Центр слуху в м. Київ (станція метро “Дарниця”)

Адреса:

м. Київ, вул. Андрія Малишка, 2, 3-й поверх

Телефони:

(044) 222-76-56
(050) 035-87-17
(096) 545-24-35

Графік работи:

Пн-Пт – 09:00 до 19:00
Сб-Нд – вихідний

E-mail:

bettertone.com.ua@gmail.com


Центри «Беттертон» надають комплекс послуг з усунення проблем зі слухом у дорослих і маленьких пацієнтів.

Погіршення слуху – це широко поширена проблема, яка вже торкнулася більше одного мільярда жителів нашої планети. Головною причиною глобального розвитку патології є перевищення нормального рівня виробничого й побутового шуму, спровоковані вірусними інфекціями хронічні захворювання слухових органів. Проблеми, викликані впливом таких факторів можна усунути за допомогою СА. Купити його можна в центрі слуху «Беттертон», де вас порадує не тільки ціна на пристрій, але й його якість, а також високий рівень обслуговування клієнтів.

Напрямки діяльності медустанови:

 • аудіометричні обстеження та діагностика на сучасному високоякісному обладнанні;
 • індивідуальні консультації ЛОРа, в деяких випадках його медичний супровід;
 • продаж американських апаратів для корекції слуху Starkey Hearing Technologies;
 • індивідуальний підбір й настройка СА;
 • якісне сервісне обслуговування (гарантійне та післягарантійне);
 • виготовлення вкладок та вушних вкладишів під замовлення.

Крім цього, в центрі «Беттертон» є можливість замовити виготовлення СА індивідуально, за зліпком вушного проходу пацієнта.

У «Беттертон» можна придбати й голосостворюючі апарати американського виробника ROMET. Цей предмет являє собою штучну гортань, яка надає вібрацію на голосові зв’язки пацієнта, забезпечуючи йому чітку, розбірливу і зв’язну вимову після операції на горлі.

Негативні фактори навколишнього середовища відчутно позначаються на здоров’ї людини і його слуху зокрема. Часто люди, помічаючи у себе проблему, пробують лікувати її самостійно, використовуючи препарати фармакологічної індустрії. Це головна помилка в лікуванні, тому що неправильно підібрана терапія може приректи пацієнта на постійне носіння слухового протеза. Якщо все-таки ця неприємність вже трапилася з вами, то зверніться за допомогою до висококваліфікованих лікарів медичного центру «Беттертон» на Дарниці. Грамотні фахівці обстежать ваш слух та підберуть ідеальний СА, купити який ви зможете, не виходячи з медустанови. Там же фахівці виконають його індивідуальну настройку та покажуть, як правильно ним користуватися.

У центрі корекції слуху «Беттертон» пропонуються такі види апаратів для протезування:

 • завушні прилади;
 • внутрішньовушні апарати;
 • внутрішньоканальні слухові протези;
 • елементи живлення (батарейки, акумулятори);
 • капсули для сушіння слухового приладу.

Придбати апарати для корекції слуху можна як моноурального, так і бінаурального типу (для одного або обох вух). Консультанти нашого центра нададуть слабочуючому пацієнту професійну підтримку, допоможуть у вирішенні існуючої проблеми.

Щоб поліпшити свій слух й насолоджуватись різноманіттям звуків, приходьте в медичний центр «Беттертон» в Києві, район Дарниця. Наші досвідчені лікарі проведуть ретельний огляд і професійну діагностику ваших слухових органів та випишуть відповідне лікування або ж індивідуально підберуть СА. Фахівці також виконають його налаштування, щоб ви не відчували ні фізичного, ні морального дискомфорту при користуванні. Розкажуть, як правильно доглядати за слуховим апаратом, щоб він не виходив з ладу, а продуктивно виконував свою функцію довгі роки.

Задати запитання спеціалісту:

Центр слуху в м. Київ (станція метро “Дарниця”)
Оцініть статтю