Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Апарати для поліпшення слуху у дорослих

Дорослим пацієнтам у Центрах поліпшення слуху «Беттертон» надають всю необхідну допомогу для того, щоб як можна краще компенсувати порушення слуху і вирішити питання зі слуховим спілкуванням: забезпечити працездатність, зайняття професійною та соціальною діяльністю, зберегти сім’ю і звичний круг спілкування.

Крім звичайних цифрових слухових апаратів, людям, які працюють, можуть допомогти додаткові пристосування «Слухові технології Старки», які забезпечують досить високу продуктивність. З їх допомогою можна працювати з усіма популярними гаджетами: планшетом, ПК і телефоном. Завдяки протезуванню слуху такими технологіями, можна істотно знизити рівень втоми і стресу, які виникають під час прислуховування. Не так давно цей факт підтвердили дослідження.

Що таке бінауральне посилення?

Те, що природа наділила нас відразу двома вухами – не випадковість. Використання одночасно двох слухових протезів дає максимальну ефективність в боротьбі з поганою функціональністю слухових органів. Крім того, слухові апарати в такій кількості значно підвищують чіткість звуків і сприяють кращому орієнтуванню в просторі. Внаслідок розподілу навантаження на обидва вуха відбувається менша стомлюваність людини. Також бінауральне протезування потребує значно менше посилення для кожного пристрою.

Чи варто соромитися носіння СА?

Якщо ви відчули якісь порушення слуху, то потрібно якомога швидше відвідати фахівця.

Консультація по підбору СА не відніме багато часу і абсолютно безболісна.

Про зовнішній вигляд протеза не варто хвилюватися. В наші дні вже немає громіздких пристроїв, що впадають в очі. Зараз можна в Україні купити  слухові апарати, які зовсім непомітні.

Фахівець в області вирішення проблем зі слуховими якостями – лікар-отоларинголог. Він спеціалізується на виявленні, діагностиці, лікуванні зниження роботи слухових органів. Після того як лікар перевірить і проаналізує вашу проблему, він підготує індивідуальний метод лікування, який стане найбільш відповідним вам і способу життя, який ви ведете.

Головне завдання отоларинголога полягає в максимальному покращенні вашого слуху. Він зробить все можливе, щоб втрата слухових якостей якомога менше впливала на ваше звичне життя.

Loading...
Апарати для поліпшення слуху у дорослих
Середня оцінка «4» Проголосували 1