Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Центр слуху в м. Київ (станція метро “Дарниця”)

Адреса:

м. Київ, вул. Андрія Малишка, 2, 3-й поверх

Телефони:

(044) 222-76-56
(050) 035-87-17
(096) 545-24-35

Графік работи:

Пн-Пт  09:00 до 19:00
Сб- 10:00 до 16:00
Нд – вихідний

E-mail:

bettertone.com.ua@gmail.com

Доведено, що близько 1 мільярда людей на нашій планеті страждають порушеннями слуху. У Києві їх теж чимало, адже наш мегаполіс постійно ставить своїх жителів в умови підвищеного шуму. Погіршення слуху у киян може розвиватися і внаслідок інших причин: інфекційні захворювання (наприклад, нещодавній спалах кору), робота на шкідливих виробництвах, спадковість і т д.

Вирішення цієї проблеми – підібрати слуховий апарат, в Києві це можно зробити в центрі «Беттертон». Ми пропонуємо повний комплекс послуг з реабілітації слуху для пацієнтів різного віку: від немовлят до людей похилого віку. У нашому асортименті представлена продукція бездоганної якості за вигідними цінами. Крім  того рівень обслуговування в центрі завжди на висоті.

Надійні слухові апарати в Києві – центр хорошого слуху «Беттертон»

Звернувшись в наш центр, розташований неподалік від станції метро «Дарниця», ви зможете отримати наступні послуги: 

 • Аудіометрична діагностика слуху в Києві з використанням сучасних методик
 • Консультації у ЛОРа, сурдолога і сурдопедагога, які дадуть відповідь на всі ваші питання
 • Індивідуальний підбір слухового рішення за результатами обстеження
 • Можливість купити оригінальний прилад для корекції слуху від Starkey Hearing Technologies з гарантією виробника
 • Виготовлення вушного вкладиша за зліпком вуха і індивідуальних берушей
 • Настроювання обраного слухового апарату
 • Гарантійний та післягарантійний сервіс приладу, допомога в адаптації

  Процес підбору слухового рішення залежить від індивідуальних побажань клієнта. У разі, якщо ви вирішили зупинитися на внутрішньовушній і внутріканальній моделі, вам виготовлять корпус для неї під замовлення, за зліпком вуха. При односторонньому ураженні слуху підбирається моноуральне слухове рішення, при двосторонньому – бінауральне.

В асортименті центру представлені: 

 • Завушні слухові апарати
 • внутрішньовушні моделі
 • Внутрішньоканальні прилади для корекції слуху
 • Вушні вкладиші
 • Батарейки та акумулятори для живлення
 • Беруші
 • Засоби по догляду за слуховими апаратами
 • Вологопоглинаючі капсули для їх зберігання

  Крім того, що у нас можна купити слуховий апарат в Києві («Дарниця»), ми пропонуємо голосоутворювальні апарати. Ці електронні гортані допомагають людям з пошкодженими зв’язками знову знайти голос, за допомогою вібрацій вони транслюють розбірливо мову без зайвих зусиль. У нас в асортименті представлені якісні ларингофони від американського бренду Romet, які стають вірними супутниками людей, які перенесли операцію на гортані.

Запишіться на діагностику слуху в Києві!

Часом люди роками живуть з поганим слухом, не надаючи значення цієї проблеми. Вона посилюється під впливом негативних факторів навколишнього середовища і бездіяльності, в результаті мозок «забуває» звуки, і слух падає все нижче. Поширені помилки людей – відкладати візит до лікаря або намагатися виправити все самостійно. Не варто випробовувати долю – краще пройти обстеження!

У нашому спеціалізованому центрі реабілітація слуху відточена до дрібниць. Досвідчені фахівці проведуть вам діагностику і на підставі результатів запропонують кілька варіантів слухових рішень. Коли ви визначитеся з вибором, вони налаштують прилад і детально розкажуть, як ним користуватися, як доглядати. На виході з центру ви будете почувати себе вже набагато впевненіше в світі звуків!

Якщо ви збираєтеся купити слуховий апарат в Києві, центр комфортного слуху «Беттертон» готовий допомогти! Ми знаходимося недалеко від станції метро «Дарниця», для того щоб потрапити на прийом до фахівця потрібно записатися по телефону або через онлайн форму. Не будьте байдужі до свого слуху – пройдіть обстеження!

Задати запитання спеціалісту:

Центр слуху в м. Київ (станція метро “Дарниця”)
Оцініть статтю