Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб, Нд — 09:00 до 16:00

Іонічев Віктор Дмитрович

Кваліфікований отоларинголог,сурдолог, за плечима якого понад 40 років успішної практики. Працює у сфері діагностики, терапії й профілактики функціональних розладів носа, вуха, горла та придаткових пазух. До нього можна звернутися для виконання широкого спектра ЛОР-процедур: промивання гланд, введення медикаментозних засобів, вилучення сірчаних пробок, введення катетера в слухові труби, тампонування носа, видалення чужорідних тіл, пункції та ін.

Адреса прийому:

м. Біла Церква, вул. Шевченко, 146, 1-й пов. (біля супермаркету АТБ)

Спеціальність:

Лікар-отоларинголог, сурдолог

Робочі дні:

Пн - Пт

Досвід роботи:

Більше 45 років, в Беттертон 4 роки

Послуги

Віктор Дмитрович діагностує і лікує вікові порушення слуху, сенсоневральну глухоту, інфекційні та грибкові захворювання, запалення різної етіології ЛОР-органів. Також є фахівцем в діагностиці і терапії гострих і хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів. Діагностика здійснюється за допомогою високоточної сучасної апаратури.

Освіта

Одеський медичний інститут ім. Н.І. Пирогова

Кому та коли може знадобитися консультація ЛОР лікаря?

До спеціалізованих центрів люди звертаються, щоб попередити ризик загострень, які можуть виникнути після захворювань на застуду. Кваліфікований хороший Лор лікар з великим досвідом допоможе запобігти переходу захворювання на хронічну форму. Отоларингологом, інакше — ЛОРом, називають фахівця, що займається лікуванням хвороб, пов’язаних з зоною вух, носоглотки та гортані.

Нанести візит лікарю Лору  можна в зручний для вас час, при цьому не знадобиться стояти в чергах. 

Ні за яких обставин не слід ігнорувати підозрілі симптоми у роботі цих органів. Обов’язково потрібно відвідати лікаря, якщо наявні такі ознаки:

 • ускладнене ковтання і збільшення лімфатичних вузлів, що розташовані під щелепою;
 • постійне відчуття болю і шуму у вухах;
 • біль в зоні носової пазухи та гнійні виділення з носу;
 • ранкові запаморочення, поганий сон, порушення працездатності;
 • утруднення дихання, хропіння, сухість слизових оболонок носа;
 • регулярні кровотечі.

Крім цього, зловісними ознаками збоїв в нормальній роботі ЛОР-органів є неприємний запах з рота, що раптово з’явився, і порушення нюху. При наявності декількох симптомів з переліченого вище слід серйозно задуматися про термінове відвідування фахівця.

На яких захворюваннях спеціалізується лікар-отоларинголог

У нашому ЛОР-центрі давно і з успіхом діагностують і лікують:

 • отити різного походження;
 • зниження слуху;
 • фарингіти і ларингіти.

Тут вам допоможуть впоратися з хронічними проявами вазомоторного риніту, гострого тонзиліту, нейтралізують запалення мигдаликів, усунуть поліпи, всі види синуситу і фронтит. Крім того, наші лікарі допомагають компенсувати порушення слуху.

Кваліфікована підтримка у ЛОР-центрі

Ви зможете скористатися повним спектром послуг: починаючи від звичайної консультації й закінчуючи реабілітаційними заходами.

Вичерпні дані можна отримати з таких актуальних питань:

 • профілактика ЛОР-захворювань;
 • контроль за ходом одужання і відповідне діагностування;
 • специфічні особливості хвороби та можливість ускладнень в кожному конкретно взятому випадку;
 • інтерпретація відомостей, отриманих в процесі діагностики.

У нас зручний графік роботи, прийом – за записом, щоб кожен пацієнт міг обрати час та не чекати у черзі.

Виклик Лор лікаря додому

Не слід нехтувати візитом до фахівця, якщо спостерігаються загострення або ви виявили прояв перших симптомів захворювання. Однак іноді людина в певних обставинах не в змозі самостійно приїхати до центру. У цьому випадку варто викликати ЛОРа додому.

Хворий, обійшовшись без виснажливої поїздки, отримає поради щодо лікування та профілактики. При ускладненому перебігу захворювання йому призначать додаткові дослідження з метою отримання більш чітких результатів, нададуть невідкладну медичну допомогу.

При гострій потребі разом з лікарем до вас додому прибуде медична сестра, яка зробить забір аналізів, поставить уколи та виконає ряд інших процедур.