Часы работы : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

День слуху

Дата: Комментарии: 0

день слуху

Національною Асоціацією Аудіопротезістов (ANA) кожного року організовується День слуху, з метою привернення уваги до важливості питання зниження слуху як у старшого покоління, так і у молоді. Цього дня було розглянуто вплив глухоти на швидкість старіння мозку, та наголошено, що погіршення зору впливає не так негативно на мозкові процеси, як погіршення слуху.

порушення слухуЖозеп Рівас — психолог, фахівець з вушного шуму стверджує, що мозок сприймає 50% стимуляції від органів слуху, 40% від зору та 10% від інших органів чуття. Через органи слуху мозок завжди приймає інформацію навіть під час сну і вони одні з головних рецепторів, які стимулюють мозок. Тому при втраті або погіршенні слуху потрібно подумати про можливість протезування, враховуючи, що втрата слуху може призвести до втрати пам’яті, деяких рефлексів та інтелектуальних здібностей.

Ми запрошуємо Вас відвідати Центр корекції слуху «Беттертон». Наші кваліфіковані фахівці проведуть комплексну діагностику слуху, підберуть і налаштують слуховий апарат. Уже в перший день ви відчуєте ефект і повернетеся до повноцінного життя !!!

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИЕМ К ВРАЧУ

Загрузка...
День слуху
Середня оцінка «4.5» Проголосували 11

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *