Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Раннє застосування слухових апаратів

При наявності проблем зі слухом важливо своєчасно провести діагностику, це дозволить уникнути виникнення складних проблем.

Всі частини нашого тіла щодня працюють, незалежно від того, чим ми займаємося – прогулюємося на свіжому повітрі або слухаємо музику. Людське тіло функціонує за принципом – або застосовуй це, або ти його втратиш. Це легко пояснити на прикладі. Якщо при оперативному втручанні вам був встановлений протез колінного суглоба, то вже у наступну добу лікар змусить вас як можна частіше ходити, оскільки завдяки навантаженню на суглоб процес відновлення буде протікати активніше.

Аналогічна ситуація з усіма системами людського організму, будь-то м’язова, кісткова, сенсорна або будь-яка інша. Якщо навантаження повністю відсутнє, система слабшає, атрофується. Згадайте, часто буває, що після активних занять спортом людина відчуває больові відчуття у м’язах.

Раннє застосування слухових апаратів мінімізує ймовірність атрофії слуху

Відповідно до проведених клінічних випробувань, вченими було доведено, що найкращих результатів після протезування досягають ті люди, які звернулися до лікарів відразу при виникненні проблем зі слухом і погодилися одягти слуховий апарат.

Чому так відбувається? Якщо позбавити звуків систему звукосприйняття, відбувається поступова зміна ланок аналізатора слуху, вони слабшають. Відсутність своєчасного лікування провокує труднощі при спробі відновити втрачену здатність чути з допомогою механічних засобів (слухових апаратів). Найгірший результат, який можна отримати – це повна слухова депривація, іншими словами «вимикання» слуху без єдиного шансу на відновлення. Саме тому при виникненні проблем зі слухом важливо постійно стимулювати всі механізми даної системи з метою запобігання атрофії. В разі раннього встановлення слухового апарату у людини значно підвищуються шанси відновити природний слух.

З яких причин виникає придбана депривація? Найбільш поширеною причиною є небажання людини звертатися до фахівця при найменшій підозрі на проблему, а відсутність будь-яких дій призводить до втрати основних функцій механізму звукосприйняття.

Ще одна причина – носіння слухового апарату тільки на одному вусі. В такому випадку відбувається асиметричне налаштування, тобто на одне вухо припадає значне слухове навантаження, а функції другого вуха атрофуються.

Незважаючи на такі невтішні прогнози, не все втрачено. Згідно з результатами декількох досліджень, доведено, що вухо може мати надійний захист від атрофії, але чим раніше пацієнт одягне слуховий апарат, тим більше у нього шансів відновити природний слух. Пам’ятайте, що при будь-яких порушеннях слуху слід негайно звертатися до лікаря, повільність у таких питаннях може призвести до вкрай несприятливих наслідків.

Loading...

Раннє застосування слухових апаратів
Оцініть статтю