Підбір та регулювання слухових апаратів вдома

Якщо у вас немає можливості потрапити на прийом до фахівця зі слухопротезування або проблеми зі слухом виникли у вашого нетранспортабельного родича, у Центрах слуху «Беттертон» існує відмінне рішення – приїзд слухопротезиста до вас додому. Якщо у вас вже є в наявності вушний протез, то фахівець допоможе зробити індивідуальне налаштування слухового апарату.

Подбор и настройка слуховых аппаратов на дому

У встановлений час наш співробітник прибуде до вас і виконає потрібні дії. Він може запропонувати вам допомогу в підборі та налаштуванні слухових апаратів. При необхідності лікар зробить зліпок для майбутнього вушного вкладиша. Однак якщо в процесі огляду будуть діагностовані серйозні порушення роботи слухових органів, що потребують додаткового обстеження, вас можуть направити в клініку. Тоді усі необхідні консультації та програмування слухових апаратів будуть проведені безпосередньо в самому Центрі.

Про подробиці надання даної послуги можна дізнатися, зателефонувавши в компанію «Беттертон».

Щоб скористатися такою можливістю в Києві, прямо у себе вдома, необхідно зателефонувати за номерами (044) 222-88-07, (044) 222-88-02, (044) 222-76-56, повідомивши при цьому свої дані (прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону, місце проживання і час приїзду фахівця) або заповніть форму нижче:

Loading...

Підбір та регулювання слухових апаратів вдома
Оцініть статтю