Недорогі слухові апарати

Потрібен слуховий апарат?
Запишіться на безкоштовну консультацію та підбір

Записатися

Дуже помиляються ті, хто вважає, що тільки дорогі апарати для туговухих добре компенсують втрату звукосприйняття. Доказом стануть бюджетні моделі від компанії «Беттертон».

Центр слуху «Беттертон» представляє моделі серії «Економ», якість яких гарантує чутність без перешкод у будь-який звуковій обстановці. Товари, представлені в розділі сайту рівень слухових рішень Basic і рівень слухових рішень Social, мають функцію повного звукосприйняття навколишнього середовища і людської мови. Купити недорогі слухові апарати в Києві – це можливість забезпечити собі вільне спілкування без обмежень з родиною, колегами, друзями.

Природне звучання в моделях Starkey навіть базової комплектації

Всі прилади для слуху Starkey передають точне, натуральне звучання. Що під цим мається на увазі?

Слуховий орган людини приймає й обробляє величезну кількість звуків різного діапазону і частоти. Мета слухопротезування – допомогти почути тиху мову без напруги і гучні звуки без дискомфорту. Наповнення Starkey дарує можливість чути все: від шепоту до окремих шумів у натовпі, не відчуваючи неприємних відчуттів і емоцій.

Нові технології дозволили розробити розумну техніку, орієнтовану на особливості сприйняття мови слабочуючими. Зручність використання – важливий фактор, який також враховано виробниками. Не варто забувати, що більшість користувачів – це люди похилого віку. Для них легкість в управлінні та експлуатації може стати пріоритетною. Передача звуку максимально наближена до природного. Зміна звукової обстановки проходить абсолютно спокійно для користувача.

Якщо ви прийняли рішення придбати економічний варіант, «Беттертон» надасть великі можливості для вибору при оптимальному співвідношенні ціни і якості.

До бюджетних належать товари низької вартості. В цій ціновій категорії знаходяться апарати, здатні компенсувати різну ступінь приглухуватості, аж до повної глухоти.

Дизайн корпусу представлений в різних колірних рішеннях. Найбільш популярними залишаються відтінки тілесного кольору, як менш помітні у вусі. В асортименті від Starkey є й інші кольори, для тих, хто готовий віддати данину моді чи виділитися.

Пам’ятайте, при покупці будь-якої медичної техніки необхідна консультація фахівця. Професіонали нашого центру проведуть попередню оцінку ступеня приглухуватості, діагностують супутні проблеми, підберуть прилад, який влаштує саме вас. Його налаштування, а також рекомендації по експлуатації входять в обов’язковий перелік послуг «Беттертон». Грамотно вибране і правильно налаштоване обладнання, навіть при невисокій ціні, цілком стане конкурентоспроможним дорогому, але з невідповідними для вас параметрами.

Розвиток технологій, інновації, розробки і відкриття дозволяють знижувати вартість будь-якої цифрової техніки. Тепер для покупки якісного приладу для слуху не потрібно витрачати великі суми. Гідна техніка для слабочуючих з натуральним звучанням доступна всім.

Особливості цифрової обробки звуку в апаратах для слабочуючих початкового рівня

Сучасний апарат для слуху характеризується цифровою обробкою сигналу, різноманіттям функцій, зміною параметрів, режимів. Звук, що надходить від мікрофона, змінюється в цифровий формат. Далі він обробляється відповідно до індивідуальних налаштувань приладу і потім перетворюється в аналоговий формат. Вже в такому вигляді його чує користувач.

Переваги цифрових слухопротезувальних пристроїв

  • Зниження рівня фонового шуму. Сторонні шуми заглушають мову, погіршують її деталізоване розуміння.
  • Зменшення ефекту «зворотного зв’язку». Відбувається пригнічення технічних шумів і свистів, виданих самим пристроєм в ході роботи.
  • Зміна програм прослуховування в залежності від акустичної обстановки. Налаштування змінюються автоматично зі зміною акустичного оточення. Кількість програм варіюється від 2 до 4.
  • Система направлених мікрофонів. Людина мимоволі повертає голову в сторону звукового сигналу, так легше зрозуміти і зорієнтуватися. Функцією стеження за джерелом шуму наділена сучасна слухова техніка. Деякі екземпляри оснащені відразу декількома направленими мікрофонами, що в сукупності створює об’ємну акустичну картину.
  • Різноманіття налаштувань, завдяки якому досягається максимально комфортне звукосприйняття для конкретного користувача. Регулюється також ступінь посилення. Все це дозволяє назвати сучасні моделі «індивідуально орієнтованими».
  • Дизайн. Зручний розмір, приємні кольори, різноманітність за типом носіння.

Loading...

Недорогі слухові апарати
Оцініть статтю