Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Як працює слуховий апарат?

Як працює слуховий апарат

На сучасному етапі розробки всі слухові апарати являють собою індивідуальні мініатюрні пристрої, що працюють за рахунок батареї. Їх основне призначення – забезпечення людям з різним ступенем приглухуватості повернення до нормального життя, здатності повноцінно сприймати навколишній світ з усіма його звуками. Коротенько, функції СА виглядають наступним чином – уловлювання, подальша обробка й посилення, перетворення отриманої інформації та передача її в мозок.

Конструкція

Незалежно від того, яка країна є виробником, наскільки відомий бренд, будова більшості апаратів приблизно однакова:

  • сигнали надходять через мікрофон (один або декілька, в залежності від моделі);
  • за допомогою спеціального підсилювача вони обробляються і набирають потрібну кількість децибел;
  • після того, як звук готовий до прослуховування, він передається безпосередньо у внутрішньовушні канали через так званий телефон;
  • ще одним найважливішим елементом системи внутрішнього пристрою є джерело електроживлення – потужна батарея, здатна забезпечити необхідну кількість енергії.

Комплекс цих компонентів компактно розташований в обтічному пластмасовому корпусі, що випускається в різних формах, кольорах, найчастіше за індивідуальними побажаннями клієнта. Завдяки такому підходу можна домогтися найбільшої зручності при експлуатації.

Особливості цифрового слухового апарату

Назва такого пристрою говорить сама за себе – його робота здійснюється за рахунок цифрової обробки сигналів, що надходять. При цьому відбувається їх програмування в систему математичних знаків і перетворення в складні рівняння. Завдяки цьому можна навіть сказати, що персональні СА сучасного зразка багато в чому навіть складніші, ніж будь-який комп’ютер. Вони здатні не просто підсилювати сигнал до потрібного рівня, але й вчиняти з ним складні інтелектуальні маніпуляції (наприклад, відокремлювати звуки чистої людської мови від фонового шуму).

Складний пристрій цифрового слухового апарату дозволяє змінювати його налаштування в залежності від потреб клієнта, з урахуванням постійних змін поточного стану здоров’я. Для того, щоб правильно розділити звук на частотні області та в належній мірі підсилити кожну з них, потрібна допомога фахівця. Професіонали центру «Беттертон» подбають про гостроту вашого слуху.

Loading...

Як працює слуховий апарат?
Оцініть статтю