Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Підбір та регулювання слухових апаратів вдома

Записатись на підбір та регулювання слухових апаратів вдома

Записатись

Що робити, якщо вам або вашому родичу потрібен слуховий апарат, але можливості підібрати його в спеціалізованому центрі немає? З такою проблемою стикаються багато людей, фізична рухливість яких обмежена. Але не можуть же вони позбавляться ще і можливості чути! І тут багато роблять одну популярну помилку, довіряючи так званим «магазинам на дивані» і слуховим підсилювачів, пропонованим в газетах.

Важливо розуміти – тільки підібране фахівцем слухове рішення допоможе вирішити проблему зі слухом. Тому замовлення пристрою «на око» – завідомо програшний варіант. Також багато фірм сьогодні пропонують послугу підбору, але в цьому випадку важливо переконатися в наявності у них ліцензії та якості апарату для діагностики слуху. У цій сфері чимало шахраїв, і важливо бути пильним.

До кого звернутися за підбором слухового апарату?

Центр слуху «Беттертон» пропонує послугу підбір слухового апарату вдома. Вона затребувана серед нетранспортабельних пацієнтів і людей похилого віку. Якщо вам або вашому родичу з обмеженими можливостями потрібен якісний прилад для корекції слуху – зверніться до нас! Досвідчений фахівець приїде за вказаною адресою, проведе діагностику, підбере і налаштує слуховий апарат.

Викликати спеціаліста з реабілітації слуху можна також з метою налаштування або регулювання слухового рішення. Всі пацієнти для нас однаково цінні, ми дотримуємося індивідуального підходу при їх обслуговуванні. Алгоритм підбору слухового апарату в домашніх умовах виглядає так: 

  • Співробітник центру «Беттертон» приїжджає за вказаною адресою в обумовлений час
  • Виконується діагностика слуху на портативному обладнанні, визначається тип і ступінь приглухуватості
  • За результатами обстеження проводиться підбір слухового рішення – фахівець пропонує кілька варіантів
  • Знімається зліпок вуха – для виготовлення індивідуального вкладиша або корпуса внутрішньовушної моделі
  • Коли система готова, фахівець знову приїжджає, виконується примірка, перевірка слухового апарату, його настройка 

 Варто зазначити, що в окремих випадках, коли портативне обладнання не дає змоги отримати точну діагностичну картину, пацієнта можуть направити для додаткового комплексного обстеження в центр. Не менш важливо розуміти, що консультація вдома за деякими параметрами програє відвідуванню сурдолога в спеціалізованій установі. Але часом це єдина альтернатива для людей, чия рухливість сильно обмежена.

Подбор и настройка слуховых аппаратов на дому

Підготовка до підбору слухового апарату вдома

Вибір слухового рішення – непросте завдання, що вимагає відповідального підходу. Тому при проведенні його вдома бажано дотримуватися ряду рекомендацій: 

  • Під час підбору слухового апарату фахівцем не потрібно залишати слабочуючу людину одну – з ним поруч повинен бути родич
  • Перед приїздом співробітника центру потрібно подбати про гігієну вух – очистити раковини і слухові проходи, видалити сірчані пробки
  • Пацієнтам, які перенесли інсульт і страждають іншими судинними порушеннями, потрібно витримати піврічний інтервал, перш ніж підбирати слухове рішення 

У центрі «Беттертон» працюють кваліфіковані лікарі і реалізуються якісні слухові апарати в широкому асортименті. Тому викликаючи нашого фахівця додому, ви можете бути впевнені в успішності діагностики і правильному підборі пристрою. Це відмінна можливість знайти хороший слух для людей, які за станом здоров’я не можуть самостійно відвідати центр!

Викликати спеціаліста додому ви можете, заповнивши онлайн форму і вказавши в ній ПІБ, місце проживання, номер телефону та зручний час приїзду. Або ж це можна зробити, зателефонувавши по одному з телефонів: (044) 222-88-07, (044) 222-88-02, (044) 222-76-56.

Записатись на підбір та регулювання слухових апаратів вдома

Loading...

Підбір та регулювання слухових апаратів вдома
Середня оцінка «5» Проголосували 1