Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Гарантійне та післягарантійне обслуговування слухових апаратів

Цілком природно, що для людини з вадами слуху слуховий апарат, купити який можна в Києві, є незамінним пристроєм.

Саме з цієї причини протягом усього періоду, коли слабочуюча людина буде його використовувати, починаючи з моменту придбання, фахівці нашого центру пропонують своїм клієнтам регулярні сервісні послуги.

Мережа центрів слуху «Беттертон» піклується про своїх пацієнтів, проводить діагностичні й ремонтні роботи по усуненню несправностей та настроюванню СА. Безкоштовне гарантійне обслуговування можна отримати протягом року з моменту покупки пристрою. Протягом цього часу усім клієнтам пропонується детальніша консультація про те, як правильно використовувати цифровий слуховий апарат, як за ним доглядати. Наші висококваліфіковані фахівці в деталях ознайомлять вас з особливостями експлуатації пристрою, розкажуть, як максимально продовжити термін його служби.

За час своєї діяльності ми встигли заробити любов і довіру своїх клієнтів, чим дуже пишаємося й цінуємо. Саме тому рівень нашого обслуговування завжди на висоті, а терміни виконання – найкоротші.

Гарантійні сервісні роботи

Наш сервісний центр пропонує своїм клієнтам всебічну підтримку та виконує діагностику, ремонт, чистку та налаштування слухових апаратів для літніх людей.

Ми надаємо своїм клієнтам комплекс гарантійних послуг. Кожен прилад в обов’язковому порядку проходить комплексну чистку, також проводиться тестування й перевірка справності.

Наші фахівці проводять обслуговування найрізноманітніших моделей слухових апаратів від різних виробників.

Сервісний центр в найкоротші терміни проводить наступні роботи:

  • повна перевірка справності слухового пристрою з використанням сучасного цифрового обладнання;
  • усунення неполадок і заміна ушкоджених деталей;
  • заміна акумуляторів;
  • зміна корпусу;
  • чистка та просушування приладу.

На всі послуги, які були надані сервісним центром, пропонується гарантія 3 місяці.

Кожен з наших фахівців щорічно підтверджує свою кваліфікацію, що гарантує нашим клієнтам найвищу якість виконання ремонту.

Умови оплати ремонтних робіт

Якщо клієнт надав внутрішньовушний слуховий апарат на ремонт безпосередньо в центр слуху «Беттертон», то оплатити всі послуги можна в касі центру.

У разі якщо клієнт відправляє СА на ремонт поштою, то оплату можна здійснити в банку, заповнивши квитанцію.

Всю необхідну інформацію, яка знадобиться для оплати послуг, ви можете дізнатися, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами або заповніть форму онлайн:

Loading...

Гарантійне та післягарантійне обслуговування слухових апаратів
Оцініть статтю