Ремонт слухових апаратів

Якщо ви є власником електронного слухового апарату, виготовленого компанією «Starkey Hearing Technologies» (США), то ви повинні знати, що кожен із таких виробів потребує обережної експлуатації та ретельного догляду. За умови дотримання нескладних правил використання, які рекомендує виробник, ваш пристрій безперебійно прослужить вам довгі роки, і окупить себе не один раз. Купуючи апарат для корекції слуху від компанії Starkey, ви можете бути впевненими, що стаєте власником надійного, комфортного у використанні пристрою, який відповідає найвимогливішим міжнародним стандартам якості.

Ви помітили, що ваш прилад працює некоректно, або взагалі не працює? В жодному разі не потрібно займатися «самолікуванням» – цим ви можете завдати непоправної шкоди складному пристрою. Сервісом слухового обладнання у Києві займається компанія «Беттертон». Команда професіоналів у галузі ремонту, налаштування та обслуговування електронного високоточного обладнання зможе відремонтувати слуховий апарат швидко та якісно.

Несправність приладу: в чому причина?

Обладнання являє собою складну електронну конструкцію, на чолі кожної з яких стоїть спеціальний мікропроцесор. Особливістю будь-якого такого пристрою є те, що для їх коректної та безперебійної роботи необхідно ставитися до них з особливою обережністю. Найпоширеніша причина помилок – це удари, падіння з висоти, сильне стискання або трясіння. Також вкрай небажаним є потрапляння води або агресивно діючих речовин всередину, унаслідок чого врятувати зможе лише термінова чистка.

Внаслідок вищеперерахованих причин всередині конструкції відбуваються різноманітні пошкодження (наприклад, рвуться проводи, з’являється іржа) і обладнання виходить із строю.

Терміновий ремонт різноманітних моделей апаратів для корекції слуху від компанії «Starkey»

Компанія «Беттертон» пропонує вам послуги термінового та якісного ремонту апаратів будь-якої моделі виробництва «Starkey Hearing Technologies» як протягом гарантійного терміну, так і після його закінчення. Грамотні та досвідчені спеціалісти швидко повернуть пристрій до ладу, використовуючи лише прописані виробником методи відновлення роботи електронного приладу та встановлюючи в нього виключного оригінальні деталі.

Якщо перед вами стоїть питання, де відремонтувати слуховий апарат у Києві, ми дамо вам відповідь – звичайно, в сервісному центрі «Беттертон»! Будьте впевнені, наші майстри – висококласні спеціалісти, ми уважно відносимося до кожного клієнта та виконуємо замовлення у найкоротші терміни. Ви можете зв’язатися з нами, зателефонувавши за контактним номером (044)-222-88-07, або заповнивши форму нижче.

Loading...

Ремонт слухових апаратів
Оцініть статтю