Лікарі

Киян Юрій Володимирович

Кваліфікований лікар-отоларинголог першої категорії, за плечима якого чотирнадцять років успішної практики. Його сферою діяльності є проведення діагностики і лікування різних захворювань ЛОР-органів – вуха, горла і носа, незалежно від того, чи є причиною їх виникнення травма, або ж інфекційне захворювання. Також, доктор здійснює різні отоларингологічні процедури, в тому числі:

 • усунення вушних пробок;
 • промивання лакун мигдаликів;
 • пневмомасаж барабанних перетинок;
 • продування слухових труб;
 • промивання порожнини носа за Проетцем (зозуля).

Крім цього, в перелік маніпуляцій, що виконуються ЛОРом, входить розтин абсцедируючого фурункула в носі і вухах, гнійної атероми, гематоми та паратонзилярного абсцесу, продування Євстахієвих труб і масаж барабанних перетинок, видалення чужорідних тіл з ЛОР-органів і т. д.

При цьому всі маніпуляції проводяться з використанням сучасних методів та високотехнологічного обладнання, що укупі з великим досвідом і високим професіоналізмом ЛОР-лікаря гарантує успішність лікування.

Для того щоб процес лікування проходив максимально легко, в роботі з пацієнтами Юрій Володимирович використовує індивідуальний підхід. Доктор займається лікуванням як гострих, так і хронічних захворювань, а також надає послуги невідкладної ЛОР-допомоги, наприклад, якщо йдеться про попадання в вухо, горло чи ніс різних сторонніх тіл.

Киян Юрій Володимирович проводить прийом пацієнтів в Центрі слуху за адресою: м. Кременчук, вул. Театральна (Воровського), 34, каб. 8.

Крім основної медичної освіти (доктор закінчив Донецький медичний університет ім. Горького), на рахунку Юрія Володимировича велика кількість пройдених курсів підвищення кваліфікації, а також участь у науково-практичних конференціях, у тому числі:

 1. Питання лікування і діагностики патології ЛОР-органів у дітей і дорослих на сучасних етапах.
 2. Актуальні питання дитячої оториноларингології.
 3. Питання лікування та профілактики респіраторних інфекцій.

Доктор виконує широкий перелік ЛОР-маніпуляцій, в тому числі:

 • катетеризацію слухових труб;
 • передню і задню тампонаду носових пазух;
 • туалет зовнішнього слухового проходу і носової порожнини;
 • вливання в гортань.

Також Юрій Володимирович здійснює професійну діагностику таких захворювань як ангіна, ларингіт, ларингофарингіт, аденоїди, запалення слухової труби, гайморит, отит, риніт, втрати слуху (у тому числі і вікові), сірчані пробки, тонзиліти, фарингіти та синусити.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:

Loading...

Киян Юрій Володимирович
Оцініть статтю