Рівень слухових апаратів «Економ»

Економ-рівень слухових апаратів – пристрої для найлояльніших клієнтів. Категорія, яка включає в себе цифрові апарати початкового рівня, підійде для людей з віковими змінами в органах слуху і кондуктивною приглухуватістю, які живуть розміреним життям і не збираються користуватися апаратом постійно. Пристрої не мають функцію шумозаглушення, тому СА даного технологічного рівня рекомендується застосовувати виключно в тихій домашній обстановці для розмов наодинці.

Правильний догляд – запорука довгої служби слухового апарату

Крім цього, СА даного класу підійдуть тим, хто вже встиг скористатися аналоговими пристроями і звик до лінійного посилення, або не може перейти на цифрову обробку сигналу. Для виготовлення слухових апаратів виробники використовують стандартні матеріали, тому тривалість терміну служби безпосередньо залежить від дотримання правил догляду за ним і становить приблизно два-три роки.

Для більш детальної консультації на безкоштовній основі звертайтеся у Центри відмінного слуху «Беттертон». Записатися на консультацію можна за допомогою форми запису на сайті або зателефонувавши за вказаними номерами.

Loading...

Рівень слухових апаратів «Економ»
Середня оцінка «5» Проголосували 1