Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Ремонт слухових апаратів

Будь-яка цифрова техніка потребує акуратного звернення і правильного догляду, і слухові апарати не виняток. Навіть якщо у вас найпрогресивніша модель від світового лідера – американської компанії «Starkey Hearing Technologies». При правильній експлуатації вони служать кілька років, радуючи безперебійною роботою. Але купуючи пристрій, варто заздалегідь подумати, як відремонтувати слуховий апарат такого високого класу.

Поширена помилка користувачів – спроби полагодити прилад самостійно. Це саме те, чого робити ні в якому разі не можна. Особливо якщо мова йде про сучасну техніку з чутливою електронікою та складним програмним забезпеченням. На щастя, завжди є професіонали, які допоможуть в разі поломки слухового апарату. У центрі «Беттертон» пропонується якісний гарантійний та післягарантійний сервіс техніки «Starkey».

Коли необхідний ремонт слухових апаратів?

Прилад для корекції слуху – це складний пристрій, серцем якого є мікропроцесор. Його електроніка може вийти з ладу під впливом різних негативних факторів: падінь, ударів, вібрацій та інших механічних впливів. Також слухові апарати «бояться» підвищеної вологості. Поломка може відбутися і внаслідок природного зносу деяких деталей виробу.

Як перевірити, чи працює слуховий апарат? Якщо пристрій функціонує некоректно, проблема може полягати в зношених батарейках або нещільно прилягає вушний вкладиш. Тому спочатку потрібно виключити ці варіанти. «Перезарядіть» пристрій новими батарейками, вийміть вкладиш, очистіть його та вставте максимально щільно. А тепер спробуйте включити – якщо проблема не зникла, несіть в сервісний центр.

Де виконують ремонт слухових апаратів в Києві?

Сьогодні майстерень по ремонту слухових апаратів в Києві досить багато. Але перш ніж до них звернутися, потрібно уточнити, яку апаратуру вони використовують для діагностики, запчастини яких виробників у них в наявності, а також інші нюанси. Може вийти так, що замість сертифікованих оригінальних комплектуючих від «Starkey» вам в найближчій майстерні встановлять дешеву китайську підробку.

Щоб захиститися від таких ризиків, краще звернутися в центр слуху «Беттертон», що є офіційним представником «Starkey» в Україні. Сервіс-інженери проведуть комплексну діагностику приладу, виконають його чистку і встановлять причини поломки. А потім обов’язково їх усунуть. Наші майстри пройшли сертифікацію від виробника, тому вміють оперативно і якісно усувати несправності слухових апаратів.

Ми пропонуємо: 

  • Ретельну діагностику слухових апаратів на сучасному обладнанні, здатному протестувати роботу всіх його елементів
  • Професійне чищення і сушку приладу
  • Ремонт і заміну зношених деталей
  • Заміну акумуляторів
  • Виготовлення нових корпусів
  • Технічне обслуговування

  Купуючи у нас слухові рішення від компанії «Starkey Hearing Technologies», ви отримуєте офіційну гарантію на них, в яку входить безкоштовне обслуговування і ремонт протягом зазначеного терміну. За його закінченням ми надаємо платні послуги з ремонту цієї техніки. Наші фахівці використовують тільки оригінальні запчастини і проводять всі ремонтні операції відповідно до приписів виробника.

Якщо вас цікавить ремонт слухових апаратів в Києві, центр «Беттертон» завжди готовий допомогти! В нашій команді працюють досвідчені кваліфіковані майстри, які безпомилково визначать причину поломки і оперативно полагодять прилад. Не потрібно гадати на кавовій гущі, чому пристрій перестав працювати, і намагатися «вилікувати» його своїми силами – для цього є професіонали!

Запишіть свій слуховий апарат на безкоштовну діагностику за допомогою онлайн-форми або по телефону: (044) -222-88-07.

Оформити заявку на ремонт слухових апаратів

Loading...

Ремонт слухових апаратів
Оцініть статтю