні застосовується аудіометр. Наш пацієнт одягає навушники, на які подаються різного роду звукові сигнали. Якщо людина чує сигнал, вона натискає відповідну кнопку. Тональне тестування дозволяє підібрати не тільки слухові апарати для літніх людей, в ігровій формі така діагностика підійде й дітям.

Речевая-аудиометрия-в-лор-центре-для-взрослых-и-детей-1

Комп’ютерне дослідження

З допомогою таких тестів виходять найбільш об’єктивні результати, бо вони не вимагають активної участі пацієнта. Під час діагностики людина може навіть просто спати. Завдяки цьому така процедура підходить всім без винятку, включаючи новонароджених дітей. Сигнали, що надходять від мозку, реєструються спеціальними електродами і далі передаються на обробку комп’ютерній програмі. Так складають найбільш повну і точну аудіограму.

Спеціально для найменших наших пацієнтів, ми проводимо:

  • аудіологічний скринінг новонароджених дітей;
  • діагностування та корекцію порушень слуху у дітей на першому році життя методом КСВП.

Переваги дослідження слуху в Центрах «Беттертон»

Центри «Беттертон» у Києві та інших містах України пропонують оптимальні умови для проведення слухових тестів. Ми пропонуємо найкращі слухові апарати, відгуки на які тільки позитивні.

Крім того, ми пропонуємо вам:

  • інноваційне діагностичне обладнання;
  • лікарів, що володіють багаторічним досвідом роботи на практиці;
  • зручне місце розташування клінік.

Якщо ви хочете ґрунтовно перевірити свій слух, звертайтеся до нас за телефонами, вказаними на сайті.

Запишіться на БЕЗКОШТОВНУ * експрес-діагностику слуху в одному з наших Центрів прямо зараз

[free_diagnostic_ua]
* Умови безкоштовної акції по експрес-діагностиці слуху діють після:
  • заповнення і відправки форми запису на сайті;
  • підтвердження запису Адміністратором Центру по телефону.
Тест слуху
Середня оцінка «5» Проголосували 2

Останні публікації від betteradmin